Lauaarvuti sünkroonimine Google Drive'iga (ja Google Photos)

Google on teinud omalt poolt veendumaks, et kõigil on oluliste andmete varukoopia, ning hiljuti avaldas ta Windowsi ja Maci kasutajatele uue tööriista, et viia see koondamine järgmisele tasandile. Sobiva nimega Varundamine ja sünkroonimine on see kiire ja tõhus vahend oluliste failide pilves hoidmiseks.

Varundamine ja sünkroonimine Asendab Google Drive'i ja Google Photos Uploaderi

SEOTUD:Kuidas otsida Google Drive'ist otse Chrome'i aadressiribalt

Enne kui asume sellesse, räägime kõigepealt natuke sellest, mida Backup and Synctegelikult on. Kui olete suur Google'i kasutaja, olete tõenäoliselt juba teadlik muudest Google'i sünkroonimistööriistadest: Google Drive ja Google Photos Uploader. Need on nüüdseks varundatud ja sünkroonitud, nii et saate hallata kõiki oma faile, videoid, pilte ja muud ühest rakendusest. Siin saate juhtida, millised Drive'i kaustad on teie arvutisse või Maci sünkroonitud, samuti saate määrata, millised pildikaustad peaksid teie fototeeki varundama.

Google Drive on tõesti varundamise ja sünkroonimise tööriista tuum, nii et kui te pole kunagi Drive'i rakendust kasutanud, võib natuke selgitada, et see on korras. Põhimõtteliselt võimaldab see uus tööriist teil oma Google Drive'i pilvemälu arvutiga sünkroonida - olgu selleks kogu Drive või ainult konkreetsed failid ja kaustad. Seejärel käsitletakse neid arvutis kohalike failidena, nii et teie oluline kraam on alati ajakohane igas teile kuuluvas arvutis (ja pilves).

Ainsaks erandiks on siin Google'i dokumentide failid (arvutustabelid, dokumendid, esitlused) - need on endiselt ainult võrgus, kuna varundamine ja sünkroonimine ei lae neid võrguühenduseta juurdepääsuks alla. See aga paneb ikoonid kausta Google Drive, et saaksite neil topeltklõpsata, nagu oleksid need tavalised dokumendid (nende vaatamiseks ja muutmiseks vajate lihtsalt Interneti-ühendust).

Varundamine ja sünkroonimine lisab võrrandisse veel ühe tööriista: võimaluse varundada oma arvutist või Macist konkreetsed kaustad oma Google Drive'i. Näiteks kasutan salvestamiseks Google Drive'ipeaaegukõike, nii et sellele pääseb juurde kõigist teistest seadmetest. Kuid minu Windowsi masina ekraanipiltide kaust pole minu kaustas Drive - see on minu arvuti kaustas Pictures. Varundamise ja sünkroonimise abil saan seejärel igal ajal juurde pääseda mis tahes muu oma seadme kaustale.

Tundub vinge? See on. Selle seadistamiseks ja kogu sünkroonimiseks toimige järgmiselt.

Esimene samm: laadige alla ja installige varundamine ja sünkroonimine

Esimene asi, mida peate tegema, on loomulikult varundamise ja sünkroonimise tööriista allalaadimine. Haarake kindlasti oma seadmele (Mac või PC) sobiv allalaaditav fail. Kui teil on juba Google Drive installitud, ärge muretsege - see tööriist asendab selle automaatselt, desinstallimist pole vaja.

See peaks üsna kiiresti alla laadima ja peate selle installimise järel lihtsalt käivitama. Kui kasutate Google Chrome'i (nagu peaksite), klõpsake lihtsalt lehe allosas olevat allalaadimisnuppu.

Mõni sekund hiljem installitakse varundamine ja sünkroonimine. Kui see oli valmis, käskis minu oma arvuti minu jaoks teadmata põhjustel taaskäivitada - ma ei teinud seda ja kõik toimis ikkagi hästi. Võtke seda, Google.

Kui teil oli varem Google Drive'i rakendus installitud, peaksid varundamine ja sünkroonimine automaatselt teie Google'i kontole sisse logima. Kui ei, siis peate sisse logima. Pärast seda annab kiire ekraanikuva teile teada, mis rakendus on: oma kraami varundamine. Rakendusse liikumiseks klõpsake nuppu "Sain aru".

Teine etapp: valige, millised kaustad sünkroonitakse Google Drive'ist

Varundamise ja sünkroonimise tööriist on jagatud kaheks põhiosaks:

  • Google Drive: See täidab sama funktsiooni nagu algne Google Drive'i rakendus. Saate valida, millised kaustad sünkroonitakse Google Drive'i pilvemälust ja need kuvatakse teie arvuti Google Drive'i kaustas. Kõik, mis sellesse kausta lisate, sünkroonitakse ka Google Drive'iga.
  • Minu arvuti: See osa on uus ja võimaldab teil faile arvuti ja Drive'i vahel sünkroonida, paigutamata neid spetsiaalsesse Google Drive'i kausta. Valige lihtsalt arvutist kaustad, mille soovite sünkroonida, ja need sünkroonitakse teie pilvemäluga (ehkki need kuvatakse Google Drive'i liidese eraldi jaotises, mitte kõigi teiste Drive'i failidega).

