Google Play poe installimine Amazon Fire tahvelarvutisse või Fire HD 8-sse

Tavaliselt piirab Amazoni Fire Tablet teid Amazon Appstore'i. Kuid Fire Tabletis töötab Fire OS, mis põhineb Androidil. Saate installida Google'i Play poe ja pääseda juurde kõigile Androidi rakendustele, sealhulgas Gmailile, Chrome'ile, Google Mapsile, Hangoutsi ja enam kui miljonile rakendusele Google Plays.

SEOTUD:Kuidas muuta 50-dollarine Amazon Fire'i tahvelarvuti sarnasemaks aktsia-Androidiga (ilma juurdumiseta)

See ei nõua isegi Fire Tableti juurdumist. Pärast alloleva skripti käivitamist - see protsess peaks võtma vähem kui poole tunni - saate Play poodi kasutada samamoodi nagu mis tahes muus tavalises Android-seadmes. Võite isegi installida tavalise Android-käivitaja ja muuta oma Fire traditsioonilisemaks Android-tahvelarvutiks.

Selleks on kaks meetodit: üks, mis hõlmab mõne APK-faili installimist tahvelarvutisse, ja üks, mis hõlmab skripti käivitamist Windowsi arvutist. Esimene on lihtsam, kuid nende meetodite peene olemuse tõttu lisame siia mõlemad. Kui teil tekib probleeme ühega, vaadake, kas teine ​​töötab paremini.

Uuendus:Mõned lugejad on maininud, et esimene variant ei tööta nende jaoks, kuigi see töötab endiselt meie jaoks - ja teised lugejad on sellest ajast alates teatanud, et see töötab ka nende jaoks. Kui teil on probleeme, peaksite saama selle ADB-meetodiga töötama teises võimaluses, mis kasutab Play poe installimiseks Windowsi arvutit.

Esimene võimalus: installige Play pood oma tahvelarvutist Fire

Algselt katsetasime seda esimest meetodit Fire HD 8-l, milles töötab Fire OS 5.3.1.1, kuid lugejad on teatanud, et see töötab ka versiooni 5.3.2 ja 7-tollise Fire-tahvelarvuti puhul. Samuti töötab see endiselt Fire HD 8-ga, kus töötab Fire OS 6.3.0.1, mis oli oktoobri 2018 uusim tarkvara.

Teil on võimalik kontrollida, mis versioon teil on, minnes menüüsse Seaded> Seadme valikud> Süsteemivärskendused ja vaadates ekraani ülaosas olevat versiooni numbrit, kuid praegu ei tohiks versioon olla oluline.

Esimene samm: laadige alla Google Play poe APK-failid

SEOTUD:Kuidas laadida rakendusi oma Kindle Fire'i

Enne alustamist minge jaotisse Seaded> Turvalisus ja lubage rakendus „Tundmatutest allikatest”. See võimaldab teil installida vajalikud APK-failid, mis annavad teile Google Play poe.

Järgmiseks on neli tahvelarvuti sisseehitatud siidibrauseri abil alla laaditavat .APK-faili. Lihtsaim viis seda teha on avada see õpetus brauseris Silk ja klõpsata allolevatel linkidel, mis viib teid allalaadimislehtedele. Need pärinevad Androidi APK-de väljakujunenud ja usaldusväärsest allikast APK Mirror.

Google'i kontohalduri APK

Google Services Framework APK

Google Play teenuste APK (kasutage selle versiooni asemel, kui teil on 2017. aasta Fire HD 8)

Google Play poe APK

Iga APK-faili allalaadimiseks klõpsake linki, kerige alla ja puudutage nuppu „Laadi APK alla“.

Allalaadimine algab varsti. Kui see juhtub, ilmub hüpikaken, mis ütleb, et seda tüüpi fail võib teie seadet kahjustada (ärge muretsege - see ei kahjusta). Puudutage hüpikakna ilmumisel nuppu OK.

Pärast iga faili allalaadimist tehke järgmise APK-faili puhul sama, kuni kõik neli faili on alla laaditud.

