Kuidas lahknevusserveriga liituda

Discordi servereid on peaaegu igal eesmärgil. Teie sõbrad saavad luua serveri hängimiseks ja vestlemiseks või arendajad saavad oma mängude jaoks luua ametlikud kanalid. Serveriga liitumiseks on vaja ainult linki.

1. võimalus: ühinege veebibrauseris ebakõlaserveriga

Soovitame Discordi serveriga liituda, kasutades Windowsi, Maci, iPhone'i, iPadi, Androidi või Linuxi rakendust Discord, kuigi see pole vajalik. Kui teil pole rakendust installitud, saate enamikus seadmetes siiski serveriga veebibrauseri kaudu liituda.

Discordi serveriga liitumiseks ilma rakenduseta klõpsake teile antud kutselingil. Discordi kutselingid näevad välja umbes sellised: //discord.gg/XxX1X1

Kui teil on konto, klõpsake nuppu „Kas teil on juba konto?” sisselogimiseks ja serveriga liitumiseks. Kui teil pole kontot, küsib Discord teilt kasutajanime. Sisestage see ja valige „Jätka”.

Kui otsustate siia mitte sisse logida, palub Discord teil konto luua. Kui te seda ei tee, ei pääse te pärast brauseri sulgemist selles serveris privaatsetele vestlustele juurde.

2. võimalus: liituge ebakõlaserveriga rakenduse kaudu

Discordi rakendus pakub rohkem funktsioone kui veebisait. Saate selle alla laadida Windowsi, Maci, Linuxi, Androidi, iPhone'i ja iPadi jaoks.

Logige rakendusse sisse ja klõpsake siis teile antud kutselingil. Link avab rakenduse automaatselt, mis palub teil kinnitada, et soovite serveriga liituda.

Kui olete serveriga liitunud, avab Discord selle teie rakenduses automaatselt. Kõigi oma serverite loendit näete rakenduse vasakul küljel.

3. võimalus: liituge ebakõlaserveriga menüü Liitumine kaudu

Teise võimalusena võite kas töölauarakenduses või veebirakenduses klõpsata vasakus alanurgas plussmärki.

Järgmisena klõpsake nuppu „Liitu serveriga“. Kleepige serveri link sellesse menüüsse ja vajutage nuppu “Liitu”.

Lahkarvamuste serverite leidmine

Kui soovite leida teie huvidele vastavaid servereid, kasutage Discordi Server Discovery funktsiooni, et otsida saadaolevaid Discordi servereid märksõna järgi. Server Discovery juurde pääsemiseks klõpsake vasakus alanurgas suurendusklaasi ikooni.

Server Discovery on saadaval töölauarakenduses ja veebirakenduses. Enamikul mängudel või kogukondadel on Discordi server, seega Google ühele. Kui sellist ei kuvata, saate selle ise luua!

Discordi kasutajasõbralikud kutsumisfunktsioonid muudavad teie huvidele vastavate kogukondade leidmise ja nendega liitumise lihtsaks. Rakenduse abil saate oma sõpru või fänne hõlpsalt kokku viia, postitades sotsiaalmeediasse omaenda kohandatud kutselingi.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found