Siin on viis alternatiivi iTunes 10-le iPodi hõlpsaks haldamiseks

ITunesile mõeldes võiksite mõelda kohmakast, aeglasest ja ülespuhutud tarkvarast, mida pole alati kõige lihtsam kasutada. Kui otsite midagi, mis võimaldab teil iPodi sisu hõlpsamalt hallata, vaatame täna mõningaid tasuta ja kaubanduslikke alternatiive.

Isegi iTunes 10 hiljutise väljaandmise korral pole kiirust ja jõudlust kuidagi sisukalt käsitletud. Oleme käsitlenud mõningaid näpunäiteid, kuidas iTunes kiiremini töötada, kuid kui olete geek, kes soovib iTunesiga võimalikult vähe pistmist, siis vaatame mõnda kvaliteetset alternatiivi.

CopyTrans Manager

See on tasuta rakendus, mis võimaldab teil oma lugusid karbist välja viia arvutist iPodi, iPod Touchi või iPhone'i. Pärast kiiret ja lihtsat installimist see käivitub ning on valmis iPodi, iPod Touchi / iPhone'i ühendamiseks.

Seejärel saime lisada esitusloendeid CopyTrans Managerisse ja sünkroonida need iPodiga. Saate lisada ja kustutada muusikat, videoid, taskuhäälingusaateid ja palju muud. See on kerge ja sobib suurepäraselt muusikakogu haldamiseks ilma iTunesita. Samuti saate muusikat kuulata arvuti kaudu, kui iPodi või iOS-i seade on ühendatud.

Nad pakuvad ka eraldiseisvat versiooni, mida saate iPodis kasutada ja muusikat igas arvutis kuulata, ilma et peaksite seda iTunes'i kaudu volitama.

Laadige alla CopyTrans Manager

Foobar2000

Foobar2000 on isiklik lemmik, kuna sellel on vähe süsteemi ressursse ja see on täielikult kohandatav mängija. Selle iPodiga töötamiseks peate selle sünkroonimiseks installima paar tasuta komponenti, kuid kui see on tehtud, töötab see väga hästi. Kaks vajalikku komponenti on iPod Manager ja Nero AAC-koodek.

Täieliku samm-sammulise teabe saamiseks vaadake meie artiklit selle kohta, kuidas iPodi Foobar2000-ga kasutada.

MediaMonkey

Teine hea alternatiiv on kas MediaMonkey tasuta standardversioon või Gold versioon, mis nõuab litsentsi. See võimaldab teil iPodi karbist välja hallata ilma täiendavate lisanditeta ja ta esitab palju muusikavorminguid, sealhulgas FLAC, MP3, APE, AAC ja palju muud.

Lisateabe saamiseks vaadake meie artiklit Media Monkey kasutamise kohta iTunes'i alternatiivina iPodi haldamiseks.

Laululind

Songbird on oma arengus tegelikult kaugele jõudnud ja kui jätate installimisel vaikeseaded, töötab see ka teie iPodiga karbist väljas. Seadistamise ajal importige kindlasti oma iTunes'i kogu.

Nüüd saate valida kogu muusika automaatse sünkroonimise või valitud esitusloendite sünkroonimise käsitsi.

Võite lihtsalt oma muusikakogust lugusid iPodi lohistada.

See sisaldab ka palju muid lahedaid funktsioone, sealhulgas erinevaid nahka või sulgi, nagu Songbird neid nimetab. Koos paljude muusikakogemuse parandamise pistikprogrammidega.

SharePod

SharePod on kasulik tööriist, mis võimaldab muusikat ja videoid iPodist, iPod Touchist või iPhone'ist arvutisse ja vastupidi edastada.

Tõstke esile laulud, mille soovite arvutisse kopeerida, ja klõpsake navigeerimisribal nuppu Kopeeri arvutisse. Seejärel valige asukoht kõvakettal, otsustage, kuidas soovite muusikat näha, ja võite soovi korral palasid iTunes'i importida.

SharePod ei vaja installimist, nii et saate seda käivitada pöidla kettaseadmest, mis on alati kasulik. Kui teie viisid on üle kopeeritud, saate need oma soovitud kohta teisaldada.

Sellel on lihtne meediumipleier, nii et saate oma lugusid mängida ka iPodist.

Üks hoiatus, mida märkasime, on see, kui proovisime meediumit kopeerida iOS 4.1-ga töötavasse iPod Touchi ja saime järgmise tõrke. See on projekt, mida arendatakse pidevalt, nii et probleem lahendatakse tõenäoliselt järgmistes väljaannetes. Meil ei olnud testimiseks mitte-iOS-i iPodi, kuid kui teil on olnud edu Nano, Shuffle või vanema põlvkonna seadmetega, andke meile sellest kommentaarides teada.

Äritarkvara

Oleme käsitlenud ka paari kommertsrakendust, mis aitavad teil iPodi andmeid ilma iTunesita hallata. Alustades TouchCopy 09-st, mis töötab Macis ja PC-s ning kasutame iPodi kõvakettana.

Teine mugav utiliit selle räpase iTunes'i kollektsiooni haldamiseks ja puhastamiseks on TuneUp Media, millel on tasuta piiratud versioon ning teenus Aasta ja Kuld.

On tõesti kahetsusväärne, et peame leidma iTunesile muid alternatiive, et oma iPodis muusikat paremini hallata. ITunes 10 kasutuselevõtuga lootsime, et on olemas traadita sünkroonimisvõimalus ja sujuvam liides. See ei olnud siiski nii ja iTunes 10-le võiks helistada samaks vanaks pundunud tarkvaraks, nagu see alati on olnud. Kui soovite iTunes 10 veidi kergemaks muuta, vaadake meie samm-sammulist juhendit iTunes'i installimiseks ilma täiendava turvaribata.

Vaadake kindlasti ka Ed Botti mitteametlikku juhendit iTunes 10 installimiseks ilma täistarkvarata.

Kui soovite iTunesiga poest ja muudest funktsioonidest, näiteks kodu jagamiseks juurde pääseda, järgige iTunes'i, vaadake meie artiklit, kuidas muuta iTunes kiiremaks. Erinevate alternatiivide abil saate iTunesiga võimalikult vähe asju ajada, näiteks värskendused ja iTunes Store. Muidugi, kui teil on iOS-i seade, pääsete sellele paljudele juurde otse oma seadmest.

Kuigi siin käsitletud rakendused teevad teie iPodi haldamisel head tööd, on seal palju muid rakendusi, mida me siin ei käsitlenud. Mis sa võtad? Kas olete iTunesist haige ja otsite alternatiivi? Jäta meile kommentaar ja andke meile teada, mida kasutate.