Kuidas takistada Skype'i kõike muud nii vaikseks muutmast

Käivitate Skype'i ja äkki on kõik teie arvutis radikaalselt vaiksem. Kuigi see on suurepärane tagamaks, et videokonverentsipartnereid muusikaga ei lõhuta, võib see olla kahjulik ka siis, kui see vaigistab teie kuuldavad helid. Loe edasi, kui lahendame Skype'i vaigistamise probleemi.

Kallis näpunäide,

Viimasel ajal olen Skype'i kasutanud vennapojaga rääkimiseks, kui me koos videomänge mängime. See töötab päris hästi ka häälvestluskanalina, kui meie mängime, kuid seal on üks ülimalt tüütu funktsioon, mida ma ei suuda parandada.

Iga kord, kui Skype'i käivitan, vaigistab Skype peaaegu kogu muu heli (kõik heliallikad, välja arvatud Skype, on selle eelmisest helitugevusest tõenäoliselt vaid 10–20%). Olen Skype'i menüüdest kõikjalt vaadanud, kuid ma ei leia ühtegi asja, mis viitaks selle helitugevust vähendava efekti kontrollimisele.

Saan käsitsi avada Windowsi helimikseri süsteemselt salvelt ja käia iga heliallika puhul eraldi helitugevuse juhtimisseadmetes, kuid see on 1) tohutu valu ja 2) ainult ajutine, kuna teiseks lülitan Skype'i välja ja käivitan selle uuesti, siis kõik mahud vähenevad automaatselt.

Mis annab? Kuidas seda parandada?

Lugupidamisega

See on liiga vaikne

Põhjus, miks te ei leia Skype'is ühtegi seadet, et juhtida ulatuslikke helitugevuse kohandusi, mis tekivad siis, kui käivitate Skype'i samaaegselt teiste heli tootvate rakendustega (nt teie videomäng), on see, et kohandamine ei ole tegelikult Skype.

Windows tunnistab Skype'i automaatselt heli- / videovestluse suhtlusvahendina ja eeldab vaikimisi, et kui suhtlusvahend on aktiivne, soovite, et kõik muud süsteemihelid oleksid vaigistatud, et partnerit nii selgemalt kuulda kui ka mitte helid lõhkavad teie mikrofoni ja loovad hulga katkestusi ja taustamüra.

Oma rakenduses soovite aga tõenäoliselt kuulda mängu helisid (siin on ideaalne kasutada kõrvaklappe helide eraldamiseks mikrofonist)ja inimene, kellega vestlete. Asjade kohandamiseks peame minema Windowsi juhtpaneelile.

Navigeerige jaotisse Juhtpaneel -> Riistvara ja heli -> Heli ja seejärel valige vahekaart Side (Heli seadetele saate hüpata ka, sisestades käsu mmsys.cpl käivitamise dialoogiboksi).

Vaikimisi reguleerib Windows muude helide helitugevust 80% võrra (teie arvamus, et helid olid 10–20%, oli nende eelnev helitugevus üsna hea). Võite valida, kas helisid vähendatakse ainult 50% võrra, täielikult summutatakse või kui Windows ei tee üldse midagi.

Teie olukorras on ideaalne seada see üldse mitte midagi tegema ja siis, kui leiate, et mõni konkreetne heli on liiga vali, saate helimikseri avada ja vajadusel väikseid kohandusi teha.

Kas teil on pakiline tehniline küsimus? Tulistage meile e-kiri aadressil [email protected] ja me anname endast parima, et sellele vastata.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found