Kuidas alla laadida Simsis modereid 4

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas saavad YouTube Simmersid oma Sims 4 mängus kohandatud sisu - mida tavaliselt nimetatakse CC-ks? Electronic Arts ei avaldanud kunagi ametlikku juhendit CC allalaadimiseks The Sims 4ja YouTube'i õpetusi on palju, kuid need võivad olla ebamäärased.

Kohandatud sisu ehk „Modifikatsioonid” on täiendavad varad ja käitumisviisid, mille teised mängijad on loonud mängu rikastamiseks väljaspool Maxise avaldatud põhimängu. See sisu sisaldab sageli teie simsi riideid, jooni, püüdlusi ja palju muud. Kohandatud sisu loovad ja testivad kasutajad - see on suur osa Simsi kogukonnast.

Tegelikult julgustab ja toetab Maxis moddamise kogukonda! Selle kohta saate rohkem lugeda The Sims 4 Modifikatsioonide ja mängude värskenduste KKK leht.

Nii et siin on üksikasjalik õpetus modifikatsioonide aktiveerimiseks ja allalaadimiseks The Sims 4 Windows 10-s.

Kohandatud sisu seadistamine

Leidke ja avage oma Resource.cfg-fail

Pärast käivitamist The Sims 4 ja lubades oma mängus modifikatsioonid, leidke kaust Modifikatsioonid The Sims 4. Sims 4 kausta vaiketee asub kaustas Dokumendid. Kaust Modifikatsioonid luuakse kaustas Sims 4, kui olete mängu käivitanud, kui modifikatsioonid on lubatud. Kaustas Modifikatsioonid on fail “Resource.cfg”. Paremklõpsake selle avamiseks lihtsa tekstiredigeerimisprogrammi, näiteks Notepadi abil. Peaksite nägema midagi sellist, kuid ühel real:

Prioriteet 500

See näitab, kui palju kaustu süsteem modifikatsioone / CC-d kontrollib. Tärnide arv võrdub sügavate kaustade arvuga. Vaikimisi peaks olema kuus, nagu siin näidatud. Kui soovite lisada rohkem, järgige lihtsalt sama mustrit.

Looge moodulite kausta uued kaustad

Enamasti kehtib see inimestele, kellel pole veel kaustu Modifikatsioonid kaustu või kes on kaustu teinud, kuid neis pole midagi. Kui teil on juba paar kausta, milles on juba asju, kuid hunnik asju, mida pole, jätkake ja järgige.

Looge kaustad siltidega „Ehita / osta” ja „CAS”. Alustades kaustade loomisega, olete rohkem valmis faile hiljem korrastama.

Luba oma mängus modifikatsioonid

Pärast Sims 4 mäng, näete peamenüü paremas ülanurgas kolme punktiga ikooni. Sellel klõpsates kuvatakse seadete menüü. Klõpsake vahekaarti „Muu” ja valige seejärel suvand „Luba kohandatud sisu ja modifikatsioonid”.

See oli lihtne osa. Jätkake ja lubage ka skriptimoodused lubatud. Kui kastid on märgitud roheliseks, tähendab see, et modifikatsioonid on lubatud.

Kontrollige, kas modifikatsioonide kaust on nüüd teie EA kaustas

Mängu allalaadimisel valisite installimiseks kausta The Sims 4 kuni. Navigeerige selle juurde ja leidke kaust Modifikatsioonid. Tavaliselt leiate selle jaotisest Dokumendid> Elektrooniline kunst> The Sims 4> Modifikatsioonid, kuid võite olla selle installinud mõnda muusse kohta. Kausta leidmiseks soovitame kasutada File Exploreri sisseehitatud otsingukasti.

Valige Mod ja laadige alla

Modifikatsioonide klõpsamisel ja allalaadimisel on väga oluline lugeda peenet kirja. Võite kohata tohutut valikut CC-d, mis ühildub põhimänguga (pakette pole vaja), kuid paljud saadaval olevad modifikatsioonid vajavad ühel või teisel põhjusel pakki (näiteks põhimänguelemendi ümberkujundamine).

Selle õpetuse huvides valisin mõned põhimänguga ühilduvad modifikatsioonid, mis on allpool lingitud. Näete, et kõigil nendel mod-lehtedel on kirjelduses kirjas „põhimängu ühilduv”:

  • Clumsyalienni naiste sügisese CC kollektsioon
  • Grim küpsised Bonnie juuksed
  • Stephanine Sims Ethan Top

Märge: Naiste sügiskollektsioonil on eraldi failid, nii et saate valida ja valida, mida soovite alla laadida. Pakid tulevad mõnikord eraldi, kuid mitte alati. Mõnikord on komplekt saadaval ainult ühendatud sisupaketina.

