Kuidas avada Microsoft Wordi dokumente ilma Wordita

Microsoft Word on osa Microsoft Office'ist ja selleks on vaja eelnevalt osta või Microsoft 365 tellimust. Kui kasutate arvutit, kuhu Word pole installitud, on selle DOCX- või DOC-faili vaatamiseks muid viise.

Korra pakkus Microsoft tasuta rakendust „Word Viewer”, mis võimaldaks teil Wordi dokumente vaadata, kuid katkestas selle 2017. aasta novembris.

Siin on mõned muud viisid, kuidas saate Wordi dokumente Windowsi arvutis vaadata:

  • Laadige Word Mobile alla Windows 10 poest. Wordi mobiilne versioon võimaldab teil Wordi dokumente vaadata (kuid mitte redigeerida). Saate selle tasuta installida. See on mõeldud tahvelarvutitele, kuid töötab Windowsi 10 lauaarvuti aknas.
  • Laadige dokument üles Microsoft OneDrive'i ja avage see OneDrive'i veebisaidilt. See avatakse Wordi tasuta veebipõhises versioonis Microsoft Word Online. Saate isegi Word Online'is dokumente redigeerida - ostu pole vaja. Peate lihtsalt oma brauserit kasutama.
  • Paigaldage tasuta ja avatud lähtekoodiga kontoripakett LibreOffice. See on alternatiiv Microsoft Office'ile. Kaasas olev LibreOffice Writer saab avada ja redigeerida Microsoft Wordi dokumente DOC- ja DOCX-vormingus.
  • Laadige dokument üles Google Drive'i ja avage see Google Docsis, mis on Google'i tasuta veebipõhine kontoripakett.
  • Hankige tasuta kuu aja pikkune prooviversioon Office 365, et saada täielik juurdepääs Microsoft Wordile ja ülejäänud Microsoft Office'ile tasuta - piiratud ajaks.

SEOTUD:Kuidas hankida Microsoft Office tasuta

Androidis, iPhone'is ja iPadis saate alla laadida ka Microsofti tasuta Wordi rakenduse, et vaadata Wordi dokumente ilma Office'i ostmata või seda tellimata. Hankige Word Androidile või Word iPhone'ile ja iPadile.

Maci kasutajad saavad kasutada ka Apple'i tasuta iWorki paketti. Rakendus Pages saab Wordi dokumente avada.

SEOTUD:Parimad tasuta Microsoft Office'i alternatiivid


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found