Kuidas vestelda Xboxi sõpradega Windows 10-s

Oma sõpradega ühenduse loomine erinevatel platvormidel muutub iga päevaga lihtsamaks. Kasutades Windows 10-s Xboxi mänguriba rakendust, saate mängusisene ülekatte kaudu mängu seansside ajal teksti või häälega vestelda.

Kuidas pääseda Xboxi sõprade loendisse Windows 10-s

Xboxi mänguriba annab teile juurdepääsu erinevatele vestlustööriistadele, voogesitusfunktsioonidele, jõudlusstatistikale ja isegi Spotifyle. Rakenduste vahel ei pea Alt + Tab.

Windows 10-s oma Xboxi sõpradega vestlemiseks vajutage Xboxi mänguriba kuvamiseks igal ajal Windowsi klahvi + G. See ülekate töötab mängu mängimise ajal ja töötab ka siis, kui kasutate lihtsalt Windowsi töölauarakendusi.

Kui seda ei kuvata, veenduge, et klaviatuuri otsetee oleks õige, avades menüü Start> Seaded> Mängimine> Mänguriba ja kinnitades, et otsetee „Avatud mänguriba” väärtuseks on seatud „Win + G”.

Kui Xboxi mänguriba on avatud, klõpsake ribal nuppu Ülekatted, mis näeb välja nagu kolm horisontaalset joont. Seejärel valige Xboxi sõprade loendi avamiseks „Xbox Social (beeta)”. Sellest loendist saate sõpru lisada, klõpsates nupul paremal nupul „Otsi või lisa mängijaid”.

SEOTUD:6 suurepärast funktsiooni Windows 10 uues mänguribas

Kuidas vestelda Xboxi sõpradega Windows 10-s

Kui teie Xboxi sõprade loend on avatud, saate vestlusakna avamiseks topeltklõpsata mis tahes nimel. Selles vestlusaknas saate häälkõne alustada, klõpsates peakomplekti ikooni. Samuti saate vestlusse lisada veel sõpru, klõpsates plussmärgi (+) ikooni.

Nüüd, kui üsna paljudel Xboxi ja PC-mängudel on nüüd platvormidevaheline mäng, on see sisseehitatud meetod oma Xboxi sõpradega vestlemiseks Windows 10 ajal eriti kasulik. Sõltumata sellest, kas mängite Xboxis või mitte, saate oma Xboxi sõpradega vestelda mis tahes Windows 10 arvutist.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found