6 parimat tasuta videokonverentsi rakendust

Kui leiate end ootamatult kodust või muust kaugemast kohast töötamast, tunnete puudust teistest inimestest. Videokonverentsid võivad aidata, võimaldades teil näost näkku rääkida, isegi kui see toimub ekraani kaudu.

Õnneks on ühenduse loomiseks palju videokonverentsirakendusi.

Google Hangouts

Toetab: Kuni 10 osalejat piiramatu kestusega.

Kui teil on Google'i konto, on teil juurdepääs Google Hangoutsile. Tasuta Gmaili ja G Suite Basicu klientidele võimaldab Google Hangouts videokõnes vestelda kuni 10 inimest. Samuti toetab teenus samaaegset häälvestlust ja võimaldab osalejatel konverentsiga liituda e-posti või jagatava lingi kaudu.

Vastuseks koroonaviiruse kriisile on Google leevendanud mõningaid piiranguid kõigile G Suite'i ja G Suite for Educationi klientidele, olenemata tasemest. Nüüd saavad kliendid kuni 1. juulini 2020 korraldada kuni 250 osalejaga videokonverentse.

Teised ettevõtte taseme funktsioonid, mis on saadaval kõigile G Suite'i klientidele, hõlmavad võimalust voogedastada videot kuni 100 000 vaatajani domeenis ning võimalust salvestada ja salvestada koosolekuid otse Google Drive'i.

Google Hangoutsi saate kasutada enamikus veebibrauserites või iPhone'i ja Androidi jaoks mõeldud Google Hangoutsi rakenduste kaudu.

CISCO Webexi koosolekud

Toetab:Kuni 100 osalejat piiramatu kestusega.

CISCO on nimi, mida tavaliselt seostatakse kallite Enterprise'i toodetega, mis jääb vabakasutajatele kättesaamatuks. Webex on ettevõtte veebikonverentside lahendus ja sellega kaasneb jõuline tasuta võimalus neile, kes otsivad barebones'i videokonverentside lahendust.

Võõrustage ühe kõnega kuni 100 osalejat nii kaua kui soovite. Saabuvate kõnede arv ei ole piiratud ja saate tasuta kontoga 1 GB pilvemälu. Konverentsid hõlmavad sellist funktsiooni nagu ekraani jagamine, videosalvestus ja failide jagamine.

Webex võimaldab kasutajatel kuni 52 riigis kasutada mis tahes konverentsiga liitumiseks tavalist telefoni. Osalejatel, kes soovivad oma veebikaameraid kasutada, on võimalik valida veebisaiti, spetsiaalseid töölauarakendusi või iPhone'i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakendusi (koos oma ekraani jagamise funktsioonidega).

Suumikoosolekud

Toetab: Kuni 100 osalejat 40 minuti jooksul.

Zoom on täielik videokonverentside komplekt, mis on suunatud ettevõtte taseme kasutajatele ja millel on atraktiivne tasuta valik. Tasuta kontoga kasutajad saavad korraldada videokonverentse kuni 100 osalejale, kuid 3 või enama liikme konverentsid on piiratud 40 minutiga.

Nende piirangute eemaldamiseks võite minna tasulisele plaanile või hoida konverentsid lihtsalt lühikesed ja armsad. Korraldatavate koosolekute arv ei ole piiratud, nii et võite lubada uue kõne, kui olete limiidi saavutanud.

Zoom võimaldab osalejatel liituda veebi, spetsiaalsete rakenduste, brauserilaiendite ja iPhone'i ja Androidi rakendusi kasutavate mobiilseadmete kaudu. Kasutajad saavad vajadusel telefoni teel sisse helistada. Tasuta kasutajad saavad ka videot või heli kohalikult salvestada ning ekraane teiste konverentsil osalejatega jagada.

Skype

Toetab: Kuni 50 osalejat piiramatu kestusega.

Skype on populaarne VoIP-rakendus, millest enamik kasutajaid on nüüdseks juba kuulnud. See sobib tasuta videokonverentsideks väikestele kuni 50-liikmelistele meeskondadele (kaasa arvatud host). Ettevõte võttis laiendatud videokõnede funktsiooni kasutusele 2019. aasta aprillis, parandades eelmist 25 piiri.

Kõik saavad koosolekuga liituda arvutis oleva veebibrauseri kaudu. Mobiilseadmes võivad inimesed osalemiseks vajada Skype'i rakenduse allalaadimist.

Skype sisaldab kasulikku pilvepõhist kõne salvestamise funktsiooni, mille saab käivitada iga kõne liige. See teavitab teisi osalejaid kõne salvestamisest ning võimaldab kasutajatel salvestist salvestada ja jagada kuni 30 päeva.

FreeConference

Toetab:Kuni viis videos osalejat ja 1000 heli osalejat piiramatu kestusega.

Vastupidiselt sellele, mida nimigi ütleb, pole FreeConference tasuta teenus. See on esmaklassiline teenus koos korraliku tasuta võimalusega, mis võib mõnel juhul kasulik olla. Videokonverentside jaoks toetab FreeConference ainult kuni 5 tasuta taseme osalejat.

Mis paneb FreeConference'i potentsiaalselt särama, on see, et see toetab kuni 1000 audios osalejat telefoni teel helistamiseks. Teenus kasutab videokõnesid ka tarkvaravabalt, võimaldades enamikul kasutajatel luua ühenduse muu kui brauseriga.

FreeConference pakub ka iPhone'ile ja Androidile mõeldud mobiilirakendusi, mis on avatud tasuta kasutajatele. Kahjuks pole teie kõnet võimalik salvestada, kui te pole nõus lisatasuks üle minema.

Jitsi

Toetab: Kuni 75 osalejat piiramatu kestusega.

Jitsi on 100% tasuta ja avatud lähtekoodiga projekt, millel on fantastiline funktsioonide komplekt. Võite valida Jitsi hostitud versiooni kasutamise vahel aadressil meet.jit.si või saate oma videokonverentsilahenduse täieliku paindlikkuse jaoks alla laadida ja majutada.

Praegu toetab Jitsi maksimaalselt kuni 75 osalejat kõne kohta, ehkki jõudlus võib kannatada üle 35. Projekt töötab selle nimel, et korraga ületada 100 osalejat. Teenus toetab telefonisiseseid heli osalejaid nii hostitud kui ka ise hostitud versioonides. Teenus toetab ekraani jagamist ja sellel on iPhone'i ja Androidi jaoks mõeldud mobiilirakendused (lisaks F-Droidi pakett).

Jitsi konverentsi salvestamiseks saate YouTube'i voogesitada ja seejärel linki linkida (privaatne või noteerimata) või fail lihtsalt hoidmiseks alla laadida.

Jitsi jaoks pole lisatasusid ja projekt jääb tasuta tänu 8 × 8-le, mis kasutab tehnoloogiat oma toodetes.

Jätkake kaugtööd

Videokonverentsid on võimas tööriist ettevõtetele, üliõpilastele ja rühmadele, kes soovivad pikki vahemaid ühendada. See on ka suurepärane võimalus hoida ühendust kolleegide ja klassikaaslastega, kui te lihtsalt ei saa seal isiklikult olla.

Kui olete kaugtöömaailmas uus, ärge jätke tähelepanuta meie peamisi näpunäiteid tõhusaks kodus töötamiseks. Töökaaslastega paremaks suhtlemiseks soovitame telefonikõnede kaudu videokõnesid teha.

SEOTUD:Näpunäited kodus töötamiseks (sellilt poisilt, kes on seda teinud aastakümne jooksul)


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found