Kuidas otsida iPhone'i või iPadi tekstisõnumitest

Tekstsõnumid on käepärase ajaloolise kirjena teistega peetud vestlustest, sealhulgas olulisematest sündmustest, jagatud linkidest või muust. Vähesed mõistavad, et saate iPhone'is hõlpsalt kogu oma tekstsõnumite ajaloo kaudu otsida, mis võib teid aidata. Nii toimige järgmiselt.

Otsingu piirangud

Enne otsingu alustamist teadke, et saate otsida ainult oma iPhone'i rakenduses Sõnumid vestlustena salvestatud tekstsõnumite kaudu. See kehtib nii SMS-i kaudu saadetud sõnumite kui ka iMessage'i kohta. Kui olete varem Messagesis vestlused kustutanud või kustutanud, ei saa neid otsida.

Kui olete iCloudi abil oma sõnumid iPadiga sünkrooninud, saate isegi oma sõnumite ajaloost otsida ja iPadis.

Kuid kui teil on piisavalt ajalugu - ja paljudel inimestel on aastaid tagasi vestlusi -, on teil palju otsida. Selleks on kaks peamist viisi.

Kuidas otsida tekstsõnumeid rakendusega Messages

Parim viis tekstisõnumite ajaloost otsimiseks on rakendus Messages. Saate kiiresti näha kõige rohkem tulemusi ja neid hõlpsalt sirvida.

Esmalt avage rakendus Sõnumid. Kui olete vestlusvaates, vajutage taganoolt, kuni olete põhiekraanil „Sõnumid”.

Puudutage ekraani ülaosa lähedal asuvat otsinguriba ja tippige siis see, mida soovite otsida. Ekraan muutub loendiks teie otsingule vastavate parimate vestluste loendist.

Kui soovite näha rohkem tulemusi, puudutage käsku „Kuva kõik”. Või kui soovite tulemust tähelepanelikult näha, puudutage vestlust ja teid viiakse vestlusajaloos sellele kohale.

Igal ajal võite puudutada taganoolt ja vaadata üle teised otsingutulemid või tühjendada otsinguriba ja otsida midagi muud.

Kuidas otsida tekstsõnumeid Spotlightiga

Samuti saate Spotlight Searchi abil otsida oma tekstsõnumite ajaloost. Spotlighti avamiseks minge avaekraanile ja pühkige ekraani keskelt ühe sõrmega allapoole.

Sisestage otsinguribale tekstisõnumite tekst.

Ekraanile ilmuvad paljude erinevate rakenduste otsingutulemid (kui te pole neid seadetes välja lülitanud). Sirvige neid, kuni leiate jaotise Sõnumid. Selle all näete oma tekstisõnumite asjakohaseid otsingutulemusi.

Soovi korral saate rakenduses Sõnumid puudutada vestlusele viidavat tulemust.

Kui sõnumeid ei kuvata teie Spotlighti otsingutulemites, avage menüü Seaded ja navigeerige jaotiseni „Siri ja otsing”, seejärel kerige loendis rakenduse Sõnumid alla ja puudutage seda. Puudutage jaotises sildiga „Otsingus” valikut „Kuva otsingus”, kuni lüliti on sisse lülitatud.

Pärast seda peaksid teie Messagesi tulemused uuesti Spotlight Searchis ilmuma. Lõbutsege ajalugu läbi kammides!


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found