Parimad veebisaidid tasuta dokumentaalfilmide vaatamiseks

Kui olete dokumentaalfilmide fänn, on palju saite, kus saate neid tasuta vaadata. Järgnevalt on toodud meie leitud saitide loetelu, millest mõned võimaldavad teil filmide kohta kommentaare lisada ja isegi filme alla laadida.

Parimad dokumentaalfilmid

Tippdokumentaalfilmid pakuvad täielikke dokumentaalfilme ja teavet dokumentaalfilmide kohta, tsiteerides arvustusi usaldusväärsetest allikatest. Dokumentaalfilmid on liigitatud kategooriatesse, mis muudab teie lemmikteemadel filmide leidmise lihtsaks. Samuti saate lisada kommentaare vaadatud dokumentaalfilmide kohta, pakkudes arvamust, mida teised vaatajad saavad filmide kohta lugeda, et näha, kas nad tahavad neid vaadata.

Kui leiate dokumentaalfilme, mis teile väga meeldivad, võite otsustada need osta Top Documentary Films poest.

Freedocumentaries.org

Freedocumentries.org voogesitab täispikka, mõtlemapanevat, harivat ja meelelahutuslikku dokumentaalfilmi ilma registreerimiseta. Nad on otsinud veebist hästi toodetud videoid ja koondanud need ühele saidile. Mõne filmi jaoks saate filme isegi vaadata või filmi alla laadida. Mõned saidi filmid on laialt levinud, kuid teised on loodud sõltumatute filmitegijate poolt, kes sõltuvad sellistest saitidest nagu Freedocumentaries.org, et oma teavet avalikkusele levitada.

Dokumentaalfilm Taevas

Dokumentaalfilm Taevas pakub suurt hulka dokumentaalfilme, mis hõlmavad paljusid žanre. Nad ajakohastavad saiti pidevalt iga päev, et pakkuda dokumentaalfilmides parimat.

DokfilmWIRE

DocumentaryWIRE pakub teie veebis vaatamiseks suurt kogumit tasuta, huvitavaid ja harivaid dokumentaalfilme. Filmid hõlmavad paljusid žanre. Vaadake, mis äratab teie huvi ja jagage oma mõtteid.

Avatud dokumentaalfilmid

Avatud dokumentaalfilmid haldavad dokumentaalide andmebaasi, kus on palju dokumentaalfilme, et saaksite neid paljudes kategooriates tasuta vaadata. Sellega ei kaasne kulusid ja te ei pea ennast registreerima. Siiski saate registreeruda, kui soovite oma esitusloendi luua ja uute dokumentaalfilmide lisamisel e-posti teel värskendusi saada. Samuti on võimalus uute dokumentaalfilmide esitusloendisse lisamiseks automaatselt.

Documentary.net

Documentary.net pakub suurt täispikka kataloogi, tasuta dokumentaalfilme väga erinevatel teemadel, nagu loodus, poliitika, teadus ja ajalugu. Saate sirvida kategooriate kaupa, sorteerida tippfilmide järgi pikkuse (lühike, keskmine ja pikk, mis on vastavalt alla 10, 11–30 ja 30+ minutit) järgi ning vaadata isegi minidokumentaalfilmi dokumentaalfilmid ise. Dokumentaalfilmid on kättesaadavad kogu maailmas, ilma territooriumi piiranguteta.

Dokumentaalfilm Torm

DocumentaryStorm pakub tasuta täispikka dokumentaalfilme, mis on kogutud kogu veebist. Nende peamine eesmärk on jagada teadmisi, levitada ideid ja lõbutseda. DocumentaryStorm lisab iga päev oma saidile uue dokumentaalfilmi.

Documentary24.com

Documentary24.com kogub parimaid veebis saadaolevaid dokumentaalfilme. Vaadake otse brauseris voogesitavaid kvaliteetseid dokumentaalfilme ilma registreerumata.

Täielikud dokumentaalfilmid

Täielikud dokumentaalfilmid pakuvad kõige informatiivsemaid ja tasuta veebis kättesaadavaid dokumentaalfilme, mis on jaotatud kategooriatesse. Samuti saate filmide kohta kommentaare postitada ja neid hinnata.

Documentary-Log.com

Documentary-Log.com asutasid dokumentaalfilmide fännid, kes koguvad veebist parimaid filme. Nad keskenduvad teadusdokumentaalidele, sest see tundus veebis kõige vähem esindatud žanrina, kuid pakuvad ka teisi žanre kajastavaid filme. Lisage julgelt kommentaare nende saidil vaadatavate filmide kohta ja hinnake ka filme.

