Mängu varjamine või eemaldamine aurukogust

Steam näitab kõiki mänge, mille olete kunagi oma raamatukogus ostnud või kingituseks saanud. See mäletab ka mõnda tasuta installitud mängu. Kuid saate mängu oma raamatukogu eest peita - või isegi oma kontolt jäädavalt kustutada.

Mängude varjamise ja eemaldamise erinevus

Varjamine on pöörduv. Kui peidate Steami mängu, on see peidetud raamatukogu standardsete vaadete eest. Keegi näeb mängu ikka paari klikiga ja saate mängu edaspidi varjata. Võite mängida isegi varjatud mängu. See on lihtsalt viis mängu hetkeks vaiba alla pühkimiseks.

Eemaldamine on alaline. Kui eemaldate mängu Steami kontolt, kustutatakse see jäädavalt. Mäng ei ilmu teie teeki. Varem pidite ühendust võtma Steami klienditoega ja seda küsima, kuid nüüd on tavaline viis, kuidas saate mängud mõne klikiga kustutada. Ettevaatust: mängu tulevikus uuesti mängimiseks peate selle uuesti ostma.

Kuidas peita aurumängu

Steam-mängu peitmiseks leidke see oma teegist, paremklõpsake sellel ja seejärel klõpsake nuppu „Määra kategooriad”.

Märkige valik „Peida see mäng minu kogusse” ja klõpsake siis nuppu „OK”.

Kuidas peidetud aurumängu leida või seda peita

Peidetud Steami mängude vaatamiseks klõpsake oma mängude kogu otsingukasti paremas servas kategooriakasti ja valige seejärel "Peidetud".

Peidetud mängu peitmiseks paremklõpsake seda siin ja valige käsk „Eemalda peidetust”.

Kuidas mängu Steami kontolt eemaldada

Enne Steam-mängu eemaldamist oma raamatukogust peaksite selle desinstallima oma arvutist. Kui eemaldate mängu kõigepealt oma kontolt, ei saa te seda tavaliselt desinstallida - peate selle failid oma kõvakettale või SSD-le jahtima ja käsitsi eemaldama.

Mängu jäädavaks kustutamiseks oma teegist klõpsake nuppu Abi> Steami tugi.

Klõpsake mängul, mille soovite kustutada. Kui olete seda hiljuti mänginud, kuvatakse see loendi ülaosas. Kui te pole seda teinud, saate mängu otsimiseks selle lehe allosas asuvat otsingukasti kasutada.

Klõpsake nuppu „Ma tahan selle mängu oma kontolt jäädavalt eemaldada”. (Kui ostsite mängu viimase kahe nädala jooksul ja olete seda mänginud vähem kui kaks tundi, saate mängu ka raha tagastada siit.)

SEOTUD:Kuidas Steam-mängude eest raha tagasi saada

Steam annab teile selle protsessi kohta lisateavet. Kui mäng oleks ostetud või aktiveeritud komplektina, näitaks Steam seotud mänge, mis samuti eemaldatakse.

Klõpsake nuppu OK, eemaldage loetletud mängud minu kontolt jäädavalt. Kui soovite seda kunagi uuesti mängida, peate mängu tagasi ostma.

See ei eemalda teavet teie mänguaja ja saavutuste kohta mängus, mis jääb teie Steami profiiliga seotud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found