Androidist alla laaditud failide leidmine

See võib olla pettumusttekitav, kui te ei leia allalaaditud faile. See võib juhtuda ka Android-seadmetes, millel on failisüsteemid nagu igal teisel operatsioonisüsteemil. Androidis allalaaditud failide leidmiseks toimige järgmiselt.

Igas Android-seadmes on eelinstallitud mingisugune failihalduri rakendus. Google Pixeli telefonides nimetatakse seda lihtsalt failideks. Samsung Galaxy telefonid nimetavad seda minu failideks.

Samuti on teil võimalus installida Google Play poest mõni muu failihaldur. Meile meeldib rakendus „Files by Google“. Lisaks allalaadimiste vaatamise võimaldamisele on sellel mugavad tööriistad salvestusruumi vabastamiseks.

SEOTUD:Kuidas vabastada oma Android-telefoni salvestusruumi Google'i failidega

Allalaaditud failid salvestatakse teie seadme sobivalt nimega „Allalaadimised“. Alustuseks avage oma Android-telefonis või -tahvelarvutis failihaldur. Selles näites kasutame Google Pixeli rakendust „Failid”.

Järgmine samm on kausta “Allalaadimised” leidmine. Külgmenüü avamiseks puudutage vasakus ülanurgas hamburgeri menüüikooni.

Valige loendist valik „Allalaadimised”.

Kõik teie allalaaditud failid leiate sellest kaustast.

Protsess on veelgi lihtsam, kui kasutate rakendust „Google'i failid”. Esmalt avage rakendus oma Android-seadmes. Veenduge, et olete vahekaardil „Sirvi”.

Puudutage valikut „Allalaadimised” ja siis näete kõiki oma allalaaditud dokumente ja faile.

See on kõik! Enamikul juhtudel salvestatakse kõik veebibrauserist (nt Google Chrome) alla laaditud failid teie Android-telefoni või tahvelarvuti kausta „Allalaadimised”.