Kas saate iMessage'i kasutada Windowsi arvutis või Android-telefonis?

Kas soovite iMessage'i Androidile või Windowsile? Kahjuks pole teil õnne. Apple'i rakendus Messages töötab ainult sellistes Apple'i seadmetes nagu Mac, iPhone ja iPad. Ükski kolmanda osapoole rakendus ei saa iMessage'iga ühendust luua. Mõned head alternatiivid on siiski sarnase funktsionaalsusega.

Ka Apple ei paku Messagesi veebis. See on häbi - see võib olla osa iCloudi veebisaidist, näiteks iCloud Drive, Notes ja Find My iPhone.

Lahendused, mis ei tööta (hoiduge iPadianist eemale)

Otsige veebist fraasi „iMessage PC“ või midagi muud sarnast ja avastate palju veebisaite, mis pakuvad käputäis halbu lahendusi iMessage'i käitamiseks Windowsi arvutis. Sellepärast nad ei tööta.

Mõni veebisait soovitab teil kasutada Chrome'i kaugtöölauda või mõnda muud kaugtöölaua tööriista. Jah, kui teil on Mac, võite selle Maci töötama jätta, pääseda sellele arvutist kaugjuurdepääsu ja kasutada kaugtöölauaühenduse kaudu rakendust Messages (või mõnda muud Maci rakendust). Kui teil on tagavaravarus Mac, siis see töötab - aga tõenäoliselt te seda ei tee. See on rumal lahendus peaaegu kõigile.

Samad veebisaidid soovitavad teil alla laadida midagi, mida nimetatakse iPadianiks, mis on iOS-i ja iPadi simulaator. Esmapilgul näib see olevat viis, kuidas oma töölaual käitada iPadi iOS-i operatsioonisüsteemi. Kuid see on petlik. See pole emulaator - see on "simulaator", mis ei saa tegelikult käitada tõelisi iOS-i rakendusi. Rakendust Messages ega muid rakendusi ei saa käivitada. Saate käivitada mõned võltsrakendused, mis on loodud iPadi väljanägemiseks. Selle eest võtab iPadiani taga olev ettevõte raha.

Hoidke iPadianist eemale. See ei tööta üldse ja see on raha raiskamine. Kahjuks pole iMessage'i kuidagi arvutis võimalik käivitada.

IMessage'i kasutamine Androidis (Maciga)

Kui teil on Mac ja teil on Android-telefon, leiate siit lahenduse. AirMessage lubab rakendust „iMessage Androidile” ja seda ka pakutakse. See on siiski veidi keeruline ja hõlmab teie omanduses oleva Maci kutsumist serverina toimimiseks.

See töötab nii: vajate Maci, kuhu installite AirMessage'i serveri. See Mac peab alati töötama ja olema Internetiga ühendatud. Seejärel installite oma Android-telefoni AirMessage'i rakenduse. IMessage'ile pääsete juurde Androidi AirMessage'i kaudu - teie Mac teeb rasket tõstmist; sellega suhtleb rakendus AirMessage. IMessage'iga tegelikult ühendatud seadmena saadab teie Mac lihtsalt edasi-tagasi sõnumeid.

Android-telefonidega Maci omanikele võib AirMessage olla ahvatlev. Kuid soovite püsiva Interneti-ühendusega alati sisse lülitatud Maci. See on katsumus.

See pole ideaalne lahendus, kuid see on parim, mida saate teha. Enamikul inimestel pole see seda väärt.

Androidi telefoniga arvutist tekstisõnumite saatmine

Kui teil on Android-telefon ja Windowsi arvuti, saate oma arvutist tekstisõnumeid sisestada Windows 10 sisseehitatud rakendusega Your Phone. See on üks Apple'i rakenduse Messages suuremaid jooniseid - kui teil on iPhone, saate oma Mac-iga tekstisõnumeid saata . Noh, kui teil on Android-telefon, saate teksti saata oma Windows 10 arvutist.

Võite isegi oma arvutist tekstisõnumeid saata inimestega, kes kasutavad rakendust Apple Messages, eeldades, et neil on iPhone. Olete lihtsalt üks neist "rohelise mulli" inimestest ja teil pole juurdepääsu iMessage'i funktsioonidele, nagu iMessage'i rühmad ja ekraaniefektid.

Kui te ei kasuta Windows 10, saate arvutist tekstisõnumite saatmiseks kasutada mõnda muud rakendust, näiteks PushBullet. See on veebipõhine, nii et see töötab Windows 7 seadmetes, Chromebookides, Linuxi süsteemides ja isegi Macides.

SEOTUD:Miks vajavad Androidi kasutajad Windows 10 rakendust „Teie telefon”

Proovige muid tekstsõnumirakendusi

Kuigi iMessage ei tööta Androidis ega Windowsi arvutis, siis paljud teised tekstisõnumirakendused seda teevad. Võite proovida oma iMessage'i kasutavaid sõpru vahetada WhatsAppile, Facebook Messengerile, Telegramile või mõnele muule seal olevale vestlusrakendusele.

See võib olla kõrge tellimus, kui kõik teised kasutavad iMessage'i, kuid mõnes iPhone'i ja mõne Androidi kasutajaga segasõprade grupis on mõistlik kokku leppida lahendus, mida kõik saavad kasutada.

Aga FaceTime?

Samuti ei saa FaceTime'i kasutada Windowsi arvutis või Android-telefonis. See on häbi, sest Steve Jobs lubas muuta FaceTime'i "avatud tööstuse standardiks" juba 2010. aastal, kui see välja kuulutati. Apple pole seda teinud ja pole lubaduse kohta sellest ajast midagi öelnud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found