Kuidas luua kohalikku kontot Windows 10 seadistamise ajal

Windows 10 proovib kõige raskemini teid Microsofti konto kasutamiseks. Valik oli juba peidetud, kuid nüüd ei pakuta seda isegi Windows 10 Home'is, kui teil on Interneti-ühendus. Kohaliku konto loomiseks saate ikkagi teha järgmist.

Testisime seda Windows 10 uusima stabiilse versiooniga. See versioon 1903 on tuntud ka kui 2019. aasta mai värskendus. Pärast Windows 10 ise installimist või kui teil on uus arvuti, kuhu on installitud Windows 10, peate selle seadistusprotsessi läbima.

Windows 10 Home: Interneti-ühenduse katkestamine

Windows 10 koduversioonil pole nähtavat võimalust Windowsi seadistamiseks ilma Microsofti kontota Interneti-ühenduse ajal.

Kohaliku kasutajakonto loomiseks peate selle installeri praeguses punktis Interneti-ühenduse katkestama. Kui olete ühendatud juhtmega ühenduse kaudu, ühendage Etherneti kaabel lahti.

Kui kasutate Wi-Fi-ühendust, võite Wi-Fi-ühenduse loomise protsessi häälestusviisardi alguses vahele jätta (klõpsake Windows 10 installi ülemisel tööriistaribal tagasi naasmiseks ikooni tagasi). Samuti võite ühenduse katkestamiseks vajutada sülearvuti lennukirežiimi klahvi - see võib olla üks sülearvuti klaviatuuri numbriklahvide kohal asuvatest funktsiooniklahvidest. Kui kõik muu ebaõnnestub, saate traadita ruuteri alati minutiks lahti ühendada. See on drastiline, kuid töötab.

Kui proovite luua ühenduse ajal ühenduse loomata Microsofti konto, kuvab Windows 10 tõrketeate ja annab teile nupu Jäta vahele. See nupp jätab Microsofti konto ekraani vahele ja võimaldab teil kohalikul kasutajal konto seadistada.

Windows 10 Pro: Domeeniga liitumine

Kui kasutate Windows 10 Pro, saate kohaliku konto loomiseks Microsofti konto seadistusekraani vasakus alanurgas valida segadusttekitava nime „Domeeni liitmine”.

Kui te seda võimalust mingil põhjusel ei näe, ärge muretsege - sama trikk "Interneti-ühenduse katkestamine", mis töötab Windows 10 Home'is, töötab ka Windows 10 Professionalis. Ühenduse katkemise ajal palutakse teil luua kohalik konto.

Pärast seadistamist: lülituge kohalikule kontole

Kui olete häälestusprotsessi ajal juba Microsofti konto loonud, saate selle seejärel kohalikuks kasutajakontoks teisendada. Tegelikult soovitab Microsoft installiprotsessi käigus ametlikult - lihtsalt logige sisse Microsofti kontoga ja eemaldage see hiljem.

Selleks minge jaotises Seaded> Kontod> Teie teave Windows 10-s. Klõpsake nuppu „Logi sisse hoopis kohaliku kontoga” ja Windows 10 juhendab teid Microsofti kontolt kohalikule kasutajakontole üleminekul.

Kui teile meeldivad Microsofti kontod - tore, see on tore, kasutame neid ka paljudes oma arvutites. Kuid kui te ei soovi Microsofti kontot kasutada, peaks teil olema võimalus. Ja Microsoft peaks hõlbustama valiku leidmist ja lõpetama selle varjamise tumedate mustritega.

SEOTUD:Kinnitatud: Windows 10 installimine takistab nüüd kohaliku konto loomist