Kuidas Apple Watchis tüütuid märguandeid kiiresti välja lülitada

Vaikimisi sumiseb Apple Watch iga kord, kui teie iPhone seda teeb. Aga mis siis, kui soovite oma Apple Watchis eriti tüütuid rakenduse märguandeid välja lülitada? Seda saate teha otse randmest.

Rakendusteatiste väljalülitamine Apple Watchis

Alustades watchOS 5-st, omandas Apple Watch võimaluse märguandeid vaigistada ja keelata otse teavituskeskusest. Funktsioon Deliver Quietly töötab samamoodi nagu teie iPhone'is. Kui see on lubatud, siis teie Apple Watch ei sumise ega vibreeri, kuid teavitused leiate märguandekeskust külastades.

Kui olete selline inimene, kes soovib oma Apple Watchile ainult alamhulka teatisi (võib-olla ainult tõeliselt olulisi), saate ka rakenduse märguanded keelata.

Selle protsessi alustamiseks pühkige oma teavituskeskuse paljastamiseks Apple Watchi kellanupult alla.

Seejärel leidke märguanne rakendusest, mille soovite keelata, ja pühkige seejärel vasakule.

Puudutage siin kolme punkti.

Nüüd näete kahte võimalust. Puudutage märguannete vaigistamiseks valikut „Edasta vaikselt”. Kui soovite märguanded üldse keelata, puudutage valikut „Lülita Apple Watchis välja”.

Funktsioon Deliver Quietly sobib suurepäraselt siis, kui soovite ajutist seisakut. See seade on teie iPhone'iga sünkroonitud ja saate seda funktsiooni kohandada ka oma iPhone'i teavituskeskuses.

Pärast vaikset perioodi võiksite minna tagasi vaikekäitumise juurde. Selleks võite märguandel uuesti vasakule pühkida ja valikute kuvamiseks puudutage nuppu Menüü. Siin näete nüüd valikut „Edasta silmapaistvalt”. Puudutage seda.

SEOTUD:Kuidas häiriv märguandeid kiiresti iPhone'is või iPadis välja lülitada

Kuidas hallata Apple Watchi rakenduse märguandeid

Millalgi võib-olla soovite oma Apple Watchis mõne rakenduse märguanded uuesti lubada. Seda saate teha oma iPhone'i rakenduses Watch.

Avage rakendus „Vaata” ja puudutage vahekaardil „Minu kell” valikut „Märguanded”.

Puudutage siin rakendust, mille märguandeid soovite konfigureerida.

Vaikevaliku juurde naasmiseks lülitage seade valikule „Luba märguanded”.

Jaotises Teatised kerige allapoole, kuni leiate jaotise „Peegelda iPhone'i teateid”. Siin näete loendit iPhone'i rakendustest, millel pole Apple Watchi vastet, millest saate märguandeid peegeldada. Rakenduse märguannete uuesti lubamiseks puudutage selle kõrval olevat lülitit.

Kui soovite iPhone'i märguande jaoks keelata valiku Edasta vaikselt, peate kasutama telefonitoru rakendust "Seaded".

Selleks avage rakendus „Seaded” ja seejärel puudutage valikut „Märguanded”.

Kerige alla ja puudutage rakendust (selle pealkirja all on silt „Tarne vaikselt”).

Siin lubage lukustuskuva ja bännerite hoiatused. Selle jaotise all puudutage vaikekäitumise juurde naasmiseks valikute „Heli” ja „Märgid” kõrval olevaid lülitit.

Apple Watchiga saate teha palju rohkem. Lisateabe saamiseks vaadake meie Apple Watchi näpunäidete juhendit.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found