Rakenduste ja mängude tagasimaksete saamine

Mõnes rakenduse- ja mängukaupluses pakutakse digitaalsete ostude eest tagasimakseid, osades aga mitte. Näiteks saate tagasimakseid Androidi ja iPhone'i rakenduste või Steamist või mujalt ostetud arvutimängude eest.

Apple'i App Store ja Mac App Store

SEOTUD:Kuidas Apple'ilt iPhone'i, iPadi või Maci rakenduse eest raha tagasi saada

Apple võimaldab teil taotleda tagasimakseid ostetud rakenduste eest, olenemata sellest, kas ostsite need iPhone'i või iPadi App Store'ist või Mac App Store'ist. Sama meetod võimaldab teil taotleda tagasimakseid ka digitaalse meedia, näiteks iTunes'i kaudu ostetud videote ja muusika eest.

See ei ole küsimusieta tagasimakse eeskiri. Peate iTunes'i või Apple'i veebisaidi abil oma ostuga seotud probleemist teatama ja ootama klienditeeninduse vastust. Kui aga ostate rakenduse või mängu, mis ei tööta hästi, peaks see teid säästma. Öelge lihtsalt Apple'ile, et rakendus ei töötanud korralikult või ei vastanud muul viisil teie ootustele ja nad peaksid teie ostule raha tagastama. Selle meetodi abil oleme Apple'ilt edukalt raha tagasi saanud.

Google Play

SEOTUD:Google Playst ostetud Androidi rakenduse tagasimakse saamine

Uuenda: Google'i ametlikes dokumentides on nüüd öeldud, et esimese 48 tunni jooksul pärast rakenduse ostmist "võib teil olla võimalik raha tagasi saada, sõltuvalt teie ostu üksikasjadest". Teie läbisõit võib erineda.

Google’il on tagasihoidlikum tagasimaksepoliitika kui Apple’il. Esimese kahe tunni jooksul pärast rakenduse ostmist saate igal põhjusel tagasimakset taotleda ja selle automaatselt hankida. Seega, kui rakendus ei tööta hästi või mäng ei vasta teie ootustele, saate selle klienditeenindusega tegelemata tagastada. Lihtsalt avage oma tellimuste ajalugu Google Play rakenduses ja kasutage hiljutise ostu puhul valikut „Tagasimakse”.

Kui möödas on rohkem kui kaks tundi, saate tagasimakse taotluse esitada ja Google'i klienditeenindajad kaaluvad teie taotlust. Kuid see ei ole garanteeritud.

Aur

SEOTUD:Kuidas Steam-mängude eest raha tagasi saada

Steamil on suurepärane tagasimakse poliitika. Kui olete mängu ostnud viimase kahe nädala jooksul ja olete seda mänginud vähem kui kaks tundi, võite taotleda tagasimakset ja selle automaatselt saada. Seega, kui te ei naudi ostetud mängu või see ei tööta arvutis korralikult, võite oma raha tagasi saada.

Valve jätab endale õiguse keelduda teile tagasimaksest, kui kuritarvitate seda funktsiooni, kuid oleme aastate jooksul Steami tagasimakseid laialdaselt kasutanud ega ole saanud ühtegi hoiatust. Nii kaua, kui ostate mõned mängud ja hoiate neid raha tagastamata, on teil tõenäoliselt kõik korras. Kui maksate mängudelt pidevalt raha tagasi ega hoia neid kunagi, võib Valve kaaluda seda väärkasutust.

Päritolu

SEOTUD:Kuidas EA Origin Games'ile raha tagasi saada

Originil on suurepärane mängugarantii, mis kehtib paljude - kuid mitte kõigi - Originis müüdud mängude kohta. Komplekti kuuluvad kõik EA enda mängud ja mõned kolmandate osapoolte mängud. Nagu Origini veebisait ütleb: "Kui te ei armasta seda, tagastage see".

Mängu saate tagasi maksta ainult esimese 24 tunni jooksul pärast selle käivitamist. Kui te pole mängu veel käivitanud, saate selle raha tagasi maksta ainult esimese seitsme päeva jooksul pärast selle ostmist. See on vähem aega kui Steami kahenädalane aken, kuid esimese 24 tunni jooksul saate mängida nii palju tunde kui soovite, samas kui Steam piirab teid maksimaalselt kahe tunniga.

