Kuidas unustatud auru parooli taastada

Paroolihalduri kasutamine kõigi keeruliste ja raskesti meelde jäävate paroolide hoidmiseks on suurepärane viis sisselogimisprotsessi automatiseerimiseks, hoides samal ajal paroole turvalisena. Kuid kui te seda ei kasuta, võite end hõlpsasti oma kontost ja kõigist oma lemmikmängu Steamist lukustada.

Kuigi te ei saa tegelikult taastada sama parooli, mida kasutasite, saate oma kontole naasta, lähtestades parooli millekski uueks. Steam-konto parooli lähtestamine toimub järgmiselt.

Parooli lähtestamine

Kui kasutate Steami MacOS-i või Windowsi jaoks, vaadake konto nime ja parooli väljade alt ja klõpsake nuppu "Ma ei saa sisse logida".

Kui kasutate Steami veebisaiti, minge Steam Store'i ja klõpsake lehe ülaosas asuvat linki "Logi sisse".

Klõpsake sisselogimislehel linki „Unustasin parooli”.

Siit alates on toimingud nii veebisaidi kui ka töölauarakenduse jaoks peaaegu identsed, seega kasutame protseduuri lõpetamiseks veebisaiti.

Klõpsake tugiprobleemide loendis valikut „Ma unustasin oma Steami konto nime või parooli”.

Järgmisel lehel tippige konto nimi, e-posti aadress või telefoninumber, mida kasutate oma kontole sisselogimiseks, ja seejärel klõpsake nuppu „Otsi”.

Kui sisestatud teave vastab kehtivale Steami kontole, klõpsake nuppu „E-posti kinnituskood“ ja oodake siis, kuni kiri saabub.

Kui teil pole enam juurdepääsu failis olevale e-posti aadressile, võite klõpsata valikul „Mul pole enam sellele meilile juurdepääsu”.

Kui teete seda, peate täitma vormi oma konto üksikasjadega. Mõni neist väljadest sisaldab esimest kasutatavat e-posti aadressi, teie kontole lisatud telefoninumbreid ja teie kontole mängude ostmise viisi. Pärast selle vormi esitamist võtab Steami tugiteenus teiega ühendust konto täiendavate üksikasjade kohta.

Kui teil on praegune e-posti aadress registreeritud, võib sõnumi juurde jõudmine võtta mõne minuti. Kui saate selle, kopeerige kood meilisõnumi kehast. (Ja kui te ei näe sõnumit pärast mõneminutilist ootamist, kontrollige kindlasti oma rämpspostikausta.)

Tagasi veebisaidile või Steami rakendusse kleepige e-kirjaga saadud kood ettenähtud väljale ja seejärel klõpsake nuppu "Jätka".

Järgmisena klõpsake nuppu „Muuda minu parooli“.

Sisestage uus parool (ja muutke see tugevaks), sisestage see kinnitamiseks uuesti ja klõpsake nuppu „Muuda parooli“.

See on kõik! Olete oma Steami parooli edukalt lähtestanud. Siit saate kõigi oma mängude uuesti mängimiseks oma uue parooli abil klõpsata nupul „Steami sisse logimine”.

SEOTUD:Kuidas lisada Steamile kahefaktoriline autentimine


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found