Dokumentaalfilm

Documentary Tube pakub laias valikus täispikka dokumentaalfilmi, mis hõlmavad 22 kategooriat, nagu kunst, tervis, teadus, reisimine ja ajalugu. Võite otsida dokumentaalfilmi teema või nime järgi, et näha, kas see on saidil saadaval.

Dokumentaalfilm sisaldab ka 100 parimat dokumentaalfilmi, mida igal nädalal vaadatakse. Saidil on ka üks jaotis, mis võimaldab teil esitada enda loodud dokumentaalfilme. Veebisaidi toimetajad vaatavad need esildised üle, et näha, kas need oleksid saidile sobivad.

Saate hõlpsasti registreeruda dokumenditorus, et olla kursis veebisaidil avaldatud uute väljaannetega. Teine võimalus on lasta uued dokumentaalfilmid RSS-kanalite kaudu oma voo lugejale saata. Võite registreeruda iganädalaste e-posti teatiste saamiseks, teavitades teid kord nädalas uutest väljaannetest, mis on saadaval Documentary Tube'is. Uue väljalasketeabe leiate ka Facebooki dokumentaalfilmi meeldimise või Twitteri saidi jälgimise kaudu. Registreeritud liikmetele antakse iga kuu ka kingitus.

Dokumentaalfilmid, mida olete dokumentaalfilmis vaadanud, lisatakse automaatselt esitusloendisse, nii et saate neid hõlpsasti tagasi vaadata ja uuesti vaadata või teada saada, milliseid teemasid ja pealkirju olete juba vaadanud. Samuti on saidil jaotis, mis sisaldab artikleid, mis vaatavad üle mõned praegused dokumentaalfilmid, pakkudes filmide kohta rohkem teavet. Artiklite loendit uuendatakse kord nädalas.

Teadusdokumentaalfilmid

Kas sa armastad teaduslikke dokumentaalfilme? Teadusdokumentaalide veebisait pakub parimate veebis kättesaadavate teadusdokumentaalide kogu. Nad keskenduvad pigem kvaliteedile kui kvantiteedile. Te ei leia dokumentaalfilme, mis oleksid „täidetud metafüüsiliste ideede, UFO-de, bioenergia ja muude metateadustega”. Leiad on informatiivsed, paljastavad, huvitavad ja hämmastavad teadusdokumentaalid ning loengud sellistest ainetest nagu astronoomia, bioloogia, matemaatika, füüsika, IT ja tehnoloogia.

YouTube'i tasuta dokumentaalfilmid

Nagu teate, on YouTube'is saadaval palju videoid, sealhulgas tasuta dokumentaalfilme. Neid võib leida mõnelt muult saitidelt, kus dokumentaalfilme kogutakse, või saate neile otse YouTube'is juurde pääseda.

IndieMovies Online

IndieMovies Online on pühendatud sõltumatute filmide tasuta seaduslikule levitamisele. Lisaks kvaliteetsete sõltumatute filmide vaatamisele julgustab IndieMovies Online teid ka neile kirjutama, esitades oma teose koopia (mitte rohkem kui 700 sõna ja mitte midagi solvavat). Tükk vaadatakse üle ja kui see järgib põhijuhiseid ja kriteeriume, postitatakse see saidi külaliskirjanike jaotisse. See soodustab sisukaid, sõnastatud ja teadlikke arutelusid filmi üle.

Samuti kavatsevad nad toetada sõltumatut filmi selle juurtes, tutvustades filmitudengite tööd kogu maailmas. Nad on kutsunud kõigi koolide filmiõpilasi esitama oma töid jagamiseks IndieMovies Online'is.

Dokumentaaljuhend

Dokumendijuht on üks väheseid kureeritud otsingumootoreid Internetis ja pakub juurdepääsu kõige laiemale dokumentaalfilmide kogule. Nad on uurinud ja indekseerinud tuhandeid filme, sadu veebisaite ja palju andmebaase kogu maailmast. Filmid on korraldatud, sildistatud ja läbi sõelutud hariduse ja teadlikkuse suurendamiseks.

Interneti-arhiiv - liikuvate piltide arhiiv

Veel üks dokumentaalfilmide leidmise koht on Interneti-arhiivi veebisaidil liikuvate piltide arhiiv. See sait sisaldab tuhandeid digitaalfilme, mille on üles laadinud arhiivi kasutajad. Tõenäoliselt on kollektsiooni hulgas mõni dokumentaalfilm, mis võib teie huvi tõsta.

Loodetavasti aitab see loend teil leida tasuta, harivaid ja meelelahutuslikke dokumentaalfilme, mis teid huvitavad ja inspireerivad. Kui teate teisi häid saite tasuta ja seaduslikult levitatud dokumentaalfilmide leidmiseks, andke meile sellest kommentaarides teada.