Kuidas rakendada rakendusi Fire TV-s ja Fire TV-pulgal

Amazoni Fire TV ja Fire TV-pulk töötavad tehniliselt Androidi ... kuid te ei teaks seda vaatamisest. Amazonil on digiboksi jaoks sisesein ja ta ei taha, et Google (oma konkureeriva platvormiga) peo kokku lööks. Kuigi Fire TV-l on ametlik juurdepääs ainult Amazoni Appstore'ile, saate installida ka teisi rakendusi.

Enamik Androidi rakendusi on loodud telefonidele ning neil puuduvad vajalikud API-kõned ja disain teleri kaugliidesega töötamiseks. On mõned erandid, millest enamik on juba saadaval kas Android TV või Fire TV jaoks. Lihtsad mängud, nagu 2048, kipuvad olema mängitavad ka teleris. Ärge üllatage, kui näete visuaalseid vigu või krahhe rakendustest, mis ametlikult Fire TV platvormi ei toeta.

Esiteks: lubage seadetes kolmanda osapoole rakendused

Rakenduste installimiseks väljastpoolt Amazoni Appstore'i - protsess, mida nimetatakse külglaadimiseks - peate kõigepealt seadistuse lubama. Minge Fire TV avalehele, seejärel navigeerige paremas servas vahekaardini Seaded. Tõstke esile „Seade”, seejärel „Arendaja valikud”.

Tõstke esile „Rakendused tundmatutest allikatest”, seejärel vajutage keskmist nuppu. Valige hoiatusekraanil „Lülita sisse”. See on kõik - olete valmis installima rakendusi väljastpoolt Amazon Appstore'i.

Nüüd peate lihtsalt seda tegema leidma soovitud rakendused APK installijate näol. Selleks on teil mõned võimalused: saate need laadida oma Android-telefonist, sirvida veebi oma Fire TV-st või laadida pilvemäluteenusest nagu Dropbox.

Esimene võimalus: laadige rakendused oma Android-telefonist alla

Kiireim ja lihtsaim viis rakenduse oma Fire TV-le viimiseks, ilma et peaksite kasutama kolmandate osapoolte rakendusi või teleri tüütut kirjutamist, on kasutada Android-telefoni (kui teil seda on). Play poe rakendus Apps2Fire võimaldab teil kõik telefonis juba installitud rakendused digiboksi teisaldada. Nii et laadige rakendus alla ja veenduge, et telefon oleks teie Fire TV-seadmega samas WiFi-võrgus. Samuti peate Fire TV ekraanil Seaded> Seade> Arendaja valikud lubama, et ADB silumine on lubatud.

Avage telefonis rakendus, seejärel puudutage paremas ülanurgas kolme punktiga nuppu ja valige „Seadistamine”. Puudutage sellel ekraanil valikut „Võrk”. Oodake, kuni skannimine on lõpule jõudnud, ja näete kõiki oma kohaliku võrguga ühendatud seadmeid, mis on tuvastatud nende IP-aadressi ja seadme nime järgi.

Minu puhul on seade „amazon-c630d5b29” ilmselgelt minu Fire TV. Kui te ei oska öelda, milline neist on õige seade, liikuge Fire TV puldiga navigeerimiseks jaotisse Seaded> Seade> Teave> Võrk. IP-aadress on paremal kuval. Puudutage õiget seadet ja valige ekraani ülaosas asuvatelt vahekaartidelt „kohalikud rakendused”.

Selles loendis saate puudutada mõnda oma telefoni rakendust ja seejärel käsku „Installi” ning see saadetakse võrgu kaudu teie Fire TV-sse. Teleris pole vaja isegi midagi teha, see installib ennast taustale ja kuvatakse automaatselt teie avaekraanil.

Teine võimalus: laadige rakendused veebist alla oma Fire TV-s

Kui teil pole Android-telefoni, saate rakendused käsitsi oma Fire TV-sse alla laadida b. Minge seadete menüü kaudu tagasi, kuni jõuate Fire TV avalehele. Seejärel kasutage vasakpoolses otsingu tööriista või kaugjuhtimispuldi nuppu Alexa häälotsingu abil otsingut "Downloader". Amazon Appstore'i rakenduse lehele pääsemiseks tõstke esile tulemus allpool.

See väike rakendus on olemas ühel põhjusel: teiste rakenduste allalaadimiseks. See on barebones brauser, mis võimaldab teil navigeerida mis tahes veebisaidil ja laadida alla APK-faile, seejärel avada automaatselt installiprogrammi aken. Navigeerimine toimub otse avalehelt allalaaditava aadressi otsimiseks või külgmenüü brauseri abil. Veebi URL-ide või otsinguterminite sisestamiseks saate kaugjuhtimisega kursorit liigutada ja ekraaniklaviatuuri.

Android-APK-sid leiate kõikjalt, kuid olge teadmata saitide suhtes. Soovitame kasutada APK-peeglit. See on väga usaldusväärne allikas, mis aktsepteerib ainult kontrollitud rakendusi, mida on skannitud muudatuste jaoks, ja majutab ainult vabalt saadaval olevat kraami, nii et piraatlusega pole tegemist. (Täielik avalikustamine: töötasin varem APK Mirrori omaniku juures.)

Kui olete faili valinud, alustab rakendus Downloader automaatselt installiprotsessi. Alustamiseks tõstke esile ja valige „Install“, seejärel lõpetage „Valmis“. Teie rakendus kuvatakse avalehel ja jaotises „Rakendused”.

Kolmas võimalus: laadige oma arvutisse alla ja laadige pilvsalvestusest

Kui aga olete juba installinud APK-failid? (Või mis siis, kui soovite sirvida pigem arvutist kui oma Fire TV-st?) Sel juhul saate APK-failid oma arvutisse alla laadida ja seejärel oma lemmikpilve salvestamise kliendile, näiteks Dropbox, Google Drive või OneDrive, visata. . Seejärel lülituge tagasi oma Fire TV seadmele ja kasutage menüüd Otsing või Alexa häälenuppu, et otsida „ES File Explorer”.

Tõstke tulemuste aknas esile ES File Explorer, klõpsake seda ja laadige seejärel rakendus alla. Kui see on avatud, kasutage vasakpoolsesse veergu navigeerimiseks suunanuppe ja klõpsake nuppu „Võrk”. Tõstke esile pilv ja klõpsake seda.

Siit saate valida eelistatud pilvemäluteenuse, sisse logida ja oma failidega ühenduse luua.

Tõstke esile ülaltoodud kaustas olevad APK-failid, klõpsake neid ja järgige nende allalaadimiseks ja installimiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid. Lihtne.

APK-de Fire TV-seadmesse laadimiseks on muid võimalusi, kuid need on natuke rohkem seotud. Võite kasutada Androidi silumissilda (ADB) kas otsese USB-ühenduse või Wi-Fi kaudu või laadida APK-sid mälupulgale ja kasutada nende otseseks avamiseks failide avastajat (kui teil on üks vanematest riistvara tavalise USB-pordiga). ES File Exploreris on saadaval isegi kohalikud serveri- ja FTP-ühendused. Kuid nendest kolmest võimalusest peaks alustamiseks piisama, nii et saate otse oma telerist kõik soovitud rakendused.