Kuidas muusikat iTunes'ist Androidi teisaldada

iTunes võib olla MacOS-is surnud, kuid see on endiselt elus ja lööb Windowsis käima. Soovitatav on iTunesist eemale kolimine, kuid kui soovite siiski olemasoleva iTunes'i muusikakogu Androidiga sünkroonida, saate seda teha.

Teil on valida paar võimalust. Muusikakogu õigesti sünkroonimiseks saate Androidis kasutada rakendust Apple Music, faile käsitsi edastada või kasutada kolmanda osapoole rakendusi, näiteks doubleTwist Sync.

Rakenduse iTunes Music teisaldamine Androidi rakendusse Apple Music

Kuna Apple keskendub nüüd Apple Musicule, jäetakse iTunes maha. Androidile pole iTunes'i rakendust, kuid Apple pakub Android-seadmetes rakendust Apple Music.

Rakenduse Apple Music abil saate iTunes'i muusikakogu Androidiga sünkroonida. Peate lihtsalt tagama, et teie arvutis olev iTunes ja rakendus Apple Music on mõlemad sisse logitud, kasutades sama Apple ID-d. Samuti peate olema praegune Apple Musicu tellija.

Alustuseks avage oma arvutis iTunes ja klõpsake nuppu Muuda> Eelistused.

Veenduge, et vahekaardil „Üldine” oleks lubatud valik „iCloud Music Library”, ja seejärel klõpsake kinnitamiseks nuppu „OK”.

Kui peate lugusid oma iCloudi salvestusruumi käsitsi sünkroonima, klõpsake nuppu Fail> Raamatukogu> Värskenda iCloudi muusikakogu.

Võimalik, et peate kogu oma teegi iCloudiga sünkroonimiseks veidi aega varuma. Kahjuks puudub iTunesil ilmne edenemisriba, mis näitab, kui kaua selle protsessi lõpuleviimine võtab.

Kui teie iTunes'i kogu on iCloudiga täielikult sünkroonitud, avage Androidis rakendus Apple Music ja puudutage allosas vahekaarti „Library”.

Teie iTunes'i muusikakogu loetletakse siin. Puudutage ühte asjakohastest vahekaartidest, näiteks „Esitajad” või „Laulud”. Muusika esitamise alustamiseks vajutage ühte lugu või esitajat.

Kui soovite, et teie muusika oleks võrguühenduseta taasesitamiseks saadaval, vajutage allalaadimisikooni vahekaardil „Laulud” või üksikes loendis „Albumid”.

Kopeerige oma muusikafailid käsitsi iTunesist Androidi

Kahjuks ei sobi Android hästi Apple'i ökosüsteemi. Kuigi iTunes sünkroonib muusikafailid iOS-i ja iPadOS-seadmetega, ei tee see sama Android-seadmetega. Peate selle asemel muusikakogu käsitsi Androidi kopeerima.

SEOTUD:Kuidas kopeerida muusikat oma Android-telefoni

Selleks on palju meetodeid, sealhulgas failide ülekandmine otse USB-ühenduse kaudu arvuti ja Androidi vahel, kasutades pilvesalvestusruumi nagu Google Drive või kasutades sobiva USB OTG-adapteriga mälupulka.

Kui teisaldate oma iTunes'i muusikat Androidi otse USB-ühenduse kaudu ja eeldades, et teie iTunes'i muusikat hoitakse vaikimisi iTunes'i muusikakaustas, avage Windows File Explorer ja minge jaotisse "C: \ Users \ Music \ iTunes \ iTunes Media \ ”kaust.

Asendage oma kasutajakonto kaustaga. Valige siit kaustad, mis kannavad teie muusikafaile, seejärel paremklõpsake ja vajutage käsku „Kopeeri” või vajutage klahvikombinatsiooni Ctrl + C.

Vaadake oma Android-seadet Windows File Exploreris. Valige seadmes sobiv asukoht ja kleepige seejärel kopeeritud iTunes'i kaustad sellesse asukohta, vajutades klaviatuuril Ctrl + V või paremklõpsates nuppu "Kleebi".

Pärast kopeerimist kasutage muusikakogu Android-seadmes esitamiseks kolmanda osapoole Androidi muusikarakendust.

Muusika edastamine doubleTwist Sync abil

Kui otsite lihtsamat viisi muusikafailide ülekandmiseks iTunes'i ja Androidi vahel, on käsitsi failiedastuse alternatiiviks doubleTwist Sync.

See Windowsi tarkvara ületab lõhe Androidi ja iTunes'i vahel. See võimaldab teil sünkroonida oma muusikakogu Android-seadmete ja iTunes'i vahel mõlemas suunas. Teie Android-seadme uued muusikafailid sünkroonitakse iTunesiga ja vastupidi.

See töötab ka WiFi kaudu, mis võimaldab teil muusikafaile edastada ilma otsest USB-ühendust vajamata.

Alustage tarkvara DoubleTwist allalaadimine ja installimine arvutisse. Kui olete DoubleTwist Sync'i avanud, palutakse teil seade ühendada USB kaudu või kasutada WiFi kaudu ühenduse loomiseks rakendust AirSync.

AirSync pole tasuta, nii et odavaim viis on seadme ühendamine USB kaudu.

Kui olete oma Android-seadme ühendanud, kuvab doubleTwist teie seadmes kasutatud ja vaba ruumi. Klõpsake ülemises menüüs vahekaarti „Muusika”.

Kui soovite faile iTunesist Androidi sünkroonida, klõpsake märkeruutu „Muusika sünkroonimine”. Samuti peate klõpsama loetletud alamkategooriate, sealhulgas Albumid ja Esitajad, märkeruutudel.

Kui soovite sünkroonida ka Androidist pärit failid tagasi iTunes'i, klõpsake märkeruutu "Impordi uus muusika ja esitusloendid".

Kui olete valmis oma failide sünkroonimist alustama, klõpsake nuppu „Sünkrooni kohe”. Teie iTunes'i muusikafailid hakkavad teie Android-seadmesse üle kandma, samas kui kõik teie Android-seadmes puuduvad muusikafailid edastatakse teie arvutisse, et ülejäänud iTunes'i koguga liituda.

Kui see protsess on lõpule jõudnud, saate sobiva muusika taasesitusrakenduse abil oma muusikat mängima hakata nii arvutis kui ka Android-seadmes.

Google Play muusika ja YouTube Music

Varem soovitasime muusikat Androidi kopeerimiseks kasutada Google Play muusikat. Kahjuks on YouTube Music nüüd Android-seadmete vaikemuusikarakendus ja Google Play muusika peagi lõpetatakse.

Seda silmas pidades ei soovita me enam kasutada Google Play muusikahaldurit viisina oma muusikafaile arvutist Androidi üle viia. Praegu pole YouTube Musicul Google Play muusikahalduri ekvivalenti.

Kui soovite oma iTunes'i kogu Androidiga käsitsi sünkroonida, on parem kasutada rakendust Apple Music, faile käsitsi üle kanda või kasutada hoopis mõne muu osapoole meetodit, näiteks doubleTwist.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found