Kuidas salvestada PDF-fail oma iPhone'i või iPadi

Veebis sirvides satub tavaliseks PDF-failidesse, mille soovite hiljem iPhone'i või iPadisse salvestada. Siit saate teada, kuidas seda teha.

Puudutage Safaris PDF-faili vaatamise ajal nuppu Jaga. Nupp Jaga asub iPhone'is või iPadis teises asukohas. IPhone'is on see ekraani vasakus alanurgas.

IPadis asub nupp Jaga brauseri aadressiribast paremal. See näeb alati välja nagu ümar ruut, mille nool näitab ülespoole.

Pärast nupu Jaga koputamist avab iOS loendi viisidest, kuidas saate faili jagada või salvestada, sealhulgas saata teistele tekstisõnumi või e-posti teel.

Pühkige loendit sõrmega alla, kuni leiate rakenduse, milles soovite selle avada.

Paljud inimesed otsustavad hilisemaks vaatamiseks saata sisseehitatud raamatute rakendusse PDF-faili. Kui see on raamatutesse salvestatud, on see alati saadaval rakenduse Books kaudu.

Mõned inimesed eelistavad PDF-faile Dropboxi salvestada (st App Store'is saadaval olev tasuline teenus), et saaksid need hiljem arvutisse laadida. Kui teil on installitud Dropbox, on see loendis valik. Saate selle salvestada mis tahes failide salvestamise teenusesse, sealhulgas teile Google Drive'i ja Microsoft OneDrive'i.

iOS-il on võimalus dokumente salvestada ka väljaspool konkreetset rakendust nimega „Failid“.

Kui soovite PDF-faili failidesse salvestada, pühkige loendit allapoole, kuni näete valikut Failid, ja puudutage seda. Seejärel valige salvestuskoht.

Hiljem näete rakenduses Failid äsja alla laaditud PDF-i. Või kui salvestasite PDF-i raamatutesse, võite avada rakenduse Raamatud ja lugeda seal PDF-i.

Samuti on võimalik veebisait hiljemalt vaatamiseks PDF-failina salvestada, mis võib olla kasulik.

Lihtne ja lihtne!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found