Siin on minu lemmik- ja usaldusväärsete CC-saitide kiire loend:

  • Peace’s Place
  • GRIMCOOKIES
  • lilsimsie faves: arhiiv
  • Kasutustingimused - Stephanie mängib The Sims 4!

Teisaldage failid kausta Modifikatsioonid

Leidke oma arvutis allalaaditud failid ja seejärel teisaldage failid käsitsi The Sims 4 Modifikatsioonide kaust.

Looge kaustas Modifikatsioonid alamkaust Modifikatsioonide õpetus (piisab mis tahes nimest) ja teisaldage kõik failid .package allalaadimiste kaustast kausta Mods Tutorial. Ekraanil „Loo majapidamine” ilmuvad CC-d (riided, juuksed, aksessuaarid jms) salvestatakse kausta „CAS”, ehituskomplekti Build / Buy peaks minema kausta „Build Buy Mods” jne.

Kaustade korrastatuna hoidmine aitab teil välja tuua rikutud faile, mis tekitavad teie mängus probleeme. Samuti, pannes äsja allalaaditud modifikatsioonid eraldi kausta, saate mängu käivitada ja otsustada, kas teile meeldivad uued alla laaditud modifikatsioonid. Soovitame organisatsiooni eesmärgil äsja allalaaditud CC salvestada kausta sildiga “uued modifikatsioonid”.

Kui käivitate mängu ja otsustate, et teile allalaaditu ei meeldi, on lihtne navigeerida uude kausta ja leida kust kustutatav fail.

Ülaltoodud ekraanipilt sisaldab selle juhendi jaoks varem selles postituses lingitud allalaaditud sisu failinimesid.

Käivitage oma mäng!

Kui olete ekraanil „Kodumajapidamise loomine”, klõpsake jaotises „Juuksed”. Kui teil on probleeme allalaaditud kohandatud sisu leidmisega, klõpsake valiku „Naiselik” kõrval oleval väikesel noolel ja klõpsake valiku „Kohandatud sisu” kõrval oleval ruudul, nii et juuste jaotises kuvatakse ainult teie kohandatud sisu alla laaditud. Selle filtri saate lubada kõikidel ekraanidel, isegi saidil Ehita / Osta!

Mis on mod versus skripti mod?

Nüüd, kui olete natuke kohandatud sisu kokku puutunud The Sims 4, peate kindlasti mõtlema, miks me skriptimoodid sisse lülitasime. Skripti modifikatsioonid on kodeerivad modifikatsioonid, mis võivad muuta mängukäitumist, erinevalt juba olemasolevast Maxise kodeerimisest. Üks populaarne skriptimood on The Sims 4 Kasutaja Deaderpool loodud MC käsukeskuse mod.

MC Command Center Modil on arvukalt võimalusi mitme moodulina, mis tegelevad erinevate funktsioonidega: majapidamisarvade korrigeerimine, valitud simside surematuks muutmine, rasedused ja isegi loo progresseerumise stiilis mehaanika loomine. Päris kõik, mida võite mõelda, see mod saab seda teha ja seda värskendatakse pidevalt.

Oleme juba üle vaadanud, kuidas skriptimoodulid sisse lülitada, kuid kuhu paigutada MC Command Centeri kaust Modifikatsioonid?

Kõigepealt veenduge, et moodulid ja paketid oleksid paigutatud samasse kausta ja et kaust ei oleks rohkem kui ühe taseme sügavusel The Sims 4 mod kausta struktuur. Näiteks on The Sims 4 \ Mods \ MCCC korras, kuid The Sims 4 \ Mods \ Script Mods \ MCCC mitte.

The Sims 4 skriptimoodulite otsimisel läheb klient ainult ühel tasemel sügavale. Ülaltoodud ekraanipildil näete, et fail „McCmdCenter” asub kausta Modifikatsioonid kõige esimesel tasandil. Kui te ei tee seda õigesti, ei kuvata skripti modi teie mängus.

Salvestage ja varundage oma Sims 4 kaust

Üldreeglina varundage alati oma Sims 4 kaust USB-draivi või välisele draivile katastroofi korral. Paremklõpsake oma failil ja valige seejärel „Kopeeri“ (klaviatuuril Ctrl + C), navigeerige tehtud turvalisse asukohta ja seejärel paremklõpsake ja valige „Paste“ (klaviatuuril Ctrl + V) uus asukoht.

See tagab, et teil on oma mängu värskendatud koopia (Simsi pered ja teie modifikatsioonid), kui peaksite mängu uuesti installima. Kollektsiooni ülesehitamine võtab aega ja edasimineku kaotamine on häiriv, nagu ka muude videomängude salvestatud andmete kaotamine.

Ja see hõlmab seda! Pidage meeles, et vigadest teatamiseks või kui teil on küsimusi, peate alati modi omanikuga ühendust võtma.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found