Kuidas peatada Microsofti meeskondade automaatne käivitamine Windows 10-s

Mõni Office 365 tellimus installib Microsoft Teami koos ülejäänud Microsoft Office'iga automaatselt. Võistkonnad avanevad pärast installimist automaatselt käivitamisel, kuid võite selle peatada, kui keelate tiimi käivitamisprogrammi.

Sõltumata sellest, kas kasutate Teamsit või mitte, saate nüüd käivitusprogrammi hõlpsalt keelata - ilma meeskonda sisse logimata. Leidke oma teavitusalalt või süsteemselt salvelt Microsofti meeskondade ikoon. Paremklõpsake seda ja valige Seaded> Ära käivita meeskondi automaatselt. Seejärel saate paremklõpsata ikoonil uuesti ja valida „Lõpeta“. Te ei tohiks tiime uuesti näha enne, kui otsustate selle ise käivitada.

Kui te ikooni ei näe, peate võib-olla täiendavate ikoonide kuvamiseks klõpsama tegumiriba ikoonidest vasakul asuvat noolt. Ikoon kuvatakse siin seni, kuni töötab Microsoft Teams.

Windows 10-s saate minna ka menüüsse Seaded> Rakendused> Käivitamine. Selle ekraani kiireks leidmiseks avage menüü Start, tippige selle otsingukasti käsk Startup ja klõpsake kuvataval otseteel „Startup Apps”.

Leidke käivituspaani rakenduste loendist „Microsoft Teams”. Väljalülitamiseks klõpsake sellest paremal asuval lülitil.

Windowsil on ka tegumihalduris käivitusprogrammi suvandid. See töötab samamoodi ja võite kasutada mõlemat. Käivitage tegumihaldur, klõpsake vahekaarti „Startup“, leidke loendist „Microsoft Teams“ ja klõpsake „Disable“.

Tegumihalduri avamiseks paremklõpsake Windowsi tegumiribal ja valige „Task Manager”. Võite ka vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõst + Esc.

Samuti võite tarkvara Teams desinstallida, kui te ei soovi seda kasutada. Microsofti meeskondade täielikuks desinstallimiseks peate desinstallima kaks asja: nii Microsoft Teams ise kui ka Teams Machine Wide Installer.

Kuigi see töötab, võivad teie organisatsiooni Office 365 tarkvara värskendused põhjustada Windowsi tiimide uuesti installimise. Selle asemel, et võidelda selle eest, et meeskonnad arvutist eemal hoida, võite lihtsalt Microsoft Teami käivitusprogrammi keelata ja selle unustada.

SEOTUD:Kuidas Microsofti meeskonnad Windows 10-s püsivalt desinstallida


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found