Kuidas seadistada oma ebakõlaserveri server

Discord on suurepärane tasuta vestlusrakendus, mis on loodud mängijatele, kuid on kasulik kõigile. Kaasas on Slacki stiilis tekstivestlus, grupihäälvestluskanalid ja palju tööriistu kasutajate haldamiseks. See on suurepärane vahend kogukonna kokku saamiseks või sõpradega vestlemiseks mängimise ajal. Oma serveri seadistamiseks toimige järgmiselt.

Mis on ebakõla?

Ebakõla on sarnaselt Slackile, millel on mõned lisavõimalused, mis on loodud mängijate abistamiseks ... kuid ausalt öeldes on see kõikjal suurepärane vestlusprogramm. Tavalised tekstivestluskanalid toimivad palju nagu klassikalised IRC-stiilis jututoad. Igaüks (loal) võib ruumi siseneda ja rääkida või kasutada kaldkriipsu käske. Discord pakub ka kõnekanaleid, kuhu serveri liikmed saavad peakomplekti abil teiste liikmetega rääkida. Nii võiksite näiteks seadistada mängusõpradele serveri ja seejärel luua selle jaoks häälvestluskanali Overwatch, Saatusja Minecraft. Hüppa vastavasse kanalit ja saate rääkida kõigiga, kes seda mängu mängib, häirimata oma sõpru, kes on teises mängus. Iga kord, kui mängite, pole muret kutsete pärast ega uue grupivestluse loomise pärast.

Praegu on Discordi serveri seadistamine tasuta ja teie loodud kasutajate, kanalite või isegi serverite arv pole piiratud. (Discordil on siin teavet selle kohta, kuidas see raha teenib.) Kõikide kogukondade ja rühmade jaoks on juba tuhandeid olemasolevaid Discordi servereid, mida saate siin sirvida (märkus: mõned võivad olla NSFW). Kas soovite, et sõbrad saaksid mängimise ajal vestelda Overwatchvõi kui soovite oma äärmise triikimise harrastuse ümber luua tuhandetest inimestest koosneva kogukonna, saate oma vajadustele vastava serveri luua.

Kuidas luua ebakõlaserverit

Demonstreerime rakenduse Discord töölauaversioonis, kuid ka mobiilseadmetes peaksid toimingud olema suures osas samad. Oma serveri loomiseks avage rakendus Discord (kui teil seda pole, laadige see alla siit) ja looge konto, kui teil seda veel pole. Seejärel klõpsake ekraani vasakul servas serveri valimise veerus ringikujuliselt plussmärgi ikooni.

Klõpsake vasakul valikul „Loo server”.

Andke oma serverile nimi Serveri nimi.

Soovi korral klõpsake serveri esindamiseks pisipildi üleslaadimiseks paremal oleval ringil. Kui liitute mitme serveriga, on see peamine viis nende eristamiseks, nii et valige midagi ainulaadset, mis teie serveri silmapilkselt tuvastab.

Kui olete kõik oma otsused teinud, klõpsake akna allosas nuppu Loo.

See on kõik, mida vaja! Vaid mõned lühikesed klõpsud ja teil on oma Discordi server.

Nüüd, kui olete oma serveri loonud, soovite selle koduselt tunda. Alustuseks kutsuge sõbrad endaga liituma. Hõljutage kursorit mis tahes teksti- või häälekanali kohal ja klõpsake ikooni Loo automaatne kutse.

Hüpikaknas saate ajutise kutselingi. Kopeerige see ja jagage seda kõigiga, kelle soovite oma serverisse lisada. Kui neil pole veel Discordi kontot, palutakse neil registreerumisel konto luua. Vaikimisi aeguvad need kutsed ühe päeva pärast. Kui klõpsate hammasrattaikoonil, saate muuta nende kehtivusaja lõppu ja isegi piirata seda, kui palju kasutajaid linki kasutada saab.

Samuti saate lisada kõik vajalikud teksti- ja häälvestluskanalid, klõpsates rakenduse vasakus servas kanalite veerus iga jaotise kõrval plussmärki.

Discordil on pakkuda palju rohkem, kui suudame ühes artiklis kajastada, kuid omaenda serveriga olete valmis alustama oma meeskonnaga vestlemist kõikjal ja sobib teile siiski kõige paremini.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found