Kuidas võõrustada kellegi teise voogu oma Twitchi kanalil

Kui soovite toetada oma lemmik Twitchi voogesid, võiksite mõelda nende majutamisele oma kanalil. See võimaldab teil voogu oma jälgijatele ja sõpradele korrata, pakkudes sellele suuremat kokkupuudet.

Twitchis saate võõrustada mis tahes kanaleid, alates väiksematest osalise tööajaga voogedastajatest kuni tuntud täistööajaga. See ei maksa teile midagi ja kui mõtlete ise Twitchis voogesituse peale, võiks see aidata teil suhelda teiste Twitchi kasutajatega, kes teid (loodetavasti) võõrustavad.

SEOTUD:Kuidas voogesitada arvutimängu Twitchis OBS-iga

Kuidas võõrustada teisi voogesid Twitchis

Oma Twitchi kanalil on lihtne teisi Twitchi vooge võõrustada. Selleks peate minema oma kanali profiilile.

Igal Twitchi kasutajal on Twitchi kanal - isegi kasutajad, kes ise ei voogesita. Siin saate voogesitada ja oma jälgijatega vestelda ning anda kanali juhtimiseks käske (sh majutada teisi voogesitajaid).

Rakenduse Twitch Online või Desktop kasutamine

Hostimise alustamiseks oma Twitchi kanalile juurdepääsemiseks klõpsake veebisaidil Twitchi liidese paremas ülanurgas kontoikoonil ja töölauarakenduses ning seejärel klõpsake valikul „Kanal”.

Kui olete oma kanali lehel, peate pääsema vestlusele juurde.

See peaks ilmuma teie kanalilehe paremas servas Twitchi töölauarakenduses ja veebisaidil.

Kui see pole nii, siis klõpsake sellele juurdepääsemiseks oma voo all olevas menüüs valikut „Vestlus” (või voo kohatäitjat, kui te ise praegu ei voogesita).

Twitchi mobiilirakenduse kasutamine

IPhone'is, iPadis ja Android-seadmetes saate oma kanalile juurde pääseda, puudutades rakenduse vasakus ülanurgas kanaliikooni.

Puudutage oma kanali profiilil oma kanali vestlustuppa pääsemiseks menüüs valikut „Vestlus”.

Muude Twitchi kasutajate majutamine

Kanali hostimise alustamiseks tippige/ hostivoog oma vestluses, asendades voog voogesitaja kasutajanimega.

Näiteks Twitch Gamingi kanali võõrustamiseks tippige / host twitchgaming hakata seda hostima. Need käsud töötavad kõigil platvormidel, sealhulgas mobiilseadmetes ja lauaarvutites.

Kui see õnnestub, peaksite nägema hostitud voogu. Teie enda kasutajanime alla ilmub teade, mis ütleb teile, et võõrustate voogu.

Väärkasutuse vältimiseks saate selle käsu abil voogude vahel vahetada umbes kolm korda 30-minutise perioodi jooksul.

Kui soovite lõpetada Twitchi voogesituse hostimise, tippige/ võõrustaja peatuma.

Vestluses ilmub teade, mis kinnitab, et teie kanali selle voo hostimine on lõppenud.

Twitch Auto-Hosting kasutamine

Kui teil on kanaleid, mida soovite regulaarselt toetada, võite kasutada funktsiooni Twitch. See võimaldab teil määrata hulga heakskiidetud kanaleid, mida soovite automaatselt hostida, kui teie enda voog on võrguühenduseta.

Kui olete voo äsja lõpetanud, ootab Twitch kolm minutit, enne kui see automaatse hostimise funktsiooni aktiveerib. See annab teile aega oma voo taastamiseks, kui teil näiteks on ühendus katkenud. Samuti lõpetate kohe teise kanali hostimise, kui hakkate ise voogesitama.

Twitchi automaatse hostimise kasutamiseks peate pääsema oma Twitchi kanali seadetele. Kahjuks ei saa te oma mobiilseadmete automaatse majutuse seadeid muuta.

Selleks minge Twitchi veebisaidile (või avage Twitchi töölauarakendus) ja klõpsake paremas ülanurgas kontoikoonil. Klõpsake rippmenüüs valikut „Kanal”.

Seadete juurde pääsemiseks klõpsake oma kanaliprofiilil nupul „Kohanda kanalit”.

Kerige oma Twitchi kanali seadetes allapoole, kuni näete jaotist „Automaatne hostimine”. Automaatse hostimise lubamiseks puudutage funktsiooni lubamiseks liugurit „Automaatsed hostikanalid”.

Selles loendis saate jaotises „Hostimise prioriteet” määrata prioriteedi, milles kanaleid hostitakse.

Juhuslikult hostimiseks valige suvand „Loendist hostikanalid juhuslikult”. Kui soovite hostida loendijärjekorra alusel, valige selle asemel valik „Host kanalid loendis kuvatud järjekorra järgi”.

Twitchi kanalite lisamiseks automaatse hostimise loendisse klõpsake valikut "Host List".

Uute kanalite leidmiseks ja loendisse lisamiseks kasutage automaatse hostimise loendi lehel olevat otsinguriba. Näiteks otsides „twitchgaming”, leiate ja loendisse lisage ametlik Twitch Gaming kanal.

Kanali lisamiseks loendisse klõpsake kanali nime kõrval nuppu „Lisa”.

Pärast lisamist saate kanalid loendist eemaldada, hõljutades kursorit nende kohal ja klõpsates nupul „Eemalda”.

See eemaldab kanali teie automaatse majutuse loendist. Peate selle uuesti lisama, kui soovite, et Twitch seda kanalit teie jaoks automaatselt hostiks.