Kuidas kustutada Facebooki postitust

Facebook kui suhtlusvõrgustik on natuke hull. Suhtlete samaaegselt sadade inimestega; teie peamine seos on see, et olete nendega tõenäoliselt vähemalt korra kohtunud. Kui te pole oma lehte lukus, on kõigil teie "psüühilisest" tädist kuni keskkooli semudeni vabadus kaaluda kõike, mida ütlete.

SEOTUD:Kuidas näidata või peita Facebooki postitusi teatud inimestele

Võib-olla olete midagi postitanud ja mõistnud, et see ei olnud see, mida peaksite kõigile oma laiendatud kontaktide loendis hüüdma, või soovite lihtsalt eemaldada mõned halvad fotod, kui arvasite, et pleegitatud blondid juuksed roosa äärega on kõrgus moest. Olenemata põhjusest, tehke järgmist, kuidas postitus oma Facebooki lehelt eemaldada.

Facebook on tõeliselt ühtlane kõigis seadmetes, nii et sama meetod töötab nii veebis kui ka mobiilirakendustes. Minge Facebooki ja leidke postitus, mille soovite eemaldada. Klõpsake postituse paremas ülanurgas allanoolel või puudutage seda.

Valige kuvatavast menüüst Kustuta.

Lõpuks klõpsake või puudutage kinnitusdialoogis uuesti Kustuta.

Postitus eemaldatakse nüüd nii teie ajaskaalalt kui ka teie sõprade uudistevoogudest. Isegi kui postitust on teie sõbrad jaganud; nende lehel lingitud postitus pole nende sõpradele edaspidi saadaval.

Pidage meeles, et see ei kaitse teid kopeerimise ja kleepimise, ekraanipiltide ega muul viisil, kuidas inimesed postitusi saavad salvestada; kui olete selle veebi postitanud, on tõenäoline, et see kuskile salvestatakse.