Kuidas sisestada PDF-fail Microsoft Wordi

Microsoft Word pakub sisu käitlemiseks paljusid funktsioone. Üks neist ainulaadsetest omadustest on võimalus lisada PDF-fail otse Wordi ja seda saab teha vaid mõne sammuga. Nii toimige järgmiselt.

PDF-faili hõlpsaks sisestamiseks oma Wordi dokumenti sisestage see objektina. Kui teete seda, muutub PDF sisuliselt Wordi dokumendi osaks. See tähendab, et kõik allika PDF-failis tehtud muudatused toimivad mitte peegeldub Wordi dokumendi manustatud failis, kui te ei viita lähtefailile, mida me hiljem selgitame.

SEOTUD:Kuidas lisada PDF Excelisse

Kui olete valmis, avage Wordi dokument ja viige kursor sinna, kuhu soovite PDF-faili sisestada. Järgmisena valige vahekaart „Lisa”.

Seejärel klõpsake rühmas „Tekst” nuppu „Objekt”.

Ilmub väike rippmenüü. Valige menüüst "Object".

Nüüd kuvatakse aken “Objekt”. Klõpsake siin vahekaarti „Loo failist“ ja seejärel valige „Sirvi“.

Navigeerige PDF-i asukohta, valige see ja klõpsake siis nuppu „Lisa”.

Nüüd peate otsustama, kas soovite (1) linkida otse lähtefaili ja / või (2) kuvada PDF-i ikoonina. Otse lähtefailiga linkimine on hea mõte, kui soovite, et sisestatud PDF-fail kajastaks kõiki uusi muudatusi, mis on lähtefailis tehtud. Kui see on teie eesmärk, lubage see valik kindlasti.

PDF-i kuvamine ikoonina on hea, kui te ei soovi lehel liiga palju ruumi võtta. Kui te ühtegi neist suvanditest ei luba, kuvatakse PDF-fail tervikuna Wordi dokumendis ja see ei kajasta lähtefailis tehtud uusi muudatusi.

Kui olete valmis, valige „OK”.

PDF lisatakse nüüd Wordi dokumenti.

SEOTUD:Kuidas teisendada PDF-fail Microsoft Wordi dokumendiks


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found