Kuidas Nintendo Switchil sõpru lisada

Mängud on lõbusamad, kui neid mängitakse koos sõpradega. Enne kui saate temaga mängu mängida, peate Nintendo Switchil lisama kellegi oma sõbraloendisse. Siit saate teada, kuidas lülitil sõbrakutseid saata ja vastu võtta.

Kuidas Nintendo Switchi kaudu sõpra lisada

Sõbra lisamiseks Nintendo Switchile on kaks võimalust: saatke sõbrakutse kellegi sõbrakoodi abil või võtke vastu teile saadetud sõbrakutse. Lisaks saate Bluetoothi ​​abil kohapeal sõpru otsida.

SEOTUD:Mida sisaldab Nintendo Switchi veebitellimus?

Kui olete Nintendo Switchi sõbra lisanud, peavad mõlemad mängude võrgus mängimiseks olema ostnud Nintendo Online'i tellimuse.

Kuidas leida oma sõbra kood

Pärast Nintendo Switchi seadistusprotsessi järgimist määratakse teile 12-kohaline sõbrakood automaatselt. See sõbrakood algab tähega “SW” ja seda saab vaadata teie peamisel profiililehel või lehe “Lisa sõber” paremas alanurgas.

Profiilileht asub avaekraani vasakus ülanurgas. Kasutage oma avatari navigeerimiseks vasakut Joy-Coni ja vajutage siis paremal Joy-Conil asuvat füüsilist nuppu A.

Sõbra lisamiseks Nintendo lülitile peate jagama oma sõbrakoodi (või saama teise mängija sõbrakoodi).

Esmalt navigeerige kodumenüüs oma Nintendo Switchi profiililehele ja seejärel vahekaardile „Lisa sõber“.

Teie Nintendo Switchi sõbrakood asub paremas alanurgas ja algab tavaliselt tähega „SW”, millele järgneb 12 numbrit.

Võite hallata kõiki saabunud sõbrakutseid, otsida kohalikke kasutajaid, kasutada sõbrakutset sõbrakutse saatmiseks või kontrollida saadetud taotlusi.

Nõustuge sõbrataotlusega

Kõik teie saadetud sõbrakutsed ilmuvad menüüsse „Vastuvõetud sõbrataotlus“. Võite need nõustuda või neist keelduda.

Saada sõbrataotlus

Kui olete omandanud kellegi sõbrakoodi, saate selle sisestada, valides menüüst „Lisa sõber” valiku „Otsige sõbrakoodiga”.

Sisestage sõbra 12-kohaline kood ja sellele isikule saadetakse väljaminev sõbrakutse. Kõiki saadetud sõbrakutseid saab hallata, liikudes menüüvalikusse „Saadetud sõbrakutsed” jaotises „Otsing sõbrakoodiga”.

Lisage sõbrad kohalikult

See valik võimaldab teil vahetada sõbrakutseid samas ruumis olevate inimestega. See ei nõua Interneti-ühendust, kuna see kasutab kohalike konsoolide otsimiseks Bluetoothi.

Sõprade kohalikuks lisamiseks peate olema ühendatud WiFi-võrguga. Kui Nintendo Switchi konsool pole Internetiga ühendatud, salvestatakse sõbrakutse ajutiselt konsooli. Seejärel saadetakse sõbrakutse automaatselt järgmisel korral, kui konsool loob Interneti-ühenduse.

Lisage sõbrad, kellega olete varem mänginud

Mõned võrgumängu võrgumängud ühendavad teid juhuslike võrgumängijatega, kellele saate hiljem sõbrakutseid saata. Valige alammenüüst „Lisa sõber” „Otsi kasutajaid, kellega mängisite” ja kutsuge seejärel ühendust võtma keegi, kellega hiljuti mängisite.

Sõbra soovitused

Valige Nintendo nutiseadmete rakendustes, Wii U, Nintendo 3DS-is, Facebookis või Twitteris sõbrasoovide saatmiseks inimestele, kellega olete sõbrad, tehes valik "Sõbra soovitused".

Enne kui Nintendo Switch saab sõpru otsida, tuleb kõik sotsiaalmeedia kontod linkida. Sotsiaalmeedia konto linkimiseks oma Nintendo kontoga valige suvand, klõpsates oma rõõmu-miinuste päästikul „L” või „R”. Järgige ekraanil kuvatavaid seadistamisjuhiseid.

Nintendo Switchi kasutaja seaded

Kui soovite uue sõbrakoodi uuesti välja anda, blokeeritud kasutajate loendit hallata või lingitud sotsiaalmeedia kontosid kustutada, saate seda teha alammenüüs „Kasutaja seaded”. Sellesse alammenüüsse pääsemiseks valige Switchi avakuvalt avatar.

Siit saate hallata ka oma hüüdnime, ikooni, konto teavet ja e-poe seadeid.

Kui mõned sõbrad on lisatud, saate mitme mängijaga mängudes ühenduse loomist hõlpsamini alustada.