Eemaldage iTunes ja muu Apple'i tarkvara Windowsi arvutist täielikult

Kui loobute iTunesist mõne muu pleieri jaoks, võib selle täielik desinstallimine olla vaev. Siin me näitame teile, kuidas eemaldada kõik selle jäljed, sealhulgas QuickTime, iTunes Helper, Bonjour ... kõik see.

Hiljuti näitasime teile, kuidas panna iTunes oma Windowsi arvutis kiiremini toimima. Kuigi need trikid toimivad, võib iTunes siiski Windowsi kasutajate jaoks pettumust valmistada. Kui soovite selle kõik jäljed täielikult eemaldada, vaatleme siin paari viisi, kuidas seda teha.

Tavapärase desinstallimismeetodi probleem

ITunes'i installimisel lisab see palju muid rakendusi ja funktsioone ning kõik toimib tavaliselt koos, eriti kui teil on iPod või mõni muu Apple'i seade. Teiselt poolt, kui desinstallite iTunes'i tavapärasel viisil Windowsi programmide ja funktsioonide kaudu, jätab see palju maha. Pange tähele, et desinstallime iTunes'i, kuid vaadake kõiki kaasatud Apple'i teenuseid ...

Installimise lõpetamiseks on vajalik süsteemi taaskäivitamine ... kas pärast seda on kõik kadunud?

Kahjuks ei ole. Kui pärast taaskäivitamist programmid ja funktsioonid avame, jäävad kõik need Apple'i programmid ja teenused maha ... sealhulgas QuickTime. Peate iga üksuse läbi vaatama ja desinstallima. Kahjuks jätab isegi see tegemine palju seljataha.

Selle asemel, et selle tüütuse pärast läbi ajada nagu ma mõned aastad tagasi tegelesime, asume asja juurde ja näitame, kuidas kõigest lõplikult lahti saada.

Kasutage Revo desinstallijat

Märkus. Enne järgmiste toimingute tegemist veenduge, et teil pole kõiki töötavaid programme ja rakendusi. Samuti veenduge, et varundaksite kogu ostetud muusika teise draivi turvalisse kohta.

Üks desinstallimisutiliit, mida saate kasutada Windowsi masinas olevate Apple'i tarkvara jälgede eemaldamiseks, on Revo desinstalliprogramm. Kas tasuta versioon või Revo Uninstall Pro (allpool olevad lingid) mida näitame selles näites. Pro versioon annab teile tasuta 30-päevase prooviversiooni, nii et alustame sellest.

Revo desinstalliprogramm loetleb kõik Apple'i tarkvara ja peate need igaüks läbi vaatama ja desinstallima.

Revo Uninstaller Pro puhul on puhas asi see, et see loob enne selle eemaldamist taastepunkti, mis on mugav, kui midagi läheb valesti.

Seejärel käivitab see vaikimisi iTunes'i desinstalliprogrammi ...

Seejärel saate Revoga skannida allesjäänud faile ja registrisätteid ning olete üllatunud leitud üksuste arvu üle. Siit leiti mitu allesjäänud registriüksust ... valige kindlasti ainult sinised esiletõstetud üksused ja seejärel kustutage need.

Seejärel otsib järgmine samm järelejäänud faile ja kaustu ... üsna palju. Kui soovite, et kõik oleks süsteemist täielikult välja lülitatud, valige lihtsalt need kõik ja kustutage.

Samuti leidis see pärast QuickTime'i ja Bonjouri desinstallimist registriüksused, mis olid alles jäänud.

Otsige ja eemaldage rohkem jääke käsitsi

Isegi Revo Uninstalleri lisatud abiga leiti allesjäänud registrikirjed, failid ja kaustad ... käivitasime vinge utiliidi Kõik, mis, nagu nimigi ütleb, otsib peaaegu kõike teie kohalikust masinast. See leidis veel mitu ülejääki, mida Revo ei tabanud. Kuid saate need siit hõlpsalt kustutada.

