Katkestatud allalaadimise jätkamine Google Chrome'is

Interneti-ühendus võib olla mõnikord ettearvamatu ja ühenduse järsk katkemine suure faili allalaadimise ajal võib olla pettumust valmistav. Kuid Google Chrome võimaldab teil allalaadimist jätkata, kui need ootamatult peatuvad.

Jätkake allalaadimisi Chrome'i allalaadimishalduri abil

Google Chrome kasutab sisseehitatud allalaadimishaldurit kõigi allalaaditavate failide kuvamiseks - aktiivsed, ebaõnnestunud, tühistatud ja lõpetatud. Haldur avaneb oma vahekaardil ja kuvab loendi kõigist failidest, mille olete kunagi Chrome'i alla laadinud.

Märge:Mõni veebisait ei luba teil allalaadimist jätkata, kui see esimest korda lõpule viia ei õnnestu. Teatud veebiserverid ei mäleta teie faili allalaadimise taotlust ja sunnivad seda uuesti otsast peale alustama.

Allalaadimishalduri avamiseks tippige kroom: // allalaadimine omnikastikesse ja vajutage sisestusklahvi. Teise võimalusena võite Windowsis vajutada klahvikombinatsiooni Ctrl + J või MacOS-is Command + J.

Leidke allalaaditavate failide loendist nurjunud üksus ja klõpsake nuppu „Jätka”.

Kui kõik läheb õigesti, jätkatakse allalaadimist sealt, kus see enne ühenduse katkestamist pooleli jäi.

Jätkake allalaadimisi WGeti abil

Kui allalaadimist ei õnnestu pärast nupu vajutamist jätkata, on teil veel üks meetod, mida proovida. See kasutab käsurida, tasuta tarkvara ja nõuab osaliselt allalaaditud faili. Kuigi käsurida võib mõne jaoks veidi hirmutada, läheme sellest samm-sammult üle, et saaksite seda hõlpsalt jälgida.

WGet on avatud lähtekoodiga rakendus Linuxile, macOS-ile ja Windowsile, mis on osa GNU projektist ja otsib faile Interneti kaudu. See on käsurea tööriist, mis võimaldab katkestatud allalaadimisi jätkata otse veebiserveritest.

Minge WGeti allalaadimiste lehele ja hankige oma süsteemile sobiv pakett. Selle juhendi jaoks kasutame Windowsi versiooni, kuid see peaks töötama kõikides opsüsteemides identselt.

Kui WGet on allalaadimise lõpetanud, installige / eraldage sisu kausta, mida on lihtne meelde jätta. Kuna seda kasutatakse peamiselt Chrome'i allalaadimiste jätkamiseks ja see kasutab osaliselt allalaaditud faili, panime selle mugavuse huvides Chrome'i allalaadimise vaikekausta.

Avage allalaadimishaldur klahvikombinatsiooniga Ctrl + J (Windows) või Command + J (macOS), leidke fail, paremklõpsake lähtefaili veebisaidil ja valige käsk "Kopeeri lingi aadress".

Nüüd klõpsake nuppu Rohkem (kolm punkti) ja valige seejärel suvand „Ava allalaadimiste kaust“.

Leidke fail, paremklõpsake seda ja valige „Nimeta ümber“.

Eemaldage faili lõpust laiendus “.crdownload” ja vajutage sisestusklahvi.

Mõnikord annab Chrome allalaadimisele vaikenime „Kinnitamata.crdownload”. Kui see juhtub, peate kogu faili ümber nimetama. Algse failinime saate allika URL-ist, mille varem kopeerisite. Näiteks on meie allika URL //website.com/your/file/here/6.7.1.9.exe mis tähendab, et failinimi on “6.7.1.9.exe”.

Avaneb teade, mis hoiatab, et fail võib laienduse muutmisel kasutamatuks muutuda. Klõpsake nuppu „Jah”.

Nüüd avage käsuviip (Windows) või terminal (macOS) ja navigeerige allalaadimiste kausta (st. C: \ Kasutajad \ Kasutaja \ Allalaadimised), kus asub fail ja eraldatud WGeti käivitatav fail. Sisestage wget -c. See peaks välja nägema umbes selline:

wget -c //source.website.com/incompleteFile.exe

Vajutage klahvi Enter ja kui server seda lubab, jätkatakse faili seal, kus see Chrome'is pooleli jäi. Vastasel juhul algab allalaadimine uuesti algusest.

Pärast allalaadimise lõppu saate käsuviiba või terminali sulgeda ja faili tavapäraselt avada nagu siis, kui see oleks esimest korda korralikult alla laadinud.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found