Teine etapp: installige Google Play poe APK-failid

Sulgege brauserist Silk ja avage oma Fire tabelis sisseehitatud failihalduri rakendus nimega „Docs“.

Puudutage valikut „Kohalik salvestusruum”.

Valige kaust „Allalaadimised”.

Teie APK-failid kuvatakse selles kaustas. Selle installimise alustamiseks puudutage lihtsalt ühte. Installige APK-failid kindlasti ülaltoodud loendist alla laaditud järjekorras.

Teisisõnu installige kõigepealt Google'i kontohalduri (com.google.android.gsf.login) APK, seejärel Google'i teenuste raamistiku (com.google.android.gsf) APK, millele järgneb Google Play teenused (com.google. android.gms) APK ja seejärel Google Play poe (com.android.vending) APK, et see lõpule viia.

Järgmisel ekraanil kinnitage installimine, puudutades allservas nuppu „Install”. Vasakpoolse ülanurga suunas öeldakse, millise APK installite, seega veenduge, et installiksite need uuesti õiges järjekorras.

MÄRKUS. Kui teie nupp „Install” on hall, proovige ekraan välja lülitada, uuesti sisse lülitada ja oma Fire tahvelarvuti avada. Nupp Install peaks muutuma hallist oranžiks, mis võimaldab teil installimist jätkata.

Korrake seda protsessi iga APK-faili jaoks, kuni kõik neli on installitud.

Kui teil on probleeme nende APK-de installimisega või Play pood lihtsalt ei tööta pärast seda, veenduge, et teie tahvelarvuti Fire pole seadistatud rakendusi SD-kaardile installima. Seda saate kontrollida menüüst Seaded> Salvestusruum> SD-kaart.

Kolmas etapp: kasutage Google Play poodi

Kui see on tehtud, kuvatakse teie Google'i tahvelarvuti avakuval Google Play poe rakendus. Kui puudutate seda, saate sisse logida oma Google'i kontoga.

Võib tunduda, et see ei tööta pärast sisselogimist normaalselt, kuid lihtsalt andke sellele veidi aega. Google Play pood ja Google Play teenused värskendavad end taustal automaatselt. Selleks võib kuluda kuni kümme minutit.

Vastasel juhul alustage soovitud rakenduste otsimist ja allalaadimist - näiteks Chrome, Gmail või mis tahes muu. Mõne rakenduse puhul võib teil olla vaja Google Play teenuseid värskendada. Kui nad seda teevad, ütlevad nad teile ja juhatavad teid Google Play teenuse Google Play teenused lehele, kus saate Google Play teenuseid ühe puudutusega värskendada.

Täname XDA-Developersi foorumeid Gilly10-le selle meetodi pakkumise eest. Kui vajate tõrkeotsingu abi, pöörduge lisateabe saamiseks XDA-Developersi foorumilõime poole.

Teine võimalus: installige Play pood Windowsi arvutist

Kui ülaltoodud juhised teie jaoks mingil põhjusel ei tööta, proovige neid veidi keerukamaid, kuid siiski hooldatavaid juhiseid. Testisime seda skripti 7-tollise tahvelarvutiga ja see töötas suurepäraselt.

Esimene samm: valmistage ette oma tahvelarvuti

Selleks vajate arvutit ja USB-kaablit. Teie Fire Tabletiga kaasas olev kaabel töötab suurepäraselt.

Avage oma Fire tahvelarvutis rakendus Seaded ja puudutage jaotises Seade valikut „Seadme valikud”.

Leidke sellel lehel väli „Seerianumber” ja puudutage seda korduvalt. Puudutage seda vähemalt seitse korda ja näete selle all valikut „Arendaja valikud”. Puudutage valikut „Arendaja valikud”.

Leidke sellel lehel valik „Luba ADB” ja puudutage seda selle aktiveerimiseks. See funktsioon on tavaliselt mõeldud ainult arendajatele, seega peate jätkamiseks hoiatusega nõustuma.

