Kuidas printida tekstsõnumi vestlust

Ehkki saate tekstsõnumite varundamise hõlpsalt arvutisse varundada, et need kaotsi ei läheks, on mõnikord tekstsõnumivestlus nii oluline, et võite ka turvalises kohas hoidmiseks vajada paberkoopiat. Tekstsõnumitega vestluste printimiseks toimige järgmiselt. Nii et hädaolukorras oleks teil alati olemas füüsiline koopia.

Miks ma seda teha tahaksin?

Iga kord, kui teil on tekstsõnumis vestlus kellegagi äärmiselt oluline, on alati hea sellest varukoopia säilitada, et see oleks alati salvestatud. Isegi kui varundate need tekstsõnumid arvutisse, on alati mõistlik neid varundada ka kusagil mujal.

Seda silmas pidades on väga tähtis pidada olulise tekstsõnumi vestluse füüsilist ja väljatrükitud koopiat. Võib-olla saatsite kellelegi sõnumeid, mis võivad istungil kohtus osutuda kasulikuks, või soovite lihtsalt salvestada viimased tekstisõnumid, mille saite lahkunud sõbralt - pole kunagi halb mõte need välja printida ja kuskil turvaliselt hoida .

SEOTUD:Juhtmevaba printimise selgitus: AirPrint, Google'i pilvprintimine, iPrint, ePrint ja palju muud

AirPrinti või Google'i pilvprintimise kasutamine

Kui teil on printer, mis toetab Android-seadmetes Apple'i AirPrinti või Google'i pilvprintimist, saate tekstisõnumivestlused otse oma seadmest välja printida. Kui te pole kindel, kas teie printer toetab ühte neist funktsioonidest, kontrollige siin, kas teie printer toetab AirPrinti, ja kontrollige siin Google'i pilvprintimist.

Kahjuks pole tekstsõnumite vestluste printimiseks sisseehitatud funktsiooni. IOS-il ega Androidil pole funktsioone, mis võimaldaksid teil seda teha, kuid on olemas lahendus, mis on siiski üsna lihtne.

Esimene asi, mida peate tegema, on avada telefonis tekstsõnumiga vestlus ja teha ekraanipilt. Selleks iOS-i seadmes vajutage lihtsalt kodu-nuppu ja toitenuppu korraga alla. Androidis sõltub see, milline seade teil on, kuid enam kui tõenäoline on helitugevuse vähendamise nupp ja toitenupp. Kui peate printima rohkem kui ekraanil kuvatu, kerige eelmiste tekstsõnumite kuvamiseks lihtsalt üles või alla ja tehke veel üks ekraanipilt.

Kõik teie ekraanipildid salvestatakse telefoni fotogaleriisse, kuhu on salvestatud kõik muud fotod. Sealt saate need ekraanipildid välja printida.

IOS-is

Kui teil on iPhone või iPad, avage rakendus Photos.

Puudutage valikut „Ekraanipildid”.

Puudutage ekraani paremas ülanurgas valikut „Vali“ ja puudutage iga ekraanipilti selle valimiseks, kui teil on mitu ekraanipilti, mida soovite printida. Kui ei, puudutage selle avamiseks lihtsalt ühte ekraanipilti.

Puudutage paremas alanurgas allpool olevat jagamisnuppu.

Kerige allosas paremale ja valige „Prindi”.

Kui teie printer pole veel valitud, puudutage valikut „Valige printer”.

Valige oma printer, kui see ilmub.

Puudutage paremas ülanurgas nuppu „Prindi” ja ekraanipilti hakatakse printima.

Androidis

Google'i pilvprintimise abil saate printida otse oma Android-seadmest oma printerisse, kui see toetab Google'i pilvprintimist, kuid selle toimimiseks on vaja veel natuke teha. Selles juhendis selgitatakse hästi teie võimalusi, kui kasutate Android-i.

Lühidalt öeldes peate pilvprintimise rakenduse oma telefoni installima, kui see pole veel olemas. Enam kui tõenäoline, on see vaikimisi juba installitud ja on teie seadmega varuks, kuid kui ei, siis laadige see lihtsalt Google Play poest alla.

Pärast seda on seadmest printimiseks mitu võimalust, salvestades selle Google Drive'i .PDF-faili ja printides siis välja, kasutades oma printeri jaoks brändispetsiifilist rakendust HP-st, Epsonist jne. otse printerisse printimine, kui see on ühendatud teie koduvõrguga.

See pole kindlasti nii sirge kui AirPrint iOS-is, kuid vähemalt on teil Androidi kasutamisel mõned erinevad võimalused.

Vanamoodsa trükkimine

Kui teil on põhiprinter, mis ei toeta AirPrinti ega Google'i pilvprintimist, peate tegema paar täiendavat sammu.

Peate ikkagi tekstsõnumivestluse ekraanipildiks tegema, ainult seekord peate need ekraanipildid oma arvutisse saatma. Selleks on palju erinevaid viise.

Üks meetod, mis töötab nii iOS-is kui ka Androidis, on ekraanipildid lihtsalt ise meili teel saata. Androidis saate seda teha, valides oma fotorakenduses ekraanipildid ja vajutades jagamisnuppu. Sealt valige Gmail ja saatke ekraanipildid oma e-posti aadressile. Samuti võite need salvestada oma Dropboxi, Google Drive'i või mõnda muusse pilveteenusesse ja pääseda neile juurde oma arvutist.

IOS-is saate valida ekraanipildi (d), vajutada jagamisnuppu ja valida suvanditest “Mail”. Nii nagu Androidis, saate ka need oma Dropboxi, Google Drive'i või mõnda muusse pilveteenusesse salvestada ja neile arvutist juurde pääseda.

Kui olete need lubanud, on ka teisi meetodeid. Näiteks saate iOS-is kasutada ekraanipiltide kiireks saatmiseks Mac-ile AirDropi või kui teil on lubatud iCloudi fotokogu, kuvatakse teie ekraanipildid automaatselt teie Maci rakenduses Photos, kust saate need seejärel lohistada mis tahes kausta.

Kui need ekraanipildid on teie arvutis, saate need välja printida nagu iga muu dokumendi puhul. Mulle isiklikult meeldib mulle Photoshopis või mõnes muus redigeerimistarkvaras fotosid avada ja piltide printimisseadeid peenhäälestada, kuid kui te pole valiv, võite fotod lihtsalt ilma ettevalmistuseta printimiseks saata ja need peaksid printima läbi lihtsalt.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found