Kuidas leida Steami sõbrakoode (ja lisada sõbrakoode)

Kuna Steam võimaldab teil oma kasutajanime määrata peaaegu kõigeks, võib olla raske sõpru leida, kui nad teisi nimesid jagavad. Selle asemel saatke alati ainulaadne sõbrakood.

Iga sõbrakood on kaheksa numbrit pikk ja selle leiate Steami kliendist.

Steam töölauaprogrammis Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks lehele „Lisa sõber” ja oma sõbrakoodile pääsemiseks klõpsake paremas alanurgas nuppu „Sõbrad ja vestlus”.

Klõpsake sõprade loendi paremas ülanurgas nuppu "Lisa sõber". See sarnaneb inimesega, kelle paremal pool on plussmärk.

See laadib teie Steami klienti vahekaardi „Lisa sõber“. Siin saate vaadata oma kaheksakohalist sõbrakoodi. Klõpsake nuppu „Kopeeri”, et need numbrid lõikelauale lisada, et saaksite need oma sõpradele sõnumisse või meilisõnumisse kleepida.

Sõpru saab lisada, sisestades nende koodid sõbrakoodi alla olevasse kasti „Sisesta sõbra kood“. Kui olete sisestanud nende kaheksa numbrit, näete nende profiili koos nupuga „Saada kutse”, mis võimaldab teil need oma sõprade loendisse lisada.

Nagu enamikul Steami lehtedest, pääsete ka Steam'i lehele „Lisa sõber“ läbi mis tahes veebibrauseri. Navigeerige oma brauseris //steamcommunity.com/id/USERNAME/friends/add, kus “USERNAME” asendatakse teie kasutajanimega. Teil võidakse paluda sisse logida.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found