Arhiivitud meilide leidmine Gmailist

E-kirjade kustutamine Gmaili kontolt on lõplik - need kaovad igaveseks, kui tühjendate prügikasti. Kui soovite e-kirju pigem peita kui kustutada, saate need hoopis arhiivida. See võimaldab teil hiljem e-kirju leida ja kätte saada.

Kuidas arhiivida Gmailis e-kirju

E-kirja arhiivimiseks Gmailis peate lihtsalt valima e-posti aadressi (või mitu e-kirja) ja seejärel klõpsama nuppu Arhiiv.

Kui valite Gmaili veebisaidil meilid, kuvatakse menüüs otse teie meilide loendi kohal nupp „Arhiiv”.

Puudutage iPhone'i, iPadi või Androidi jaoks mõeldud Gmaili rakenduses kuvatavas ülanurgas nuppu Arhiiv. Nupp Arhiiv on sama kujundusega kui Gmaili veebisaidil kuvatud nupp.

Kõik arhiivitud meilid kaovad teie peamisest Gmaili postkastist, sealhulgas kõigist teie fookustatud kategooriatest.

Saate neid siiski vaadata Gmaili siltide abil loodud mis tahes eraldi kaustas.

Arhiivitud meilide leidmiseks Gmailist kogu e-posti sildi kasutamine

Nagu oleme maininud, kaovad arhiveeritud meilid Gmaili tavapärasest vaatest. Üks võimalus arhiivitud meilide leidmiseks Gmailist on minna üle kaustavaatele „Kõik kirjad”.

See loetleb kõik teie Gmaili meilid ühes pikas loendis, sealhulgas prioriteetsed, ja ka kõik kategooriad, mis on automaatselt kategoriseeritud. Seda loendit saate vaadata, klõpsates Gmaili veebisaidil vasakpoolses Gmaili menüüs vaate sildil „Kõik kirjad”.

Selleks puudutage Gmaili rakenduses vasakus ülanurgas hamburgeri menüüikooni. Siit kerige alla ja puudutage silti „Kõik kirjad”.

Selles on ilmne varjukülg, eriti kui teil on palju e-kirju - see on suur arv e-kirju, mille peate läbima. See valik sobib, kui olete arhiivinud alles hiljuti meilisõnumeid, kuid võib-olla peate selle asemel spetsiaalselt arhiivitud meilide leidmiseks kasutama Gmaili otsinguriba.

Arhiveeritud meilide leidmine Gmailist otsinguriba abil

Kahjuks puudub Gmaili veebisaidi ülaosas või Gmaili rakenduses Gmaili otsinguriba kasutamisel silt, mida saaksite otsimiseks kasutada.

Selle käsitsi otsimiseks peate teadma arhiivitud meili teemat, saatjat või teemat. Teise võimalusena saate kasutada Gmaili täpsemaid otsingufiltreid, et otsida e-kirju, mis pole tavalistes kaustades, nagu teie postkasti kaust, saadetud kaust ja mustandite kaust.

SEOTUD:Kuidas kasutada Gmaili täpsemaid otsingufunktsioone ja luua filtreid

Paljudel juhtudel peaks see sisaldama arhiivitud meilide loendit. Selleks tippige otsinguribale “-in: Saadetud -in: Mustand -in: Inbox”. Seda saate teha kas Gmaili rakenduses või Gmaili veebisaidil.

Kategooriasildiga e-kirjade eemaldamiseks võite oma Gmaili otsingupäringule lisada ka märksõna „has: nouserlabels”. Kui nad on kategoriseeritud, saate e-posti vaadata oma sildiga kaustas, isegi kui need on arhiivitud.

See meetod ei ole lollikindel, kuid see peaks aitama teil arhiivitud e-kirju kitsendada, kui proovite neid leida põhiotsingu abil või kaustast Kõik kirjad.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found