Kuidas Windowsi arvuti välja lülitada ilma värskendusi installimata

Töötate sülearvutiga ja mõistate, et on aeg minna. Niisiis, lülitate sülearvuti välja, kuid Windows nõuab uuendamist. Kümme minutit hiljem ootate endiselt Windowsi värskendamist ja jääte hiljaks. Sellel on üks võimalus: võimalus on kohe välja lülitada, isegi kui värskendusi on installimist oodata.

Selleks on mõned meetodid ja mõlemad on üsna lihtsad.

Uuenda: Kahjuks näib, et Microsoft on need lüngad sulgenud. Kui leiame mõne muu meetodi, värskendame seda postitust, kuid praegu tundub, et see pole enam võimalik.

Siin on kõige lihtsam meetod: veenduge, et töölaual oleks fookus, klõpsates töölaua mis tahes tühjal alal või vajutades klaviatuuril Windows + D. Seejärel vajutage Windowsi väljalülitamiseks dialoogiboksi Alt + F4. Värskendusi installimata sulgemiseks valige rippmenüüst käsk „Shut down”.

Seejärel klõpsake arvuti kohe väljalülitamiseks nuppu „OK”.

Samuti saate oma arvuti kohe sisselogimisekraanilt välja lülitada. Ekraani lukustamiseks või väljalogimiseks vajutage Windows + L. Seejärel klõpsake sisselogimisekraani alumises paremas nurgas toitenuppu ja valige hüpikmenüüst „Shut down”. Arvuti lülitatakse välja ilma värskendusi installimata.

Lõpuks, kui peate seda tegema skripti abil, käivitate käsurea aknas järgmise väljalülituskäsu. Sisestage viipale järgmine käsk ja vajutage sisestusklahvi. Viimane märk on null.

väljalülitamine -s -t 0

Teie arvuti lülitub kohe välja, ilma värskendusi installimata.

SEOTUD:Kuidas takistada Windows 10 värskenduste automaatset allalaadimist

Muidugi, kui värskendused põhjustavad teile palju probleeme, võite ka takistada Windows 10-l värskenduste automaatset allalaadimist ja määrata „Aktiivsed tunnid”, nii et Windows 10 ei käivitu halval ajal.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found