Parimad veebisaidid lahedate taustapiltide allalaadimiseks

Kas teil on igav töölaua taustapildi või mobiilseadme taustapildiga? Kuna me kasutame nii palju oma personaalarvuteid ja mobiilseadmeid, on tore, kui saate valida laheda tausta.

Oleme kogunud linke mõnele saidile, kust saate taustapilte oma arvutisse või telefoni alla laadida. Kõik taustapildid pole tasuta, kuid on palju tasuta taustapilte, mis pakuvad mitmesuguseid lahedaid taustapilte.

Töölaua Nexus

Desktop Nexus on kvaliteetsete taustapiltide kogukond, mis võimaldab liikmetel suhelda, jagades reaalajas tagasisidet kunstnike või fotograafidega. Võite tellida nende RSS-kanalid, et saada märguandeid, kui mõni teie lemmikkategooriatest on uus taustapilt üles laaditud. Iga liikmete üleslaaditud tapeet kärbitakse, venitatakse, muudetakse suurust ja meisterdatakse uuesti vastavalt teie ekraani suurusele.

Seinakapp

Wallbase on otsitav taustapiltide andmebaas, mille sisu on üles laadinud kasutajad.

LiidesLIFT

InterfaceLIFT pakub enam kui 2500 tasuta nutitelefoni, tahvelarvuti ja arvuti taustapilti. Samuti saate taustapilte hulgi alla laadida ühe senti kohta pildi kohta.

deviantART

deviantART on veebipõhine suhtlusvõrgustik kunstnikele, mis võimaldab tekkivatel ja väljakujunenud kunstnikel eksponeerida, reklaamida ja jagada oma teoseid kunstile pühendatud eakaaslaste kogukonnas. Iga päev laaditakse üles üle 100 000 originaalse kunstiteose, alates traditsioonilisest meediast, nagu maal ja skulptuurid, kuni digitaalse kunsti, pikslikunsti filmide ja animeni.

Veebipildid

Webshots on üks suurimaid fotode ja videote jagamise veebisaite, mis pakub erinevaid võimalusi fotode ja videote nautimiseks. Nad pakuvad tasuta ja tasulisi liikmesusi, millel on palju salvestusruume. Fotosid, videoid ja slaidiseansse saate jagada veebipiltides ja oma isiklikul veebisaidil.

Digitaalne jumalateotus

Digital Blasphemy pakub üle 700 pildi, sealhulgas mitme monitori jaoks mõeldud pildid ja mõne taustapildi animeeritud versioonid. Mõni taustapilt on teile proovimiseks tasuta. Maksvatel liikmetel on aga juurdepääs kogu galeriile ja nad saavad taustapilte alla laadida eraldi või hulgiarhiivides. Liikmed saavad alla laadida ka laiekraanresolutsiooniga kuni 2560 x 1600 ja 16: 9 HDTV-eraldusvõimega kuni 2560 x 1440, tahvelarvuti ja nutitelefoni versioonidena.

Astronoomia Päevapildi arhiiv

NASA astronoomia päevapildi arhiiv pakub universumi igal päeval erinevat pilti või fotot koos professionaalse astronoomi kirjutatud pildi lühikese selgitusega.

NASA galerii pilt päevast

NASA galerii Päevapilt pakub erinevas suuruses allalaaditavaid pilte, mida saate alla laadida ja igaüks koos kirjeldusega. Samuti saate registreeruda nende RSS-vooge, et iga päev saada uue pildi .jpg-fail.

National Geographic Taustapildid

National Geographic Society on üks suurimaid mittetulundusühinguid, teadus- ja haridusasutusi maailmas ning nad pakuvad tasuta allalaaditavaid taustapilte ja igapäevaseid fotosid.

Tasuta Maailma Looduse Fondi (WWF) metsloomade taustpilt

Maailma Looduse Fond (WWF) pakub allalaadimiseks tasuta taustapilte erinevates resolutsioonides: täisekraan (1024 × 768 ja 1280 × 1024), laiekraan (1280 × 800 ja 1440 × 900) ja Netbook (1366 × 768). Nad lisavad alati uusi eluslooduse ja loodusfotosid.

Paberisein

Paberisein pakub allalaaditavaid taustapilte erinevates kategooriates ja resolutsioonides. Samuti saate vaadata hiljuti lisatud ja populaarseid taustapilte ning kuvada juhuslikke taustapilte ükshaaval.

Lihtsad töölauad

Lihtsad töölauad pakuvad teie töölauale väga lihtsaid, kuid toredaid taustapilte, mis pakuvad piisavalt silmailu, et mitte tüdida ega häirida.

