Veebilehe salvestamine PDF-failina Mozilla Firefoxi

Mõnikord võiksite Firefoxi kasutamisel haarata mõne veebilehe kohaliku koopia. Õnneks on selle salvestamiseks mugav viis, printides lehe nii Windows 10 kui ka Maci otse PDF-faili. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Veebilehe salvestamine PDF-failina Windows 10-s

Esmalt avage Firefox ja navigeerige lehele, mille soovite salvestada. Klõpsake akna paremas ülanurgas hamburgeri menüüd. (Hamburgeri menüü näeb välja nagu kolm horisontaalset joont.) Valige hüpikmenüüst „Prindi”.

Avanenud printimise eelvaate lehel klõpsake vasakus ülanurgas nuppu „Prindi”. Avaneb printimisdialoog. Valige piirkonnas „Printeri valimine” „Microsoft Print to PDF”. Seejärel klõpsake nuppu „Prindi”.

Avaneb uus aken pealkirjaga „Salvesta prindiväljund nimega“. Valige asukoht, kuhu soovite PDF-faili salvestada, tippige faili nimi ja klõpsake nuppu „Salvesta“.

PDF-fail salvestatakse teie valitud asukohta. Kui soovite seda hiljem lugeda, leidke see lihtsalt Exploreris ja avage see.

Sama tehnika töötab ka teistes Windows 10 rakendustes. Kui soovite dokumendi hõlpsalt PDF-failina salvestada, valige printeriks lihtsalt „Microsoft Print To PDF“, valige salvestuskoht ja olete valmis.

SEOTUD:Kuidas printida PDF-i Windows 10-s

Veebilehe salvestamine Mac-failina PDF-failina

Kui kasutate Firefoxi Macis, navigeerige lehele, mille soovite PDF-failina salvestada. Kui olete sinna jõudnud, klõpsake paremas ülanurgas hamburgeriikooni (kolm horisontaalset joont) ja valige hüpikmenüüst „Prindi”.

Kui ilmub dialoog Print, otsige vasakus alanurgas väikest rippmenüüd pealkirjaga “PDF”. Klõpsake seda ja valige suvandite loendist „Salvesta PDF-ina“.

Sisestage kuvatavas salvestamisdialoogis PDF-i failinimi, valige koht, kuhu soovite selle salvestada, seejärel valige „Salvesta“.

Veebilehe PDF-fail salvestatakse teie valitud asukohta. Maci üks lahedamaid asju on see, et saate dokumente PDF-failidena salvestada igast printimist toetavast rakendusest. Otsige lihtsalt dialoogi Prindi menüüd „Salvesta PDF-ina“, valige asukoht ja olete valmis.

SEOTUD:Kuidas Macis PDF-i printida