Milline on iOS-i uusim versioon iPhone'i jaoks ja iPadOS iPadile?

Apple'i iPhone'ides töötab iOS-i operatsioonisüsteem, iPadides aga iOSOS-i põhine iPadOS. Kui Apple teie seadet endiselt toetab, leiate installitud tarkvara versiooni ja värskendage uusimale iOS-ile otse oma rakendusest Seaded.

Uusim peamine versioon on iOS 14 ja iPadOS 14

Apple'i mobiilsete operatsioonisüsteemide uusimad peamised versioonid on iOS 14 ja iPadOS 14, mille Apple andis välja 16. septembril 2020. Apple vabastab iOS-i ja iPadOS-i uued peamised versioonid umbes kord kaheteistkümne kuu jooksul.

iPhone 14-s olev iOS-i versioon 14 lisab avakuva vidinaid, rakenduste kogu, tugi Picture-in-Picture ja palju muud. Nii iOS 14-le kui ka iPadOS-le 14 lisati palju funktsioone ja täiustusi. Näiteks nii iPhone'is kui ka iPadis saate nüüd muuta oma vaikebrauserit ja e-posti rakendusi.

SEOTUD:Mida uut on iOS-is 14 (ja iPadOS 14, watchOS 7, AirPods, Veel)

Kuidas kontrollida, kas teil on uusim versioon

Rakenduse Seaded kaudu saate kontrollida, milline iOS-i versioon on teie iPhone'is, iPadis või iPod touchis.

Selleks minge jaotisse Seaded> Üldine> Teave. Näete lehe Teave versiooni numbrit kirje „Versioon” paremal. Alloleval ekraanipildil on meie iPhone'i installitud iOS 12.

 

Kuidas värskendada uusimale versioonile

Tarkvaravärskenduse ekraanil saate iOS-i uuendada oma seadmele saadaval olevale uusimale versioonile. Teie iPhone, iPad või iPod touch võivad aeg-ajalt kuvada märguande, mis ütleb teile, et saadaval on ka uus iOS-i versioon.

Värskenduse alustamiseks minge jaotisse Seaded> Üldine> Tarkvaravärskendus. Teie seade kontrollib kohe värskendatud operatsioonisüsteemi olemasolu. Kui värskendus on saadaval, saate selle igal ajal alla laadida ja installida. Selle installimiseks puudutage lihtsalt ekraani allosas olevat valikut „Laadi alla ja installi“.

Kui teie seadmel pole värskendusi saadaval, näete selle asemel teadet „Teie tarkvara on ajakohane”.

Samuti saate iTunes'i abil iPhone'i, iPadi või iPod touchi värskendada.

 

Miks ma ei saa iOS 14-le värskendada?

Kui teie seade ütleb teile, et teie tarkvara on ajakohane, kuid te ei kasuta veel iOS 14 ega iPadOS 14, kasutate tõenäoliselt vanemat iPhone'i, iPadi või iPod Touchi, mida Apple enam operatsioonisüsteemi värskendustega ei toeta.

Apple'i sõnul ühilduvad iOS 13 operatsioonisüsteemiga järgmised seadmed:

  • iPhone: iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE (2. põlvkond) ja iPhone SE (1. põlvkond)
  • iPad: iPad Pro 12,9-tolline (4. põlvkond), iPad Pro 11-tolline (2. põlvkond), iPad Pro 12,9-tolline (3. põlvkond), iPad Pro 11-tolline (1. põlvkond), iPad Pro 12,9-tolline (2. põlvkond) , iPad Pro 12,9-tolline (1. põlvkond), iPad Pro 10,5-tolline, iPad Pro 9,7-tolline, iPad (8. põlvkond), iPad (7. põlvkond), iPad (6. põlvkond), iPad (5. põlvkond), iPad mini ( 5. põlvkond), iPad mini 4, iPad Air (4. põlvkond), iPad Air (3. põlvkond) ja iPad Air 2
  • iPod touch: iPod touch (7. põlvkond)

Kui teil on vanem iPhone, iPad või iPod, mida selles loendis pole, ei pakuta teile tarkvaravärskenduse ekraanil iOS-i 14. Saate ikkagi installida uusima versiooni, mis ühildub teie seadmega. Kuid iOS 14 või iPadOS 14 hankimiseks vajate uut seadet.

SEOTUD:Millal tulevad iOS 14 ja iPadOS 14 minu iPhone'i või iPadi?

Pildikrediit: Denys Prykhodov / Shutterstock.com.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found