Kuidas laadida Nintendo lülitit ilma dokita

Mõnikord olete liikvel ja peate Nintendo Switchi akut laadima, kuid dokki pole kaasas. Ükskõik, kas mängite lülitit laadimise ajal või jätate selle ooterežiimi, saate siin näpunäidetega laadida - ja kuidas seda teha.

Ametlik viis ilma dokita lüliti laadimiseks

Nii Switch kui ka Switch Lite sisaldavad nende ostmisel karbis ametlikku Nintendo Switchi vahelduvvooluadapterit. Enamik inimesi kasutab seda adapterit doki toitmiseks, mis omakorda lülitit. Kuid võite ka vahelduvvooluadapteri dokist lahti ühendada ja otse lüliti sisse lülitada.

Ametlik Nintendo Switchi vahelduvvooluadapter pakub piisavalt voolu, et lülitit laadida kõige kiiremini ja tõhusamalt. See annab ka piisavalt voolu aku laadimiseks mängimise ajal, kuigi laadimiskiirus on aeglasem kui lüliti ooterežiimis laadimisel.

Seega, kui teate, et kasutate lülitit liikvel olles, võtke Nintendo Switchi vahelduvvooluadapter kaasa või ostke teine ​​reisimiseks. Võite proovida ka kolmanda osapoole vahelduvvooluadapterit, nagu see AmazonBasicsilt.

Nintendo sõnul kulub kõigi Switchi konsooli mudelite ooterežiimis täielikuks laadimiseks umbes kolm tundi, kasutades ametlikku Nintendo Switchi vahelduvvooluadapterit.

Kuidas laadida Nintendo lülitit USB-kaabli abil

Kõik Nintendo Switchi mudelid kasutavad seadme põhjas olevaks laadimisportiks USB-C-d. Niisiis saate ühe näpuotsaga laadida seda mis tahes toiteallikasse ühendatud USB-C-kaabliga, näiteks tahvelarvuti / nutitelefoni laadija, aku, arvuti või USB-jaoturiga. Aku laadimise kiirus (ja kas see lülitit tegelikult mängimiseks toidab) varieerub sõltuvalt toiteallikast pööraselt.

Mis puutub kaablitesse, siis kõik hästi valmistatud USB-A-USB-C-kaablid töötavad lüliti laadimiseks piisava toiteallikaga. Kuid see meetod piirab Switchi disaini tõttu maksimaalset võimsust 7,5 vattini. Sellest piisab üheaegseks mängimiseks ja laadimiseks - kuid mitte kõige kiiremini.

Lüliti toetab ka suurema võimsusega laadimisrežiimi, mis laeb akut palju kiiremini. Kuid selleks on vaja suure võimsusega toiteallikaga USB-C-USB-C-kaablit (näiteks MacBook Pro 61-vatist USB-C laadijat) või spetsiaalselt valmistatud Switchi vahelduvvooluadapterit.

  • Mängu ajal laadimise miinimumnõuded: Lüliti aku (isegi aeglaselt) laadimiseks mängimise ajal vajate toiteallikat, mis suudab toita vähemalt 5 volti ja 1,5 amprit (või 7,5 vatti) energiat. Rohkem amprit on parem aku kiiremaks laadimiseks.
  • Miinimumnõuded ooterežiimis laadimiseks (ilma dokita): Nintendo ei paku lüliti ooterežiimis laadimiseks vajalikku ametlikku alampiiri. Meie enda testimisel näib, et lüliti laadib toiteallikast, mis suudab väljendada nii vähe kui 5 volti ampri osades (näiteks 400mA / 0,4 A), kuid laadimine on aeglane.

Üldiselt, mida rohkem amprit teil on, seda kiiremini lüliti laadib. Ideaalne väljund ooterežiimis laadimiseks üldkasutatavatest USB-adapteritest (nagu näiteks lähikauplusest) on umbes 5 volti ja 2 amprit.

Igal spetsiaalsel USB-toiteadapteril või akul peaks olema pisike silt, mis loetleb selle väljundvõimsuse. See ütleb midagi sellist nagu „Väljund: 5V / 1A”, mis tähendab, et see suudab anda 1 ampri voolu korral maksimaalselt 5 volti või 5 vatti võimsust. Need on numbrid, mida soovite.

Nintendo Switchi laadimise tehnilised üksikasjad

Tehnilised üksikasjad selle kohta, kuidas iga Switchi mudel eri režiimides elektrit ja laadimist saab, ületavad kaugelt seda, mida enamik inimesi peab teadma. Kui olete siiski huvitatud sügavamale kaevamisest või soovite optimaalset viisi lüliti laadimiseks mängimise ajal, koostas keegi Redditi kasutajate jaoks keeruka diagrammi, mis uurib erinevaid võimalusi. Mitteametlikke uuringuid on tehtud ka selle kohta, kui palju energiat lüliti erinevates stsenaariumides tarbib. Muidugi, kuna need uuringud pole ametlikud, võiksite neid võtta koos tera soolaga.

Alumine rida? Parimate tulemuste saavutamiseks järgige ametlikku Nintendo Switchi vahelduvvooluadapterit. See annab mängimiseks ja laadimiseks optimaalse võimsuse ning töötab nii Switchi kui ka Switch Lite'iga. See pole nii kaasaskantav kui USB-kaabli haaramine ja jooksu ajal hea toiteallika lootmine. Siiski teate, et Nintendo ametlik adapter saab hakkama kõigega, mida Switch sellele viskab.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found