Kuidas kustutada või keelata kõik alarmid oma iPhone'is

Rakendus iPhone'i kell saab korraga välja lülitada või kustutada ainult ühe alarmi. Kuid kui teil on palju häireid ja soovite need kõik kustutada - või lihtsalt kõik alarmid korraga välja lülitada -, katab Siri teid.

Kuidas kustutada kõik alarmid

Paluge Siril selle eest teie eest hoolitseda. Kaasaegses iPhone'is, mis kuulab alati sõna "Hei Siri", öelge lihtsalt valjuhäälselt "Hei Siri, kustutage kõik minu alarmid".

Kui teie iPhone ei kuula alati, vajutage pikalt nuppu Avaleht, kuni ilmub Siri, ja öelge seejärel „Kustuta kõik mu alarmid”.

Siri palub teil taotluse kinnitada. Öelge „Jah“ või puudutage nuppu „Kinnita“.

Kõik rakenduse Kell äratused kustutatakse, olenemata sellest, kas need on lubatud või keelatud.

Mitme häire väljalülitamine

Siri saab ka kõik teie häired kiiresti keelata, kustutamata neid, kui teil on lubatud mitu häiret. Lihtsalt öelge: "Hei Siri, lülita kõik mu alarmid välja" või "Hei, Siri, lülita kõik minu alarmid välja".

Kui Siri alati ei kuula, vajutage ja hoidke all iPhone'i nuppu Kodu ning öelge siis: "Lülita kõik minu alarmid välja" või "Keela kõik mu alarmid".

Muide, Siri saab ka kõik teie alarmid korraga sisse lülitada. Lihtsalt öelge: "Hei Siri, lülita sisse kõik mu alarmid" või "Hei Siri, luba kõik minu alarmid".

Kasutage Sirit üksikute häirete loomiseks ja haldamiseks

Siri sobib suurepäraselt häiretega töötamiseks. Tegelikult on häired Siril üks parimaid kiireid kasutusviise. See on lihtne ülesanne, Siri saab üldiselt sinust hästi aru ja see lööb rakenduses Kell ära.

Äratuse loomiseks öelge umbes nii: „Äratuse seadmine kella 6.30-ks”, „Äratuse määramine 30 minuti pärast” või „Äratuse määramine nädalavahetustel kell 8 hommikul”. Kui olete alarmi kindlaks ajaks juba seadistanud, saate selle sisse lülitada käsuga nagu „Lülita sisse minu äratus kell 7”.

Äratuse kustutamiseks öelge midagi sellist nagu „Kustuta minu kell 6 äratus”. Äratuse väljalülitamiseks proovige valikut Lülita minu äratus kell 9 välja. Äratuse muutmiseks kasutage valikut „Muuda minu alarm kell 7 hommikul”.

Siri küsib selgitust, kui pole kindel, millist häiret soovite lubada, kustutada või muuta.

SEOTUD:Alarmide loomine, haldamine ja kustutamine Siriga

Loomulikult ei pea te neid häälkäsklusi ütlema samamoodi nagu meie kirjutasime. Siri peaks saama aru, mida soovite, kui ütlete midagi sarnast.

SEOTUD:Kuidas muuta Siri ennast paremini mõistma


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found