Kuidas oma fotosid Facebookist alla laadida

Facebook ei ole parim koht teie fotode hoidmiseks, kuid selle mugavus teeb sellest korraliku ruumi nende jagamiseks. Kui soovite alla laadida foto, mille olete üles laadinud (või isegi üks, mille teie sõber on üles laadinud), tehke järgmist.

Laadige alla üksikud fotod

SEOTUD:Kas mul on foto, kui ma selles olen?

Leidke Facebookist foto, mille soovite alla laadida. See võib olla ükskõik milline foto, mida saate Facebookis vaadata, olenemata sellest, kas teie, sõbra või täiesti võõra foto, kes on nende fotod avalikuks teinud. Pidage meeles, et kui te pole ise fotot teinud, ei kuulu see teile ja te ei saa sellega teha kõike, mida soovite.

Hõljutage kursorit pildi kohal, kuni ilmuvad foto (ja allservas olevad nupud Meeldib, Kommenteeri ja Jaga).

Klõpsake paremas alanurgas linki „Valikud” ja valige käsk „Laadi alla”.

Foto peaks nüüd alla laadima kõrgeima eraldusvõimega Facebooki serverites.

Mobiilirakendustes on protsess sarnane. Avage foto, mille soovite salvestada, puudutage paremas ülanurgas kolme väikest punkti ja seejärel käsku „Salvesta foto”.

Laadige alla kõik oma fotod korraga

Facebookis on ka tööriist, mis võimaldab teil alla laadida kõik oma andmed - sealhulgas seinapostitused, vestlussõnumid, teave teie kohta ja loomulikult fotod. Klõpsake Facebooki saidil paremas ülanurgas allanoolt ja seejärel suvand „Seaded“. Võite minna ka otse aadressile Facebook.com/Settings.

Klõpsake lehe „Konto üldseaded” allosas valikul „Laadi alla oma Facebooki andmete koopia”.

Järgmisena klõpsake nuppu „Alusta minu arhiivi”.

Kinnitamiseks peate sisestama parooli. Seejärel öeldakse teile, et Facebookil kulub teie andmete kogumiseks mõni hetk ja et nad saadavad teile e-kirja, kui arhiiv on valmis.

Kui e-kiri saabub, klõpsake selle lingil.

Tulemuseks oleval lehel klõpsake nuppu „Laadi alla“, tippige oma parool uuesti ja teie arhiivi hakatakse alla laadima. Kui olete Facebooki palju kasutanud, võib allalaadimine olla üsna suur. Minu oma oli 1,58 GB!

SEOTUD:Kõik, mida peate teadma ZIP-failide kohta

Arhiiv laaditakse alla .ZIP-failina. Eemaldage see ja navigeerige kausta Fotod.

Siit leiate alamkaustad iga albumi ja fotoga, mille olete kunagi Facebooki postitanud. Samuti on HTML-faile, mida saate avada, et kuvada oma brauseris Facebooki töötlemata, võrguühenduseta versiooni, mis võib fotode skannimist lihtsustada.

Õigete fotode väljakaevamine ja leidmine võib võtta aega, kuid need on kõik olemas.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found