Kuidas muuta oma Apple ID e-posti aadressi

Kui saate uue e-posti aadressi või teil pole enam juurdepääsu vanale aadressile, on teie konto kaitsmiseks oluline oma Apple ID värskendamine. Apple ID värskendamiseks tehke järgmist.

Apple ID-na kasutatava e-posti aadressi muutmine pole õigel juhul keeruline. Kui teie Apple ID on kolmanda osapoole e-posti aadress, näiteks gmail.com või outlook.com, saate Apple ID muutmisel valida mõne muu kolmanda osapoole aadressi. Kuid kui teie Apple ID on Apple'i e-posti aadress, näiteks icloud.com, ei saa te tõenäoliselt oma Apple ID-d üldse muuta. Seda stsenaariumi käsitleme üksikasjalikumalt allpool.

Apple ID muutmine

Alustamiseks minge saidile appleid.apple.com ja logige sisse.

Seejärel klõpsake lehe jaotises „Konto” nuppu „Muuda“.

Klõpsake oma Apple ID all valikul „Muuda Apple ID-d”.

Sisestage e-posti aadress, mida soovite uue Apple ID-na kasutada, ja seejärel klõpsake nuppu „Jätka”.

Võite näha Apple ID-ga seotud Apple'i e-posti aadresside loendit, kui see on icloud.com, me.com või mac.com aadress. Valige aadress, mida soovite kasutada, ja klõpsake sel juhul nuppu Jätka. Kui ei, siis lugege edasi.

Apple ID muutmine, kui see on Apple'i e-posti aadress

Kui teie Apple ID on Apple'i e-posti aadress, mis lõpeb cloud.com, me.com või mac.com, ütleb Apple'i tugidokumentatsioon, et saate oma uueks Apple ID-ks valida ühe oma varjunimedest. Nagu varem mainitud, kui teil on Apple ID, mis kasutab Apple'i e-posti aadressi, ei saa te seda muuta kolmanda osapoole, näiteks Gmaili või Outlooki, pakutavaks aadressiks. Kui teie kontoga pole seotud ühtegi täiendavat Apple'i e-posti aadressi, ei saa te oma Apple ID-d üldse muuta.

Testimise käigus leidsime siiski, et Apple ID-d pole võimalik muuta ega sellega varjunime seostada. E-posti varjunime loomine ei võimalda seda kasutada Apple ID-na. Niisiis, teie ainus võimalus on luua täiesti uus iCloudi e-posti aadress ja seadistada uus Apple ID, alustades tegelikult otsast peale.

Pöördusime Apple'i poole selgituste saamiseks, kuid me ei saanud rahuldavat vastust. Kui see peaks tulevikus muutuma, värskendame seda juhendit. Seniks soovitame ühendust võtta Apple'i toega, kui peate muutma olemasolevat Apple'i e-posti aadressiga seotud Apple ID-d.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found