Kuidas Wordis silte luua ja printida

Kui soovite valmistada kohandatud silte, vaadake lihtsalt Microsoft Wordi. Ükskõik, kas isiklikuks või professionaalseks kasutamiseks, pakub Word personaalsete postisiltide loomiseks terviklikku funktsioonikomplekti. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Kohandatud siltide valmistamine Wordis

Kui mõelda, kui kaua Word on eksisteerinud, pole üllatav, et rakendus on varem lihtsate dokumentide loomisel edasi arenenud. See ei paku mitte ainult tööriistu isikupärastatud ümbrike loomiseks, vaid on varustatud ka kohandatud siltide valmistamiseks.

Avage tühi Wordi dokument ja minge vahekaardile "Postitused".

Järgmisena klõpsake nuppu „Sildid”.

Avanenud aknas Ümbrikud ja sildid leiate juba vahekaardilt Sildid. Sisestage silt, mida soovite sildil, lahtrisse „Aadress”. Kui olete varem ümbriku loonud ja oma tagastamisaadressi salvestanud, saate märkida ruudu valiku „Kasuta tagastusaadressi” kõrval ja see edastab teie eest teabe.

Jaotises „Prindi” saate määrata, et soovite printida sama sildi täislehe. Teise võimalusena võite valida suvandi „Üks silt” ja määrata read ja veerud, kui soovite printida kindla arvu silte.

Jaotises „Silt” saate kirjeldada teie praegust sildivalikut. Selle muutmiseks peate valima „Valikud”. Lähme edasi ja teeme seda.

Aknas Siltide valikud saate öelda Wordile, kuidas te silte ja sildi printimist printite. Jaotises „Toote number” saate pakutavast loendist valida sildi tüübi. Märkate, et siltide spetsifikatsioonid kuvatakse jaotises „Siltide teave”. Siin kuvatav teave on valitud tootenumbri suhtes. Kui te ei leia otsitavat, võite valida „Uus silt” ja sisestada vajaliku täpsed üksikasjad.

Kui olete seadistusega rahul, klõpsake nuppu „OK”.

Veenduge, et teie sildid oleks printerisse vastavasse salve laaditud ja klõpsake siis nuppu „Prindi”.

Erinevate siltide ühe lehe loomine

Oletame nüüd, et soovite printida hulga silte ühele lehele, kuid printige igale sildile erinev teave. Pole muret - Word on teid kajastanud.

Avage uus Wordi dokument, minge vahekaardile „Postitused” ja seejärel klõpsake nuppu „Sildid”.

Klõpsake aknas Ümbrikud ja sildid allservas nuppu „Valikud”.

Valige avanevas sildisuvandite aknas loendist „Toote number” sobiv stiil. Selles näites kasutame valikut „30 lehe kohta”. Kui olete valiku teinud, klõpsake nuppu „OK”.

Klõpsake aknas Ümbrikud ja sildid tagasi nuppu „Uus dokument”.

Ilmub uus Wordi dokument, millel kuvatakse tühi sildimall.

Nüüd tippige soovitud teave igasse etiketti ja printige see välja, kui olete lõpetanud!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found