Alustame kõigepealt Google Drive'i jaotisest - see on loendis teine, kuid see on palju lihtsam ja tuttav kõigile, kes on varem Google Drive'i kasutanud.

Selles menüüs on mõned konkreetsed valikud. Sa saad:

  • Minu draivi sünkroonimine selle arvutiga: Selle suvandi abil saate oma Google Drive'i arvutisse sünkroonimise lubada / keelata.
  • Sünkroonige kõik minu kettal: Sõna otseses mõttes sünkroonib kogu teie Google Drive'i sisu arvutisse.
  • Ainult nende kaustade sünkroonimine: Võimaldab määrata, millised kaustad Drive'ist arvutisse sünkroonitakse.

Need on tõesti lihtsad - lihtsalt valige, mida soovite sünkroonida, ja olge sellega valmis.

Kolmas etapp: valige sünkroonimiseks arvutis muud kaustad

Järgmisena vaatame jaotist Minu arvuti, kus saate sünkroonimiseks valida oma arvutis muud kaustad. Siin on juba mõned valikud: töölaud, dokumendid ja pildid. Võite lihtsalt märkida valiku kõrval oleva ruudu, et kõik sellest asukohast oma Google Drive'i varundada. Lihtne.

Kuid kui soovite saada veidi täpsemat teavet ja varundada ainult teatud kausta, saate seda teha, klõpsates valikul „Vali kaust“. Lihtsalt navigeerige kausta, mida soovite varundada, ja klõpsake nuppu „Vali kaust”. See on kõik, mis seal on.

MÄRKUS. Drive'i kausta väliselt sünkroonitud faile ei kuvata Drive'is kõigi teiste failide kõrval. Nendele failidele juurdepääsemiseks minge veebis Google Drive'i ja klõpsake vasakpoolses menüüs valikul "Minu arvutid". See valik on saadaval ka Drive'i mobiilirakendustes.

Kui soovite, et fail või kaust kuvatakse jaotises „Minu ketas”, peate selle sünkroonima vanamoodsalt: asetades selle oma arvuti Google Drive'i kausta.

Neljas etapp: kohandage oma foto üleslaadimise seadeid

SEOTUD:18 asja, mida te ei pruugi Google Photos'ist teada saada

Jaotises „Minu arvuti“ kaustavalikute all saate määrata ka pildi varundamise viisi (kui loomulikult varundate pildid arvutist): Algne kvaliteet, mis võtab ruumi teie Drive või High Quality, mis ei võta teie Drive'is ruumi. Viimane kasutab intelligentseid tihendusalgoritme pildi suuruse kokkutõmbamiseks ilma kvaliteeti vähendamata, sama mis Androidi ja iOS-i seadmete rakenduses Google Photos.

Samuti saate määrata, kuidas soovite kustutamisvalikuid juhtida: üksuste eemaldamine kõikjalt, ärge eemaldage üksusi kõikjal või küsige minult enne üksuste eemaldamist kõikjalt. Vaikimisi on seatud viimane variant, mis on igatahes tõesti kõige mõistlikum. Muutke seda julgelt vastavalt oma konkreetsetele vajadustele.

Lõpuks võite märkida ruudu jaotises Google Photos, et arvutis automaatselt uusi pilte otsida ja need teenusesse Google Photos üles laadida. Allservas on ka väike valik "USB-seadmed ja SD-kaardid", mille abil saate soovi korral oma digikaamerast või USB-draividest faile automaatselt üles laadida. Lihtsalt ühendage draiv või kaart ja määrake, mida soovite sellega teha.

Mõned lisamärkused varundamise ja sünkroonimise kohta

See on varundamise ja sünkroonimise jaoks tegelikult kõik, kuid on veel mõned mainimist väärt asjad:

  • Oma arvuti saate ümber nimetada, kui klõpsate lehe „Minu arvuti” ülaosas tekstil „Minu arvuti” (või muul sarnasel) ja panete sellele konkreetse nime.
  • Vahekaardil „Seaded” saate oma Drive'i salvestusruumi hõlpsasti uuendada või oma konto lahti ühendada.
  • Süsteemi käivitusreegleid, failide sünkroonimise ikooni ja paremklõpsamise seadeid saab muuta ka vahekaardil Seaded.
  • Varundamise ja sünkroonimise võrgutegevust saab piirata vahekaardi Seaded jaotises „Võrguseaded”. Proksid võivad olla konkreetsed ja vajadusel piirata allalaadimise / üleslaadimise määra.
  • Varundamise ja sünkroonimise tööriist asub teie arvuti süsteemses salves seni, kuni see töötab. Seadete juurde pääsemiseks klõpsake lihtsalt selle ikooni salves, klõpsake paremas ülanurgas kolme punktiga menüüd ja valige „Eelistused“.

See on tegelikult päris nii. See on lihtne tööriist.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found