Muud terminid, mida peaksite otsima, on Apple, QuickTime ja iPod.

Kuna oleme uudishimulikud geeksid, navigeerisime mõnda erinevasse kataloogi, mis meie arvates olid mõned Apple'i jäänused endiselt ja leidsime need. Näiteks siin jaotises C: \ Program Files.

Ka kataloogis C: \ Users \arvuti_nimi\ Rändlus \ Apple Computer.

Ja C: \ Kasutajad \arvuti_nimi\ AppData \ Local leidsime tühjad kaustad.

Mõned QuickTime'i jäägid leiti kataloogist C: \ Users \ Computer_Name \ AppData \ LocalLow. Kustutasime kõik ülejäägid käsitsi.

Veendumaks, et näete oma AppData kausta, minge kausta suvanditesse ja valige Kuva peidetud failid, kaustad ja draivid.

Puhas register

Siinkohal peaksite olema üsna hea ja enamus tüütutest iTunes'i ja QuickTime'i jääkidest peaksid olema kadunud. Kui soovite tõesti põhjalik olla, saate registrist käsitsi otsida selliseid termineid nagu iTunes, QuickTime, Apple..etc. Kuid selle meetodi kasutamine ei sobi kõigile ja peate tõesti pöörama tähelepanu sellele, mida kustutate. Kui otsustate seda teha, varundage kõigepealt oma register.

Enamiku kasutajate jaoks oleks lihtsam meetod puhastada utiliiti nagu CCleaner. Kui te pole CCleanerit veel installinud, saate selle allolevalt lingilt, kaasa arvatud kaasaskantav versioon. Selle installimisel eemaldage kindlasti väärtusetu Yahoo tööriistariba installimine.

Kui me selle käivitasime, olid veel registri seaded, millest me võisime lahti saada.

Probleemide lahendamiseks valimisel pakub see registri varundamist, mis on enne muudatuste tegemist alati hea mõte.

Teine asi, mis ei kahjusta, et veenduda, et kõik on kadunud, on kettapuhastuse käivitamine.

Kuigi kettapuhastuse utiliit leiab ja eemaldab teie kettalt mittevajalikud failid ja programmid ... ei saa see kõike. Samuti võite soovida oma kausta Temp käsitsi kustutada, tippides % temp% menüüs Start otsinguväljale ja vajutage sisestusklahvi.

Nüüd tabas Ctrl + A et valida kõik kaustast Temp ja seejärel Kustuta.

ByeTunes

Kuigi Revo ja CCleaner on väärtuslikud tööriistad, mis aitavad teil kõik iTunes'i ja kõik Apple'i jäljed käsitsi eemaldada, on veel üks tasuta utiliit, mida kaaluda on ByeTunes. Meie testides näib, et see eemaldab iTunes piisavalt hästi, kuid mitte kõik muud asjad, näiteks mobiilitugi, Bonjour ... jne.

Nii et võite sellega alustada, seejärel läbida ja ülejäänud ülejäänud käsitsi eemaldada.

Järeldus

Kas iTunes'i ja selle rakenduste täielik eemaldamine teie Windowsi masinast on tohutu tüütus? Noh jah, see on tõesti. Nende sammude järgimine aitab teil vabaneda kõigist installitud jälgedest. Meie näites eemaldasime iTunes 9.2.1.5 Windows 7 Ultimate 64-bitist. Need toimingud toimivad ka XP, Vista ja Windows 7 32-bitiste väljaannetega. Kui otsite täielikult kohandatavat alternatiivi, mis teie iPodi ära tunneb, vaadake meie artiklit Foobar2000 kohta.

Mis sa võtad? Kas teil on olnud probleeme iTunes'i desinstallimisega või lisanõuandeid selle eemaldamiseks? Jäta kommentaar ja anna meile teada.

Allalaadimised

Laadige alla Revo desinstalliprogramm

Laadige alla ByeTunes

Laadige alla CCleaner

Laadige alla kõik