Kauplused, mis võivad raha tagasi maksta

Mõni kauplus ei taga tagasimakset, kuid pakub tagasimakset igal üksikjuhul eraldi. Võite pöörduda klienditoe poole ja pöörduda oma juhtumi poole nende kaupluste kaudu:

  • Tuisk: Blizzardi veebipoe kohta pole avaldatud tagasimakse eeskirju, kuid tagasimakse saamiseks võite proovida ühendust võtta klienditoega. „Tagasimakse mängu ostmine“ on üks võimalustest, mille saate valida Blizzardi tugisaidil. Muidugi on teil palju parem õnn, kui ostsite mängu hiljuti.
  • GOG: GOGil on "raha tagasi garantii poliitika", mis kehtib kõigi GOGi müüdud mängude kohta. Eeskirjade kohaselt saate täieliku tagasimakse, kui GOG-ilt ostetud mäng ei tööta ja GOG-i tugipersonal ei suuda teie probleemi lahendada. See kehtib ainult esimese 30 päeva jooksul pärast mängu ostmist. Kui teil on probleeme, võite pöörduda GOG-i klienditoe poole ja saada raha tagasi, kui miski muu ei toimi.
  • Alandlik pood: Humble Store ütleb, et "tagasimakseid tehakse kaalutlusõiguse alusel." Kui olete aga juba mängu mänginud või mänguvõtme (näiteks Steam-klahvi) lunastanud, pole teie tellimus tõenäoliselt tagasimakse jaoks sobiv. Humble'i tugisait pakub juhiseid tagasimakse saamiseks.
  • Microsofti pood (rakendused): Microsofti veebisaidil on selgelt öeldud, et digitaalsete Xbox-mängude eest ei saa kunagi raha tagasi saada. Kuid Microsoft märgib siiski, et Microsofti poest ostetud tarkvara (näiteks Windows 10 rakendused) võib mõnel juhul kõlbliku raha tagasi saada.

Kauplused, mis ei paku kunagi tagasimakseid

SEOTUD:Kuidas saada tagasimakse juhusliku Kindle'i raamatuostu eest

Ülalnimetatud kauplused pakuvad mõnel juhul tagasimakseid, kuid paljud kauplused seda kunagi ei tee. Siin on häbiväärtus digitaalsete rakenduste ja mängude poodidest, mis ei taga kliendisõbralikke tagasimakseid:

  • Amazon Appstore: Amazoni sõnul ei saa Amazon Appstore'ist ostetud rakendused raha tagasi maksta. Amazon ei tagasta ka digitaalse muusika ostude eest, kuid need tagastavad kogemata ostetud Kindle'i e-raamatud.
  • Microsofti pood (Xboxi mängud): Microsoft ütleb: "Te ei saa digitaalset mängu tagastada ja tagasimakset või krediiti saada." Ettetellitud mängude ja rakenduste eest saate siiski raha tagasi maksta, mida Nintendo ja Sony ei luba. Microsoft hakkas mõne kasutaja jaoks Steami stiilis „iseteeninduse tagasimakseid” testima 2017. aasta aprillis, kuid enamikule inimestele pole need veel saadaval - ja võib-olla pole seda ka kunagi varem.
  • Nintendo e-pood: Nintendo digitaalsete mängude pood tagasimakseid ei paku. Nagu Nintendo tugisait ütleb: "Kogu müük (ka eelmüük) on lõplik."
  • Sony PlayStation: Sony PlayStation Store ei tagasta raha isegi ettetellitud mängude eest, mida te pole veel mänginud, või mängude eest, mis ei tööta korralikult. Nagu Sony teenusetingimustes öeldakse, ei ole tagasimaksed kunagi saadaval, kui Sony neid seadusega kohustab esitama.
  • Ubisoft Uplay: Ubisofti sõnul on "kogu müük arvuti digitaalsel sisul lõplik." Ubisoft ei taga Uplay kaudu ostetud sisu eest raha tagasi. Võimaluse korral võiksite osta Ubisofti mänge teistest kauplustest, näiteks Steamist.

Muidugi võite alati proovida klienditeenindusega ühendust võtta ja raha tagasi küsida, olenemata sellest, millisest poest midagi ostsite. Kuid kui kõnealusel kauplusel on poliitika "kunagi ei tagastata", võitlete ülesmäge. Pidage seda loendit rakenduste ja mängude ostmisel meeles.

Pildikrediit: Rrraum / Shutterstock.com


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found