Kuidas teisendada PDF-faile ja pilte Google'i dokumentide dokumentideks

Tõenäoliselt teate, et saate dokumente luua ja muuta teenusega Google Docs, kuid saate redigeerida mitte ainult .doc-faile. Google Drive saab teisendada mis tahes PDF-, JPG-, PNG- või GIF-faili ka täielikult muudetava tekstiga dokumendiks. Nii toimige järgmiselt.

Parimate tulemuste saamiseks järgige põhijuhiseid

Protsess PDF-ide ja piltide teisendamiseks tekstiks on tõesti lihtne, kuid head tulemused sõltuvad heast lähtematerjalist, nii et siin on mõned järgitavad põhijuhised:

  • Teie PDF-faili või pildi tekst peaks olema vähemalt 10 pikslit kõrge.
  • Dokumendid peavad olema suunatud paremale ülespoole. Kui neid pööratakse vasakule või paremale, pöörake neid kõigepealt.
  • See töötab kõige paremini, kui teie fail sisaldab levinud fonte, näiteks Arial või Times New Roman.
  • Kujutised peaksid olema teravad ja ühtlaselt tugeva kontrastiga. Kui need on liiga tumedad või udused, ei saa te eriti häid tulemusi.
  • Iga pildi või PDF-i maksimaalne suurus on 2 MB.

Mida keerulisem on pilt või PDF, seda rohkem probleeme võib Google Drive selle korralikult teisendada. Tõenäoliselt pole sellel probleeme selliste fontstiilidega nagu paks ja kursiiv, kuid muid asju, näiteks loendeid, tabeleid ja joonealuseid märkusi, ei pruugi säilitada.

Kuidas kasutada Google Drive'i piltide teisendamiseks tekstiks

Näites teisendame PDF-faili muudetavaks tekstiks. Esiteks avage veebibrauser ja logige sisse oma Google Drive'i kontole (kahjuks töötab see ainult töölaual, mitte mobiilseadmes). Seejärel lohistage teisendatav PDF-fail brauseriaknas oma Google Drive'i kontole.

Dialoogiboks kuvab üleslaadimise edenemise ja kui üleslaadimine on lõppenud. Selle sulgemiseks klõpsake dialoogiboksil nuppu "X".

Paremklõpsake failide loendis PDF-failil ja valige Ava koos> Google Docs.

PDF-fail teisendatakse muudetavat teksti sisaldavaks Google'i dokumendiks.

Pange tähele, et faili Google Docs versioonil on endiselt laiend .pdf, nii et failidel on loendis sama nimi. Google Docsi failil on aga erinev ikoon kui PDF-failil.

Seejärel saate Google'i dokumendi teisendada Microsoft Wordi failiks, mille saate oma Google Drive'i kontol võrgu kaudu alla laadida või jätkata Internetis töötamist.

SEOTUD:Kuidas teisendada Google Docsi dokument Microsoft Office'i vorminguks

Teksti sisaldava pildifaili saate teisendada samamoodi. Lõpuks saate faili Google Docs, mis sisaldab pilti alguses, millele järgneb pildist väljavõtetav tekst redigeeritaval kujul. Piltide failide konversioonide tulemused pole üldiselt siiski nii head kui PDF-failidest.

Ükskõik, kas teisendate PDF- või pildifaili, pole paigutus hästi säilinud. Pange tähele, et meie algfaili 1. jaotise pealkirjast saab osa nii PDF-faili kui ka pildifaili näidete esimeses lõigus. Algdokumendi kvaliteet läheb kaugele - mida madalam on pildi kvaliteet või seda keerukam, seda rohkem peate tõenäoliselt asju hea välja nägemiseks redigeerima. Kuid see on palju lihtsam kui nende nullist ümberkirjutamine.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found