Pärast ADB-juurdepääsu lubamist ühendage oma Fire Tablet arvutiga kaasasoleva USB-kaabli abil. Windows peaks selle korralikult tuvastama ja vajalikud draiverid alla laadima. Jätkake järgmise sammuga - probleemide ilmnemisel võite proovida Google'i USB-draiverite installimist käsitsi, nagu on kirjeldatud käesoleva juhendi kolmandas etapis. Kuid minu masinas töötas kõik automaatselt.

MÄRKUS. Allpool soovitatud skript soovitab draiverid installida teistmoodi, kuid selle meetod meile ei meeldi. See julgustab installima paketiga kaasas olevaid allkirjastamata draivereid. See pole ainult turvarisk - seda on võimatu teha Windows 8.1 ja Windows 10 kaasaegsetes 64-bitistes versioonides ilma taaskäivitamata ja draiveri allkirja kinnitamist keelamata. Jällegi peaks see kõik toimuma automaatselt, nii et võite skripti juhiseid lugeda aegunud.

Teine etapp: laadige skript alla ja käivitage see

Peaks olema võimalik mitu rakendust lihtsalt APK-vormingus alla laadida ja need installida. Kui aga seda teete, peate siiski vähemalt ühe rakenduse loa määramiseks kasutama käsku adb. Selle asemel, et seda pikka aega teha, kasutame skripti, mis installib rakendused ja määrab teile õigused.

Külastage oma arvutis Root Junky veebisaiti ja laadige alla fail “Amazon-Fire-5th-Gen-Install-Play-Store.zip”. Pakkige või pakkige .zip-faili sisu arvutis olevasse kausta. Alustamiseks topeltklõpsake failil „1-Install-Play-Store.bat”.

Ava oma Fire tahvelarvuti ja nõustu taotlusega „Luba USB-silumine”. Kui te seda valikut ei näe, sulgege käsuviiba aken ja käivitage uuesti ülaltoodud .bat-fail.

Esimesele ekraanile jõudes sisestage „2” ja vajutage sisestusklahvi, et tööriist Google Play poodi installida.

Selleks peate loomulikult installima sobivad draiverid. Kuid kui nägite oma Fire'i tahvelarvutis viipa „Luba USB-silumine” ja olete sellega nõustunud, teate, et draiverid on juba töökorras.

Skript installib teie ühendatud Fire Tabletile vajalikud paketid, sealhulgas Google Play teenused ja Google Play poe rakendus.

Taaskäivitage oma Fire Tablet, kui teil seda palutakse. Vajutage lihtsalt toitenuppu pikalt, puudutage nuppu „OK”, kui teilt küsitakse, kas soovite selle välja lülitada, ja seejärel lülitage see uuesti sisse.

Samuti saate Fire Tableti arvutist lahti ühendada. Samuti võiksite keelata varem lubatud valiku „Luba ADB”.

Kolmas etapp: kasutage Google Play poodi

Pärast taaskäivitamist leiate avakuvalt Play poe ja Google'i seadete otseteed. Puudutage valikut „Play pood” ja saate sisse logida olemasoleva Google'i kontoga või luua uue Google'i konto.

Võib tunduda, et see ei tööta pärast sisselogimist normaalselt, kuid andke sellele veidi aega. Google Play pood ja Google Play teenused värskendavad end taustal automaatselt. Selleks võib kuluda kuni kümme minutit.

Nüüd saate poest otsida ja installida Google'i rakendusi, näiteks Gmaili ja Chrome, mis pole Amazon App Store'is saadaval. Kõik Google Play poe Android-rakendused peaksid töötama - vähemalt teoreetiliselt.

Mõne rakenduse puhul võib teil olla vaja Google Play teenuseid värskendada. Kui nad seda teevad, ütlevad nad teile ja juhatavad teid Google Play teenuse Google Play teenused lehele, kus saate Google Play teenuseid ühe nupuvajutusega värskendada.

Täname XDA-Developersi foorumeid sd_shadow selle meetodi üles kirjutamise eest ja skripti jaoks Root Junky. Kui vajate tõrkeotsingu abi või soovite seda käsitsi teha ilma skriptita, vaadake lisateavet XDA-Developersi foorumilõngast.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found