Kuidas lubada raadiosaatja arutelu

Kui kasutate mängudes ühte populaarseimat VoIP-rakendust, võivad taustamüra ja hõivatud keskkonnad teie sõprade kõlarid üle jõu käia. Mikrofoni vaigistamiseks, kuni olete valmis klahvi vajutama ja rääkima, lubage Discordis raadiosaatja.

Alustage rakenduse Discord käivitamisest. Sealt avage menüü „Seaded”, klõpsates Discordi liidese vasakus alanurgas hammasrattaikooni.

Jaotises „Rakenduse seaded” valige akna vasakus servas olev loend „Hääl ja video”. Jaotises „Sisendrežiim” märkige ruut valiku „Push to Talk” kõrval.

Määra mikrofoni aktiveerimiseks kiirklahv, klõpsates väljal „Otsetee”, vajutades soovitud klahvi ja klõpsates nuppu „Lõpeta salvestamine”. Soovitame kasutada push-to-talk nuppu tilde (~), kuna see on mängu ajal hõlpsasti ligipääsetav ja segab harva mängu ennast.

Vasakpoolset liugurit saate kasutada ka nupu vabastamise ja mikrofoni desaktiveerimise vahelise viivituse suurendamiseks või vähendamiseks.

Kui soovite seada mitu raadiosaatjavõtit, valige menüü Seaded vasakul küljel vahekaart „Klahvide sidemed”. Avage jaotises „Toiming” rippmenüü ja valige kas „Push to Talk (Normal)” või „Push to Talk (Priority)”. Viimane režiim vähendab teiste kõlarite helitugevust, kui vajutate raadiosaatjaklahvi (kui nad pole seda seadet ka lubanud).

Kui olete lõpetanud, sulgege seadete aken ja mäng sisse, ilma et see tüütu taustamüra alati teie mikrofoni aktiveeriks. Alati võite naasta menüüsse Hääl ja video, et häälestuse parandamiseks täiendavaid heliseadeid reguleerida, näiteks kaja-, müra- ja automaatse võimenduse juhtimine (mis kõik on vaikimisi lubatud).


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found