Kuidas pidada iPhone'iga konverentskõne

Teie iPhone võimaldab teil korraga helistada kuni viiele inimesele, mis muudab kiire konverentskõne seadistamise lihtsaks. Teised inimesed ei vaja midagi erilist - lihtsalt ühtegi vana mobiiltelefoni või tavatelefoni.

Kuidas lisada osalejaid konverentskõnesse

Alustage konverentskõnet, helistades ühele osalejast tavaliselt rakenduse Dialer kaudu. Võib-olla soovite inimesele öelda, et lisate kõnele rohkem inimesi.

Puudutage oma iPhone'i kõnes olles nuppu "Lisa kõne". Esimene kõne pannakse ootele, kui te teise kõne teete. Valige teise inimese number või valige see oma kontaktide hulgast.

Kui teine ​​inimene kõnele vastab, näete esimest ootel olevat kõnet ja selle all aktiivset teist kõnet. Kui teie kontaktides on inimeste nimed, kuvatakse siin nende nimed. Vastasel korral näete lihtsalt nende telefoninumbreid.

Puudutage nuppu „Ühenda kõned” ja teil on nüüd konverentskõne, mis hõlmab teid ja kahte inimest, kellele helistasite.

Korrake seda protsessi veel mitu korda, kui soovite lisada teisi helistajaid. Puudutage lihtsalt nuppu „Lisa kõne”, valige järgmine inimene ja seejärel puudutage valikut „Ühenda kõned”, kui ta on vastanud. Saate korraga helistada kuni viiele inimesele. Veelgi rohkem inimesi hõlmava konverentskõne jaoks vajate täpsemat konverentskõnesüsteemi.

Kui teile saabub sissetulev kõne konverentskõne või muu kõne ajal, võite puudutada nuppu „Ootel ja aktsepteeri”. Praegune kõne pannakse ootele ja vastate inimesele. Pärast selle nupu puudutamist võite puudutada nuppu „Ühenda kõned”, et ühendada teie telefoninumbrile helistanud inimene olemasolevasse kõnesse, just nagu oleksite talle helistanud.

Ärge puudutage nuppu „Lõpeta ja nõustu”, vastasel juhul lõpetab teie iPhone teie praeguse kõne, katkestades ühenduse kõigi konverentskõnes osalevate inimestega ja võtab uue kõne vastu. Kui te ei soovi inimesega kohe rääkida, puudutage lihtsalt käsku „Saada kõneposti”.

Kuidas osalejaid eemaldada ja privaatselt rääkida

SEOTUD:Kuidas lubada iPhone'is WiFi-kõnesid

Konverentskõnes olles saate kõnes osalejate loendi kuvamiseks ekraani paremas ülanurgas puudutada sinist nuppu „i”.

Osaleja kõnest eemaldamiseks puudutage nuppu „Lõpeta“. Teie telefon katkestab nad.

Kellegagi privaatselt rääkimiseks puudutage nuppu „Privaatne”. Teised osalejad pannakse ootele ja saate valitud inimesega privaatselt rääkida. Kui olete lõpetanud, puudutage privaatset kõnet tagasi põhikonverentskõnesse ja rääkige kõigiga korraga.

Privaatne nupp võib töötada ainult mõnes mobiilsidevõrgus. Näiteks ei töötanud see meie iPhone'iga WiFi-kõnedes ja oli lihtsalt hall. Teie läbisõit võib varieeruda sõltuvalt teie mobiilsideoperaatorist ja teie piirkonnas saadaoleva võrgu tüübist.

Muud iPhone'i konverentskõne nipid

Enda vaigistamiseks konverentskõne ajal puudutage nuppu „Vaigista”. Te saate kuulda teisi inimesi konverentskõnes, kuid nad ei kuule teid enne, kui puudutate enda vaigistamiseks uuesti nuppu „Summuta”.

See on eriti kasulik kõlarirežiimi puhul - valjuhääldirežiimi lubamiseks puudutage valikut „Kõlar”.

Samuti võite kõne ajal lahkuda kõneekraanilt ja kasutada oma telefoni muid rakendusi. Kui kõlarirežiim on lubatud, vajutage oma iPhone'i nuppu "Kodu". Võite vabalt kasutada muid rakendusi (ja isegi Internetti, kui teie operaator seda toetab). Ekraani ülaosas näete rohelist riba „Puudutage helistamiseks naasmiseks” ja saate seda igal ajal helistamisekraanile naasmiseks puudutada.

Kui olete lõpetanud, saate osalejad ükshaaval osalejate ekraanilt nupuga „Lõpeta” eemaldada või kõigi korraga üles riputada, koputades kõnekuva allosas tavalist punast nuppu „Hang up”.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found