Kuidas rakendada tekstivormingut ebakõlas

Ebakõla võimaldab mängijate ja teiste mõttekaaslastega teksti- ja helipõhist vestlust. Kui soovite Discordile suuremat mõju avaldada, saate tekstipõhiste sõnumite džässimiseks vormindamist kasutada. Nii toimige järgmiselt.

Nagu teisedki veebivestlusplatvormid, kasutab ka Discord teksti vormindamiseks mõnda Markdowni süntaksielementi. Kui olete Markdowniga tuttav, peaks see protsess olema lihtne.

SEOTUD:Mis on markdown ja kuidas seda kasutada?

Põhiline ebakõla teksti vormindamine

Kasutades Markdowni süntaksit, saate lahkarvamuse sõnumitele hõlpsalt rakendada rasvase, kursiivi, allajoonitud või kriipsutatud vormingu. Võite ka neid vormindamisvalikuid kombineerida, võimaldades teil soovi korral saata sõnumeid, mis kasutavad kõiki vorminguid, kuid ei ole kriipsutatud.

Need vormindamisvalikud kehtivad sõnumitele, mille saadate veebis Discord, Windows 10 ja Mac rakendustes, samuti iPhone'i, iPadi ja Androidi seadmete mobiilirakenduste kaudu.

Kuidas ebakõlas kursiivis teha

Kui soovite lisada ebakõlasse kaldkirja, sisestage sõnumi algusesse ja lõppu üks tärn (*). Vormindust ei kuvata enne, kui olete sõnumi saatnud.

Näiteks kuvatakse „* See kiri on kursiivkirjas *” kui „See kiri on kursiivis ” kui saadetakse.

Kuidas muuta teksti vastuolus paksuks

Raske tekstivormingu rakendamiseks ebakõla sõnumite jaoks lisage enne saatmist sõnumi algusesse ja lõppu kaks tärni (**).

Näiteks „** See kiri on paks **” tooks välja teate, mis kuvatakse kuiSee sõnum on julge“.

Kuidas kriipsutada alla teksti

Võimalik lisada kirjas ebakõlas tekst, mis lisab sõnumitele peenet rõhku alternatiivina paksule või kursiivile.

Kui soovite seda teha, peate oma ebakõlasõnumi algusesse ja lõppu lisama kaks alakriipsu (__). Sõnum, milles öeldakse "__This text is underlines__", ilmub kui "See tekst on allajoonitud".

Kuidas tõmmata teksti vastuolus

Läbikriipsutatud teksti saab kasutada teksti läbikriipsutamiseks. Võite seda teha, et rõhutada kustutatud sõnumi osa ilma seda tegelikult kustutamata. Läbikriipsutatud teksti lisamiseks ebakõlasse kasutage sõnumi mõlemas otsas kahte tildi (~~).

Näiteks kuvatakse tekst „~~ Selle sõnumi vormindused on kriipsutatud" ~~ "kuvatakse järgmiselt:" Sellel sõnumil on vormindus üle kriipsutatud ".

Teksti vormindamise suvandite kombineerimine

Ühes ebakõlasõnumis saate ühendada rasvase, kursiiv- ja allajoonitud tekstivormingu. Te ei saa neid kombineerida läbikriipsutatud vormindusega.

Paksude ja kaldkirjadega tekstsõnumite loomiseks võiksite ühe või kahe asemel kasutada kolme tärnit. Näiteks „*** Sellel tekstil on paks kiri ja kursiiv on rakendatud ***” kuvatakse järgmiselt:Selles tekstis on rasvane ja kursiiv”Ebakõlas.

Paksus kirjas, kaldkirjas ja allajoonitud tekstivormingu saatmiseks peate sõnumi kõigi kolme valiku jaoks kasutama vormingu Lahkumine.

Sellise sõnumi saatmine nagu „*** __ Sellel sõnumil on kogu vorming __ ***”, tekitaks sõnumi, mis ilmusSellel teatel on kogu vormindus”Ebakõlas.

Koodiplokkide lisamine ebakõlasõnumitele

Koodiplokid võivad olla hea viis sõnumite saatmiseks ilma vorminduseta. Nagu nimigi ütleb, on see funktsioon eriti kasulik, kui teete koostööd projektiga ja peate jagama koodilõike oma Discordi kanali teistele kasutajatele.

Need on kasulikud ka siis, kui soovite saata sõnumeid, mis sisaldavad selliseid elemente nagu tärnid või alakriipsud, mille Discord muidu tunneks ära Markdowni vorminguna.

Sõnumi saatmiseks Discordi koodiploki abil lisage sõnumite algusesse ja lõppu tagasilööke (tuntud ka kui tõsised aktsendid).

Mitmerealiste koodiplokkide loomiseks saate seda teha ühel real või mitmel real. Üherealiste koodiplokkide puhul alustage oma sõnumit ühe tagasilöögiga (`). Mitmerealiste koodiplokkide jaoks kasutage kolme tagasilööki ("").

Tsiteerimisplokkide kasutamine ebakõlas veebis ja töölaual

Lahkhelide pakkumisplokke saab kasutada teie kanali tekstiväliste või varasemate sõnumite tsiteerimiseks. Need plokid ilmuvad teie sõnumi kohal, et pakkuda teie enda jaoks täiendavat konteksti.

Sarnaselt koodiplokkidega saate luua ühe- või mitmerealisi pakkumisplokke, kasutades ühte või kolme sümbolist suuremat (>). Mõlemad valikud võimaldavad teil luua hinnapakkumise ploki - mitmele reale liikumiseks ja pakkumise plokist väljumiseks redigeerimise ajal peate vajutama tõstuklahvi + sisestusklahvi.

Hinnapakkumise lisamiseks sisestage kas üks või kolm sümbolist suuremat sümbolit ja vajutage seejärel tühikuklahvi. Teie kasutatavad jutumärgid peaksid muutuma üheks halliks plokiks - see näitab, et see rida on tsitaat.

Ühe pakkumise plokkide jaoks sisestage pakkumine ühele reale ja seejärel vajutage hinnapakkumisest välja liikumiseks klaviatuuril mitu korda klahvi Shift + Enter. Tsiteerimisploki sümbol kaob teie joonelt, et tähistada teie pakkumisploki lõppu.

Seejärel saate pakkumise alla kirjutada tavalise sõnumi.

Sama protsess kehtib ka mitme rea tsitaatplokkide kohta. Kui pakkumise plokk on aktiivne, vajutage teisele reale ja edasi liikumiseks Shift + Enter.

Kui olete pakkumisblokist välja liikunud, vajutage mitu korda klahvikombinatsiooni Ctrl + Tõstuklahv, kuni pakkumise ploki sümbol kaob.

Seejärel saate pakkumise ploki alla tippida oma tavalise sõnumi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found