Mis on Reddit Gold ja miks sa seda tahaksid?

Võib-olla olete märganud mõnda Redditi postitust ja vastuste kõrval on väikesed kuldsed ikoonid. Need on kullatud, mis tähendab, et keegi kulutas reaalset raha, et plakat Reddit Goldiga premeerida. Siin on kõik, mida peate teadma.

Mis on Reddit Gold?

Kõik Redditi saidil olevad saavad premeerida teiste kasutajate postitusi või kommentaare nähtava kuld-, hõbe- või plaatinakiitusega. Need auhinnad maksavad münte, mis on tasulised virtuaalsed kaubad, mida saate otse saidilt osta.

Tavaliselt antakse need auhinnad erilise postituse tunnustamiseks, olgu see siis uskumatult hea sõnamäng, põhjalik raamatuarvustus või lahkustegu. Muul ajal antakse Redditi kulda lihtsalt sellepärast, et kellelgi subredditis on juhtumisi palju raha kulutada. Ametikoha omistamise tava nimetatakse „kuldamiseks”.

Kullatud postitused ja kommentaarid on tavaliselt paremini nähtavad ja saavad rohkem poolthääli. Samuti on tavaline, et suurepärased postitused antakse erinevatele kasutajatele mitu korda.

Mida saate Redditi auhinnaga teha?

Lisaks sellele, et Redditi auhinnad tunnevad end oma postituse juures hästi ja teil on oma nime kõrval spiffy märk, on neil ka mõned hüved.

Kui saate hõbeauhinna, on teil ainult ikoon. Kui saate kuldpreemia, saate nädala Redditi lisatasu, millele lisandub 100 münti, mille abil saate kellelegi hõbedat kinkida. Kui saate plaatinapreemia, saate kuu aega Redditi lisatasu ja 700 münti, et autasustada inimesi hõbeda või kullaga.

Reddit premium on platvormi reklaamivaba tellimisteenus. Kui olete kullatud, saate terve nädala saiti sirvida ilma reklaamideta ja see olek avab mõned lisafunktsioonid, mis parandavad teie Redditi kasutuskogemust.

Redditi auhinnad on üksteise peal. Seega, kui juhtub, et saate samal päeval kaks kuldauhinda, saate kaheks nädalaks lisatasu.

Kuldamise eesmärk on julgustada inimesi kogukonnaga paremat sisu jagama. Kui karma täidab sarnast eesmärki, siis auhindadega kaasnevad käegakatsutavad eelised ja nende andmine maksab raha.

Redditi müntide ostmisel aitab see ka saiti töökorras hoida. Redditi veebisaidi vanas versioonis oli teie profiilil infokast, mis näitas, kui palju teie nimel serveri ajaga tehtud kingitusi on rahastatud.

Kuidas mind kullata ja kuidas reageerida?

Lihtsaim viis kullaks saamiseks on olla aktiivne teid huvitavate alamkoosseisude osas. Enamik sisu, mis saab auhindu, on juba kõrgelt hinnatud ja sellele on palju vastuseid. Kullatakse sageli selliseid asju nagu konkreetse teema jaoks kasulik juhend algajatele või originaalne ja ainulaadne meem. Samuti autasustatakse pideva uudiste vooguga subbredditsis sageli esimest inimest, kes postitab katkematu loo.

Kui paljud inimesed saavad oma esimese Redditi auhinna, muudavad nad oma postitust, et lisada „auhinnakõne“ ja tänada „lahket võõrast”, kes neile auhinna andis. Seal on terve subreddit, mis on pühendatud kõige rängematele ja ülakõnedele.

Redditors võib auhinna välja anda anonüümselt. Kui saate anonüümselt isikult auhinna, saate oma heategijat privaatsõnumiga tänada. Kui ta vastab teie märkusele, saate teada inimese kasutajanime.

Kuidas anda Reddit Gold?

Saidil auhinna väljaandmiseks peate omandama Redditi mündid. Nende hankimiseks on kolm võimalust: osta neid, autasustada kulda või plaatinat või tellida Redditi lisatasu. Viimast tehes saate igakuiselt 700 münti.

Hõbeda, kulla või plaatina auhinnaks maksmine on vastavalt 100, 500 ja 1800 münti. Müntide kasutamiseks navigeerige lihtsalt meeldiva postituse juurde ja klõpsake allservas nuppu "autasu andmine".

Viip küsib, millise auhinna soovite anda ja kas soovite seda teha anonüümselt. Lisaks saate oma kingitusega saata ka privaatsõnumi.

Kogukonna ja Modi auhinnad

Mõnikord näete auhindu postitustel, mis ei tundu hõbedast, kullast ega plaatinast. Need unikaalsed ikoonid on kogukonna auhinnad. Iga subredditi modifikatsioonid töötavad need välja, et need vastaksid konkreetselt kogukonna teemale. Neid autasustatakse samamoodi nagu teisi. Nende hinnad vastavad preemiaks saadava lisatasu tellimuse pikkusele.

Igal subredditil on ka kogukondlik pank. Iga kord, kui keegi subredditist kasutab kogukonna auhinda, krediteeritakse kogukondlikule pangale 20 protsenti kulutatud müntidest. Seejärel saavad modifikatsioonid neid kasutada alamaluse suurepärase sisu kiitmiseks. Modifikatsioonid saavad luua ja anda välja ka spetsiaalseid moderaatori eksklusiivseid auhindu.