Mis on Microsoft 365?

„Microsoft 365” on Microsofti Office 365 tellimisteenuse uus nimi. See sisaldab kõike, mida Office 365 sisaldab, ja palju muud. Tellige juurdepääs Microsoft Office'i rakendustele, nagu Word, 1 TB salvestusruumi OneDrive'is, minutid Skype'i telefonidele helistamiseks ja palju muud.

Uuendatud Office 365 (rohkemate funktsioonidega)

Kui olete Office 365-ga tuttav, teate juba, mis on Microsoft 365. See on liitumisplaan, mis maksab 100 dollarit aastas kuni kuuele inimesele või 70 dollarit aastas ühe inimese kohta. Microsoft pole hinda tõstnud.

Selle tasu eest saate juurdepääsu Windowsi arvutites, Macides, iPadides ja kõigil muudel Microsofti toetatavatel platvormidel Microsoft Office'i rakendustele, nagu Word, Excel ja PowerPoint. Samuti saate OneTrive'is inimese kohta 1 TB salvestusruumi ja 60 Skype'i minutit Skype'i lauatelefoni- ja mobiiltelefoninumbritele helistamiseks.

Kui maksate juba Office 365 eest, on teil nüüd 21. aprillist 2020 Microsoft 365. „Microsoft 365 Family” on „Office 365 Home” uus nimi ja „Microsoft 365 Personal” on „Office 365” uus nimi Isiklik. "

Office 365 oli suur asi, kui otsite Microsoft Office'i, ja ka Microsoft 365. Microsoft pakub endiselt Microsoft 365 tasuta prooviversiooni, mis on üks viis Office'i tasuta hankimiseks. Microsofti Office Online'i veebirakendusi on ka ilma tellimuseta brauseris tasuta kasutada.

Milliseid uusi funktsioone Microsoft 365 sisaldab?

Microsoft avalikustas 30. märtsil 2020 Microsoft 365 paljastades mitmeid funktsioone. Paljud neist tunduvad funktsioonidena, mis oleksid nagunii tulnud Office 365-sse, kuid Microsoft rõhutab, et soovib teid ja teie peret kogu töö käigus aidata kool,ja elu.”See tähendab uusi tööriistu veebis kirjutamise parandamiseks, oma rahanduse haldamiseks ning pere ja sõpradega ühenduse loomiseks.

Siin on mõned kõige huvitavamad uued funktsioonid:

  • Kontrollige oma kirjutamist Microsofti redigeerijaga: Microsofti redigeerija aitab teil oma kirjutamise grammatikat ja stiili parandada. See on Microsofti vastus Grammarlyle - võimsale kirjutamisvahendile, mis töötab kõikjal veebis. See on tehisintellekti toega teenus, mis töötab enam kui 20 keeles. See töötab Wordis ja Outlook.com-is, kuid saate selle installimiseks mis tahes veebisaidil installida Google Chrome'i või Microsoft Edge'i Microsofti redigeerija laiendi. See aitab isegi viidete lisamist dokumentidesse Microsoft Wordis.
  • Laadige Excelis alla tehingud pankadest: Microsoft teatas "Money in Excel", mis võimaldab teil otse Exceli kaudu panga- ja krediitkaardikontodega ühendust võtta. Võite alla laadida tehingu üksikasjad ja importida need eelarvesse või mõnda muusse arvutustabelisse, just nagu kasutaksite sellist tööriista nagu rahapaja. See kasutab Plaidit, mis on populaarne võrk, mida paljud isikliku finantsvahendid nüüd kontodega ühenduse loomiseks kasutavad.
  • Microsoft Teamsiga saate rääkida pere ja sõpradega: Microsoft Teams on Microsofti vastus Slackile. Mõlemad olid mõeldud peamiselt töökohtadele. Nüüd lisab Microsoft meeskondadele uusi funktsioone teie isiklikuks eluks. Saate oma sõpradele ja peredele luua meeskondade rühmi, et planeerida reise, korraldada koosviibimisi või lihtsalt olla ühenduses teid huvitavate inimestega. Teamsil on sisseehitatud funktsioonid, nagu grupivestlused, videokõned, jagatud ülesandeloendid ja kalendrid, et see kõik teoks saaks.
  • Kaitske oma perekonda Microsofti pereturvalisuse abil: „Microsofti pereturvalisus“ on uus rakendus iPhone'ile ja Androidile. See aitab teil hallata oma pere ekraaniaega Windows 10, Androidi ja Xboxi puhul. See sisaldab ka asukoha jagamise märguandeid, nii et saate kaardil vaadata oma pereliikmete asukohta ja saada märguandeid, kui nad saabuvad tööle või koolist lahkuvad.

Üldiselt on Microsoft 365 suures osas sama ja paljud neist funktsioonidest tunduvad igatahes olevat Office 365-sse lisatud. Kuid see näitab, et Microsoft keskendub Microsoft 365-le kui suuremale tellimisteenusele, mis ei tähenda ainult kontorirakenduste kasutamist töö tegemiseks. See on tellijatele tööriistade pakkumine nende isiklikus elus.

Eeldage, et neid personaalseid tootlikkusfunktsioone tuleb tulevikus Microsoft 365-sse juurde. Veel 2019. aastal teatas ZDNeti Mary Jo Foley, et Microsoft võib paroolihalduri lisada Microsoft 365-sse. Siiski pole Microsoft selle käivitamisel veel midagi teada andnud.

SEOTUD:Grammatika vs Microsofti toimetaja: mida peaksite kasutama?


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found