Shorpy

Shorpy pakub ajaloolisi fotosid, mis on välja võetud Kongressi raamatukogu teadusarhiivi viitepiltidelt. Neid saab alla laadida JPEG-vormingus.

Wallpapers.com

Wallpapers.com pakub tapeediga seotud sisu tasuta ja seda toetavad reklaamid. Saate otsida sisust, kommenteerida ja hinnata taustapilte ning vaadata taustapilte erinevates kategooriates.

Saidil Wallpapers.com on saadaval kolme erinevat tüüpi taustapilte. Staatilised taustapildid ei liigu. Animeeritud taustapildid on nagu ekraanisäästjad. Wallery on spetsiaalne toode, mis pöörleb läbi mitme staatilise taustpildi.

Ameerika tervituste taustapildid

American Greetings pakub sadu tasuta töölaua kujundusi ja pilte taustapiltidena, mida saate alla laadida.

Dream-Wallpaper.com

Dream Wallpaper pakub tasuta hõlpsasti kasutatavat tarkvara, mis võimaldab teil saada oma saidilt paljudes kategooriates üle 80 000 kvaliteetse tasuta taustapildi. Tarkvara sirvib taustapilte ja saate alla laadida nii laiekraaniga kui ka tavalisi taustapilte.

Taustapildid laiad

Taustapildid Wide pakub taustapilte mitmel erineval resolutsioonil ja võimaldab teil ka taustapilte esitada. Sait tuvastab ka teie praeguse kuva praeguse kuvasuhte ja eraldusvõime. Saate vaadata paljude kategooriate taustapilte, uusimaid taustapilte ja ülemisi taustapilte.

GoodFon.com

GoodFon.com pakub tasuta töölaua-, sülearvuti-, HDTV- ja mobiilseadmete taustapilte, mida saate alla laadida, ja seda saiti värskendatakse iga päev.

FunUtilities.com

FunUtilites.com pakub palju utiliite, sealhulgas üle 4500 tasuta töölaua taustapilte.

Jpegwallpapers.com

Jpegwallpapers.com pakub suurt kogust tasuta töölaua taustapilte paljudes kategooriates. Võite sirvida kategooriaid, vaadata põhilehel viimaseid tasuta taustapilte või otsida konkreetseid teemasid.

Fonditos

Fonditos pakub taustapilte, mida saate tasuta alla laadida, ilma et peaksite kontole registreeruma. Enamikul taustapiltidel pole ühtegi reklaamikirja. Nende saidil avaldatava taustpildi minimaalne suurus on 1024 × 768. Iga päev lisatakse saidile uusi taustapilte.

Magentic

Magentic on teie alla laaditud tasuta tarkvara, mis võimaldab juurdepääsu tuhandetele professionaalsetele fototapeetidele (ja suurele valikule ekraanisäästjatest). See võimaldab teil ka oma fotodest luua isiklikke taustapilte ja ekraanisäästjaid. Uusi kogusid lisatakse pidevalt.

Taustapilt

WallpaperStock pakub tasuta taustapilte ja stock-fotosid erinevates resolutsioonides, sealhulgas laiekraan ja HD. Saate vaadata taustapilte ja fotosid paljudes kategooriates, vaadata ülevaid taustapilte või valida juhusliku taustpildi kuvamise.

FreeWallpapers.pro

FreeWallpapers.Pro pakub kvaliteetsete tasuta taustapiltide kollektsiooni mitmes eraldusvõimes ja paljudes kategooriates.

Zedge

Zedge pakub mobiilseadmetele mõeldud taustapilte, samuti helinaid ja ettekirjutatud tekste. Samuti on olemas Androidi rakendus, mille abil saate üksusi hõlpsalt oma Android-telefoni või -tahvelarvutisse lisada.

Cellsea

Cellsea on veebikogukond, mis võimaldab teil tasuta luua, jagada ja alla laadida taustapilte, helinaid, mänge, videoid ja palju muud.

LiveWallpapers.org

LiveWallpapers.org pakub paljudele animeeritud ja interaktiivsetele Android-telefonidele taustapilte. Enamik taustapilte on tasuta, kuid mõned mitte.

AndroidCentrali tasuta taustapildigalerii

AndroidCentral pakub ka tasuta tapeedigaleriid, kuid taustapiltide allalaadimiseks peate registreeruma. Registreerimine on tasuta ja võimaldab teil ka taustapilte hinnata.

Lõpuks, kui olete Doctor Who fänn, postitasime laheda kollaaži kõigist 11 arstist, kelle saate alla laadida ja töölaua taustapildina kasutada. Andke meile teada, kui olete leidnud endale meelepäraseid veebisaite pakkuvaid veebisaite.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found