Kuidas Android-telefoni või tahvelarvutit tehases lähtestada, kui seda ei käivitata

Turvarežiim võib aidata teil Androidi tõrkeotsingut teha, kuid mõnikord peate kõik pühkima ja seadme tehase oleku taastama. Kuid kui te ei saa tavalist tehaseseadete lähtestamist teha - ütleme näiteks, kui teie telefon ei käivitu korralikult - saate seda teha Androidi taastekeskkonna kaudu.

Enne lähtestamist veenduge, et teil oleks kõik olulised andmed varundatud. See hõlmab teie Google Authenticatori mandaate, mis lähtestamisel kaotsi lähevad. Kõigepealt keelake oma kontodel kaheastmeline autentimine, vastasel juhul on teil probleeme.

Kui turvarežiim ei aita teie seadet parandada, saate lähtestada spetsiaalse taasterežiimi, tehke lähtestamine. Esmalt veenduge, et seade oleks täielikult välja lülitatud.

Seadme taasterežiimi käivitamiseks hoidke all õigeid klahve. See on seadmetest erinev. siin on mõned näidised:

  • Nexus 7: helitugevuse suurendamine + helitugevuse vähendamine + toide
  • Samsung Galaxy S3: helitugevuse suurendamine + kodu + toide
  • Motorola Droid X: kodu + toide
  • Kaameranuppudega seadmed: helitugevuse suurendamine + kaamera

Sarnased seadmed kasutavad tõenäoliselt sarnaseid klahvikombinatsioone. Näiteks kasutab Nexus 4 ka helitugevuse suurendamist + helitugevuse vähendamist + toite.

Kui teie seadet selles loendis pole ja ükski ülaltoodud meetoditest ei toimi, otsige Google'i abil seadme nime ja „taasterežiimi” - või otsige seadme käsiraamatust või tugiteenuste lehtedelt.

Vabastage nupud, kui seade on sisse lülitatud. Näete Androidi pilti, mis lebab selili avatud rinnaga ja sisemised osad.

Vajutage helitugevuse suurendamise ja vähendamise klahve, et sirvida suvandeid, kuni näete Taasterežiim ekraanil.

Taasterežiimi taastamiseks vajutage toitenuppu. Varsti näete punase kolmnurgaga Androidi.

Hoidke toitenuppu all ja puudutage valikut Helitugevuse suurendamine. Näete, et ekraani ülaosas kuvatakse Android-süsteemi taastemenüü.

Valige andmete pühkimine / tehase lähtestamine helitugevusklahvide abil ja puudutage selle aktiveerimiseks toitenuppu.

Valige Jah - kustutage kõik kasutajaandmed helitugevuse nuppude abil ja puudutage valikut Toide. Teie seade lähtestatakse tehase olekusse ja kõik teie andmed kustutatakse.

Kui teie seade külmub mingil hetkel, hoidke toitenuppu all, kuni see taaskäivitub.

Kui tehaseseadete lähtestamise protsess ei lahenda teie probleeme - või ei tööta üldse -, on tõenäoliselt probleem teie seadme riistvaraga. Kui see on endiselt garantii all, peaksite selle parandama või asendama.

(Sellel on üks erand: kui olete vilkunud kohandatud ROM-e ja jamasite seadme madala taseme tarkvaraga, on võimalik, et oleksite varude taastamise tarkvara üle kirjutanud. Sellisel juhul on võimalik, et teil on tarkvara probleem ja mitte riistvaraprobleem.)


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found