Kuidas blokeerida Androidis teatud arvult tekstsõnumeid

Vaata, me kõik saame aeg-ajalt tüütuid tekstsõnumeid. Võib-olla on see rämpspost, võib-olla see on kelleltki, kellega te ei soovi rääkida, võib-olla on see mõni muu kolmas asi. Asi on selles, et te ei soovi neid saada. Nii et blokeerime nad.

SEOTUD:Parimad Androidi tekstisõnumirakendused

Nii et siin on asi: neid onpaljuAndroid-telefone, paljude erinevate tootjate käest. Ja tundub, et peaaegu kõigil neist on oma SMS-i rakendus, mistõttu on väga raske öelda, kuidas seda oma konkreetses telefonis teha.

Lihtsuse huvides selgitan, kuidas seda teha Pixeli / Nexuse seadmete aktsiasõnumirakenduses, mille saab alla laadida ka Google Play poest. Pärast numbrite blokeerimist ei pea te seda oma SMS-i põhirakendusena kasutama, kui te seda ei soovi, kuna blokeering peaks olema kogu süsteemi lai. Jätkake ja installige see kohe ning läheme üksikasjadesse allpool. Kui kasutate praegust Android-seadet, näiteks Pixelit, on teil rakendus Messages juba installitud.

Android lubab vaikimisi seadistada ainult ühe SMS-i rakenduse, nii et kui olete rakenduse Messages installinud, peate selle seadma vaikeseadeks - see on jällegi ainult ajutine.

Selleks lihtsalt avage see. See annab teile kiire ülevaate rakenduse tegevusest. Sõnumite vaikeseadeks määramiseks puudutage lihtsalt hüpikaknas nuppu „Järgmine“, seejärel hüpikakna „OK“.

Esimene meetod: blokeerige number otse sõnumist

Lihtsaim viis blokeerida konkreetse inimese SMS on blokeerida ta otse saadetud sõnumist. Selleks avage rakenduses Sõnumid nendest vestlusniit.

Puudutage paremas ülanurgas kolme punkti ja seejärel valige „Inimesed ja valikud”.

 

Puudutage nuppu „Blokeeri”. Hüpikaken palub teil kinnitada, et soovite numbri blokeerida, märkides, et te ei saa enam selle inimese kõnesid ega tekstsõnumeid. Puudutage kinnitamiseks nuppu „Blokeeri“.

 

Puhh. Blokeeritud nad on.

Teine meetod: blokeerige number käsitsi

Kui teil pole kõnealuse inimesega avatud sõnumit, võite selle blokeerimiseks sisestada ka tema numbri käsitsi. Puudutage rakenduse Messages peamises liideses kolme punkti paremas ülanurgas ja valige seejärel „Blokeeritud kontaktid”.

Klõpsake nuppu „Lisa number”. Siit peate lihtsalt sisestama numbri, mille soovite blokeerida, ja puudutage seejärel nuppu „Blokeeri”. Lihtne.

 

Ja see on kõik, mis seal on. Sellest hetkest alates blokeeritakse selle numbri sõnumid täielikult, olenemata sellest, millist SMS-i rakendust vaikimisi kasutate.

Numbri blokeerimise avamine

Kui soovite mingil hetkel numbri blokeerida, hüpake lihtsalt tagasi jaotisse Sõnumid> Blokeeritud kontaktid ja puudutage numbri kõrval olevat „X”.

Sõnumside vaikerakenduse taastamiseks sellele, mida varem kasutasite, avage see lihtsalt. See peaks paluma teil vaikimisi seadistada. Kui seda ei juhtu, saate minna menüüsse Seaded> Rakendused> Vaikerakendused ja valida kirje „Sõnumside rakendus” eelistatud SMS-i rakendus. Kui teil on selle sätte leidmine raskendatud, on siin vaikerakenduste määramise üksikasjalikum selgitus.

SEOTUD:Kuidas seadistada Androidi vaikerakendusi

Kui teil on selle meetodiga probleeme või saate pidevalt soovimatuid tekstsõnumeid, mida te ei saa blokeerida, on aeg ühendust võtta oma operaatoriga. Kõigil suurematel operaatoritel on võimalus tekstsõnumeid blokeerida, nii et need peaksid teie probleemiga tegelema.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found