Kuidas saada DreamScene animeeritud töölauad Windows 7-sse tagasi

Windows DreamScene oli Windows Vista suurepärane funktsioon, mis võimaldas teil videoid töölaua taustapiltidena lisada, kuid kahjuks asendati see Windows 7 slaidiseansi funktsiooniga. Siit saate teada, kuidas see tagasi saada.

Näiteks võite oma töölauale panna elava akvaariumi nagu ülaltoodud pilt. Õnneks teame siiski lihtsalt viisi, kuidas see Windows 7-sse tagasi tuua. Töölauale pole enam staatilist klammerdumist; nüüd ei pea teie tapeet lihtsalt paigal seisma ning see saab animeerida ja tantsida.

DreamScence'i lisamine tagasi Windows 7-sse

Kasutame tööriista nimega „Windows 7 DreamScene Activator“, allalaadimislink on saadaval artikli lõpus. Pärast faili allalaadimist eraldage see kuhugi. Pärast ekstraktimist paremklõpsake Windows 7 DreamScene Activator ja valige käsk „Run as administrator”.

Programm ei vaja installimist, nii et see käivitub kohe. Programmi liides ei vaja selgitamist, klõpsates lihtsalt nupul „Luba DreamScene” ja kõik on korras.

Nüüd on DreamScene lubatud ja valmis. DreamScene'i kasutamiseks klõpsake hiire parema nupuga mis tahes videofailil ja valige „Set as background“.

Lihtsalt veenduge, et videofail oleks .mpg või .wmv, kuna programm toetab just neid kahte failivormingut. Võite oma arvutisse panna mis tahes video või saate Internetist rohkem alla laadida. Link DreamScene'i videote veebisaidile on toodud artikli lõpus.

Märkus. Kui ikoonide fondivärv näib udune, muutke isikupärastamise taust must-mustaks ja kasutage soovitud DreamScene'i videot uuesti.

Laadige alla DreamScene Activator [TheWindowsClubi kaudu]

Laadige alla veel DreamSceneseid [DreamScenesi kaudu]